Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1587 postów 282 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

MILICJA POJAWIŁA SIĘ NA STOCZNI GDAŃSKIEJ W ROCZNICĘ GRUDNIA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

1970 r.W sali BHP Federacja Młodzieży Walczącej i Stowarzyszenie Rekonstrukcji Służb Mundurowych SOJUSZ zorganizowało Konferencję na temat Grudnia 70 , Sierpnia 80 i Stanu Wojennego 1981 rNastępnie złożono wieńce pod pomnikiem Poległych Stoczniowców

 16 GRUDNIA 2018 r. w SALI BHP Stoczni Gdańskiej Federacja Młodzieży Walczącej i Stowarzyszenie Rekonstruktorów Służb Mundurowych oraz Fundacja Pamięci SOLIDARNOŚĆI wraz z IPN zorganizowały specjalną konferencję poświęconą GRUDNIOWI 70 SIERPNIOWI 80 oraz STANOWI WOJENNEMU w GRUDNIU 1981.Pan Kazański z IPN wygłosił prelekcje w w/w tematach.Na ternie SG pojawili się też Rekonstruktorzy pod dowództwem Krzysztofa Wojtasia , którzy demonstrowali ówczesne mundury i samochody MILICJI OBYWATELSKIEJ.Ponadto można tam było własnoręcznie wydrukować symbol SOLIDARNOŚCI WALCZĄCEJ na Biało-czerwonej opasce.Następnie uczestnicy udali się pod pomnik TRZECH KRZYŻY i tam spotkali się z korowodem , który przybył z Bazyliki Świętej Brygidy i razem złożono wieńce poległym Stoczniowcom.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 MILICJA NA TERENIE STOCZNI ZADEMONSTROWAŁA SWOJE POJAZDY Z DAWNYCH LAT:

www.youtube.com/watch

 SALA BHP GRUDZIEŃ 1970 I STAN WOJENNY W GRUDNIU 1981 OPOWIADA CO WIDZIAŁ SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI:

www.youtube.com/watch

 SKŁĄDANIE KWIATÓW POD POMNIKIEM POLEGŁYCH STOCZNIOWCÓW PRZY STOCZNI GDAŃSKIEJ:

www.youtube.com/watch

 ZBYSZEK STEFAŃSKI ŚPIEWĘ OPOWIADA  O WYDARZENIACH GRUDNIA 70 , SIERPNIA 80 I STANU WOJENNEGO:

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Rozsądek
  Wcześniej pisałem n/w tekst, myślę, że i tobie się to przyda. SW ,,walczy" z ,,komuną" a cicho siedzi z gdy pali im się dom podpalony przez pejsatych i tych od niemiec i tych od usraela.  Rozsądek a nie naiwny romantyzm!!!
  Tak jak Ty obecnie, ja postępowałem w latach 80 i na początku 90 - tych, póki nie zapoznałem się z materiałami ,,specjalnego znaczenia" o wydarzeniach w Ursusie czerwca 76. Przerzuciłem w 93 roku mnóstwo protokółów z przesłuchań oskarżonych i świadków oraz funkcjonariuszy PZPR i SB, Wniosek był jeden. To byla ewidentna prowokacja wewnętrzna komunistów, tych od Kuronia, Modzelewskiego, Geremka od tych komunistów polskiego pochodzenia. Gdy dochodziło na najwyższym szczeblu pzpru do walki o stołki, gdy jedno skrzydło nie potrafiło obalić drugiego, to wtedy wkraczało skrzydło ,,komandosów" z SB i robili za plecami robotników awantury a nawet rzeż. Tak było w Ursusie, Radomiu, Płocku a wcześniej w Gdyni. W 56 roku Polscy komuniści zrobili prowokacje komunistom żydowskiego pochodzenia, następnie ci odsunięci od koryta zbrodniarze zrobili prowokacje Gomułce w 68 i 70 roku, następnie w 76 roku Gierkowi.
  Czytając materiały, to oskarżeni robotnicy i skazani oraz świadkowie zeznawali wprost, że to lokalna zakładowa SB oraz niektórzy działacze pzpr-u kazali wychodzić ludziom po za hale fabryczną, póżniej na tory, znalazł się wóz z transportem wódki, żywności a na wieczór trwały ścieżki zdrowia. W Ursusie z tego tytułu wyrzuconych z pzpr-u i pracy było około 50 sekretarzy pozpr, za wzniecanie rozruchow oraz około 150 robotników.
  Zawsze na wewnętrznej walce wśród komuchów ucierpieli robotnicy, ponieważ można było ich łatwo podpuścić. Ja wiem na czym to polega, nie jeden strajk organizowałem.
  Wniosek - czy to komuch żyd był w opozycji czy w rządzie zawsze spadał na cztery łapy a Polak - albo zginął, albo więzienie, albo wyizolowany z społeczeństwa za nie ,,świadomą służbę żydowi", obojętnie po której stronie był.
  Dzisiaj czy wcześniej rządzą nami dzieci komunistów - stalinowców.
  Przecież aż roi się od dzieci komuchów w pisie a wczesnie w Peło i Mumii Wolności.
  Np; Błaszczak - dziecko twardogłowego komucha z FSO, Terlecki - dziecko syjonisty komunistycznego -Olgierda, Kuchciński, Kaczyńskie, Glapiński, Żyżyński w pzpr, Czabański, prof. Zybertowicz, K. Pawłowicz pleandry pochwalne na rzecz pzpr - pisała, Piotrowicz, prof. Hrynkiewicz, Zalewska, Kempa, Tomaszewska itp.
  No i kto gorszy pzpr czy Unia Wolności??? Której działaczami byli min. Duda, Zalewska, Dryglas no i Gliński, który razem z Tuskiem kandydował na posła.
  Także, rozliczenie tzw. komuny jest potrzebne, al rozliczyć ją mogą ci co mają wiedzę i nie byli sami komunistami.
  Komunisci służyli Moskwie, a ci służą jako wasale syjonistom z usraela, kto gorszy???

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej