Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1485 postów 247 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

LECH WAŁĘSA MIAŁ 37 ROCZNICĘ STANU WOJENNEGO POD DOMEM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W nocy z 12/13 grudnia pod domem LECHA WAŁESY odbyło się ZGROMADZENIE PUBLICZNE legalne.Ustawiono tam przenośne studio TELEWIZJI NARODOWEJ i przez mikrofon zadawano pytania LECHOWI WAŁĘSIE.TVN był z kamerą ale jej nie włączył!?DLACZGO?

 

W dniu 12 grudnia 2018 przed Domem Lecha Wałęsy spotkali się działacze opozycji antykomunistycznej i SOLIDARNOŚCI w składzie Sławomir Czesław Ziembiński Prezydent www.fundacja-slawpol.eu oraz Radny Dzielnicy Stogi w Gdańsku , dr.Eugieniusz Sendecki z Warszawy TELEWIZJA NARODOWA , Robert Teodor Kudła onegdaj speakier na Bramie nr 2 Stoczni Gdańskiej w 1980 r. oraz inni demonstranci , którzy wymieniali się rotacyjnie.Przyjechała kamera i redaktor TVN i .....nic na grali , odjechali po dwóch godzinach!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 PLEYLISTA Z FILMAMI DOKUMENTUJĄCYMI TO WYDARZENIE POD DOMEM LECHA WAŁĘSY:

www.youtube.com/playlist

 Noc z 12 na 13 grudnia 2018, rocznica 37-ma nocy wprowadzenia stanu wojennego. Jak żyli Generałowie Jaruzelski i Kiszczak - Polacy przychodzili pod ich domy, żeby wykrzyczeć swoją niechęć i pretensje co do stanu wojennego. Obecnie z wielkich postaci związanych ze stanem wojennym pozostali Jerzy Urban (goebels stanu wojennego mieszkający w Konstancinie Jeziornej) i Lech Wałęsa (lider klasy robotniczej uciskanej przez władze PRL zamieszkały w Gdańsku-Oliwie). Pod willę Urbana w tym roku nie chciało się nam jechać, więc przyjechaliśmy pod dom Prezydenta Wałęsy. A z racji, że Pan Wałęsa angażuje się politycznie ostatnio - zrobiło się ciekawie i z podtekstem. Przewodził zgromadzeniu słynny Sławomir Ziembiński - Czerwony Korsarz z Gdańska, ostatni ze starych solidaruchów, jedyny który się nie dał złamać Systemowi, ale niestety - przypłacił swoją niezłomność i niezgodę na fałsz ciężkim rozstrojem zdrowia. Współpraca z Czerwonym Korsarzem obfituje w zaskakujące epizody i silne emocje.
TELEWIZJA NARODOWA zorganizowała swoje studio na ul. Polanki, w którym wypowiadali się polscy patrioci; Wojciech Olszański, Adam Czeczetkowicz, Teodor Robert Kudła, Sławomir Ziembiński, Eugeniusz Sendecki, Piotr Ostrowski. Komentarz zdecydowanie broniący Lecha Wałęsę przysłał Bogdan Kulas z Norwegii. Najbardziej przeciwko Wałęsie wypowiedział się Piotr Rybak, ale zrobił to tak wyraziście, że jego wypowiedź została częściowo ocenzurowana.

Eugieniusz Sendecki

PRZED DOMEM LECHA WAŁĘSY MÓWIĄ OPOZYCJONIŚCI I MÓWIĄ CO MYŚLĄ I CZUJĄ:

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  5*
  Polecam :

  http://antykomunista.neon24.pl/post/146803,586-dni-wojny-z-narodem

  Komuna do wora i do jeziora !!!!
 • @Husky 12:07:01
  Popieram w 100% !

  Podaję jeszcze raz:
  KOMUNIZM jest obcym systemem wynikającym z nienawiści do Boga i opracowanym przez „filozofów” Bliskiego Wschodu w celu (jak napisał „ojciec Komunizmu” Karl Marks) „emancypacji żydów” po Rewolucji Francuzkiej.
  W krajach Europy Wschodniej, system ten został narzucony za pomocą pistoletów, skazań na Gulagi, lodobójstwa, oraz tyranii aparatczyków Komunizmu, którzy zapisali się do Partii w celu zdobycia jedzenia ze specjalnych sklepów „przy Komitecie PZPR”, pozwolenia na telefon, talonu na samochód, i kierowniczej pozycji w pracy (nawet bez wykształcenia). Jedynym naturalnym adwersarzem Komunizmu był Kościół Katolicki, za przynależność do którego traciło się wszystko((!), czyli jedzenie, kierownicze stanowisko, i często życie.
  Komunizm sam siebie definiował jako „dyktatura proletariatu” i niewątpliwie była to DYKTATURA rządzona przez proletariat „ludzi wybranych”, od Igo Sekretarza do ZOMO.

  Czy widziales juz: https://www.youtube.com/watch?v=nuR1sbNKKu4 ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej