Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

LECH WAŁĘSA MIAŁ 37 ROCZNICĘ STANU WOJENNEGO POD DOMEM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W nocy z 12/13 grudnia pod domem LECHA WAŁESY odbyło się ZGROMADZENIE PUBLICZNE legalne.Ustawiono tam przenośne studio TELEWIZJI NARODOWEJ i przez mikrofon zadawano pytania LECHOWI WAŁĘSIE.TVN był z kamerą ale jej nie włączył!?DLACZGO?

 

W dniu 12 grudnia 2018 przed Domem Lecha Wałęsy spotkali się działacze opozycji antykomunistycznej i SOLIDARNOŚCI w składzie Sławomir Czesław Ziembiński Prezydent www.fundacja-slawpol.eu oraz Radny Dzielnicy Stogi w Gdańsku , dr.Eugieniusz Sendecki z Warszawy TELEWIZJA NARODOWA , Robert Teodor Kudła onegdaj speakier na Bramie nr 2 Stoczni Gdańskiej w 1980 r. oraz inni demonstranci , którzy wymieniali się rotacyjnie.Przyjechała kamera i redaktor TVN i .....nic na grali , odjechali po dwóch godzinach!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 PLEYLISTA Z FILMAMI DOKUMENTUJĄCYMI TO WYDARZENIE POD DOMEM LECHA WAŁĘSY:

www.youtube.com/playlist

 Noc z 12 na 13 grudnia 2018, rocznica 37-ma nocy wprowadzenia stanu wojennego. Jak żyli Generałowie Jaruzelski i Kiszczak - Polacy przychodzili pod ich domy, żeby wykrzyczeć swoją niechęć i pretensje co do stanu wojennego. Obecnie z wielkich postaci związanych ze stanem wojennym pozostali Jerzy Urban (goebels stanu wojennego mieszkający w Konstancinie Jeziornej) i Lech Wałęsa (lider klasy robotniczej uciskanej przez władze PRL zamieszkały w Gdańsku-Oliwie). Pod willę Urbana w tym roku nie chciało się nam jechać, więc przyjechaliśmy pod dom Prezydenta Wałęsy. A z racji, że Pan Wałęsa angażuje się politycznie ostatnio - zrobiło się ciekawie i z podtekstem. Przewodził zgromadzeniu słynny Sławomir Ziembiński - Czerwony Korsarz z Gdańska, ostatni ze starych solidaruchów, jedyny który się nie dał złamać Systemowi, ale niestety - przypłacił swoją niezłomność i niezgodę na fałsz ciężkim rozstrojem zdrowia. Współpraca z Czerwonym Korsarzem obfituje w zaskakujące epizody i silne emocje.
TELEWIZJA NARODOWA zorganizowała swoje studio na ul. Polanki, w którym wypowiadali się polscy patrioci; Wojciech Olszański, Adam Czeczetkowicz, Teodor Robert Kudła, Sławomir Ziembiński, Eugeniusz Sendecki, Piotr Ostrowski. Komentarz zdecydowanie broniący Lecha Wałęsę przysłał Bogdan Kulas z Norwegii. Najbardziej przeciwko Wałęsie wypowiedział się Piotr Rybak, ale zrobił to tak wyraziście, że jego wypowiedź została częściowo ocenzurowana.

Eugieniusz Sendecki

PRZED DOMEM LECHA WAŁĘSY MÓWIĄ OPOZYCJONIŚCI I MÓWIĄ CO MYŚLĄ I CZUJĄ:

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  5*
  Polecam :

  http://antykomunista.neon24.pl/post/146803,586-dni-wojny-z-narodem

  Komuna do wora i do jeziora !!!!
 • @Husky 12:07:01
  Popieram w 100% !

  Podaję jeszcze raz:
  KOMUNIZM jest obcym systemem wynikającym z nienawiści do Boga i opracowanym przez „filozofów” Bliskiego Wschodu w celu (jak napisał „ojciec Komunizmu” Karl Marks) „emancypacji żydów” po Rewolucji Francuzkiej.
  W krajach Europy Wschodniej, system ten został narzucony za pomocą pistoletów, skazań na Gulagi, lodobójstwa, oraz tyranii aparatczyków Komunizmu, którzy zapisali się do Partii w celu zdobycia jedzenia ze specjalnych sklepów „przy Komitecie PZPR”, pozwolenia na telefon, talonu na samochód, i kierowniczej pozycji w pracy (nawet bez wykształcenia). Jedynym naturalnym adwersarzem Komunizmu był Kościół Katolicki, za przynależność do którego traciło się wszystko((!), czyli jedzenie, kierownicze stanowisko, i często życie.
  Komunizm sam siebie definiował jako „dyktatura proletariatu” i niewątpliwie była to DYKTATURA rządzona przez proletariat „ludzi wybranych”, od Igo Sekretarza do ZOMO.

  Czy widziales juz: https://www.youtube.com/watch?v=nuR1sbNKKu4 ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej