Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1485 postów 247 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PREZYDENT GDAŃSKA EKSMITUJE POMNIK Ks.HENRYKA JANKOWSKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KAPELANA NSZZ SOLIDARNOŚC I STOCZNIOWCÓW onegdaj Proboszcza Parafii Świętej Brygidy!?Dziś odbyła się sesja Rady Miasta , gdzie ten temat wypłynąl.Wszystko to za sprawą Gazety Wyborczej , której to dziennikarz już wydał WYROK na Księdza !?

 

Na zdjęciu z prawej Prezydent Gdanska , który sam wydał WYROK i NAKAZAŁ usunięcie pomnika ś.p Ks. Prałata Henryka Jankowskiego z przestrzeni publicznej miasta Gdańska!?

Odbyła się sesja Rady Miasta Gdańska 11 grudnia 2018 r. na której to zparzysiężono nowych radnych z PO. Po ostatniej publikacji w Gazecie Wyborczej o skłonnościach homoseksualnych kapelana SOLIDARNOŚCI Ks.Prałata śp.Henryka Jankowskiego oraz jego antyżydowskim nastawieniu i wrogości do tej nacji Paweł Adamowicz Prezydent Miasta Gdańska NAKZUJE usunięcie jego pomnika z przestrzeni publicznej miasta Gdańska!?Prezydent wystąpił też do Kurii Biskupiej i do Arycybiskupa Sławoja Leszka Głódzia o wyjaśnieniem sprawy śp.Ks. Henryka Jankowskiego.Prezydent odczytał OŚWIADCZENIE Kurii Biskupiej w tej sprawie.Rada Miasta Gdańska ma zająć się tematem usunięcia wszelkich nazw z Ks.Henrykiem Jankoskim a także ma być głosowanie w sprawie odebrania mu Honorowego Obywatelstwa Miasta Gdańska na sesji w roku 2019.A wsystko to na podstawie "faktów prasowych" zamieszczonych w Gazecie Wyborczej!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziemibiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 

RELACJA Z WYSTĄPIENIA PAWŁA ADAMOWICZA NA SESJI RADY MIASTA GDAŃSKA 

 www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

  • przestrzeń publiczna
    Powinni zmienić jeszcze nazwę lotniska w Gdańsku i tak jak z dekomunizowć przestrzeń publiczną, tak też z dekatoliczyć tą że przestrzeń. O od żydowieniu już nie wspomnę, bo to jest chyba sprawa oczywista.
  • Autor
    Adamowicz chce odebrać Honorowe Obywatelstwo miasta Gdańska ks, Prałatowi Jankowskiemu bez udowodnienia sądowego zarzutów.

    Najpierw niech odbierze honory faszyście z Waffen SS Günterowi Grass. Grass sam to powiedział, że był ochotnikiem .


    https://pbs.twimg.com/media/DuKCRcIXQAAJVlB.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej