Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1587 postów 282 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PREZYDENT GDAŃSKA EKSMITUJE POMNIK Ks.HENRYKA JANKOWSKIEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KAPELANA NSZZ SOLIDARNOŚC I STOCZNIOWCÓW onegdaj Proboszcza Parafii Świętej Brygidy!?Dziś odbyła się sesja Rady Miasta , gdzie ten temat wypłynąl.Wszystko to za sprawą Gazety Wyborczej , której to dziennikarz już wydał WYROK na Księdza !?

 

Na zdjęciu z prawej Prezydent Gdanska , który sam wydał WYROK i NAKAZAŁ usunięcie pomnika ś.p Ks. Prałata Henryka Jankowskiego z przestrzeni publicznej miasta Gdańska!?

Odbyła się sesja Rady Miasta Gdańska 11 grudnia 2018 r. na której to zparzysiężono nowych radnych z PO. Po ostatniej publikacji w Gazecie Wyborczej o skłonnościach homoseksualnych kapelana SOLIDARNOŚCI Ks.Prałata śp.Henryka Jankowskiego oraz jego antyżydowskim nastawieniu i wrogości do tej nacji Paweł Adamowicz Prezydent Miasta Gdańska NAKZUJE usunięcie jego pomnika z przestrzeni publicznej miasta Gdańska!?Prezydent wystąpił też do Kurii Biskupiej i do Arycybiskupa Sławoja Leszka Głódzia o wyjaśnieniem sprawy śp.Ks. Henryka Jankowskiego.Prezydent odczytał OŚWIADCZENIE Kurii Biskupiej w tej sprawie.Rada Miasta Gdańska ma zająć się tematem usunięcia wszelkich nazw z Ks.Henrykiem Jankoskim a także ma być głosowanie w sprawie odebrania mu Honorowego Obywatelstwa Miasta Gdańska na sesji w roku 2019.A wsystko to na podstawie "faktów prasowych" zamieszczonych w Gazecie Wyborczej!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziemibiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 

RELACJA Z WYSTĄPIENIA PAWŁA ADAMOWICZA NA SESJI RADY MIASTA GDAŃSKA 

 www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

  • przestrzeń publiczna
    Powinni zmienić jeszcze nazwę lotniska w Gdańsku i tak jak z dekomunizowć przestrzeń publiczną, tak też z dekatoliczyć tą że przestrzeń. O od żydowieniu już nie wspomnę, bo to jest chyba sprawa oczywista.
  • Autor
    Adamowicz chce odebrać Honorowe Obywatelstwo miasta Gdańska ks, Prałatowi Jankowskiemu bez udowodnienia sądowego zarzutów.

    Najpierw niech odbierze honory faszyście z Waffen SS Günterowi Grass. Grass sam to powiedział, że był ochotnikiem .


    https://pbs.twimg.com/media/DuKCRcIXQAAJVlB.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej