Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

MAFIA SĄDOWNICZA, BARWY BEZPRAWIA I POMORSKA TV

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

NARODOWA NA ROZPRAWIE W SĄDZIE REJONOWYM W KOSZALINIE.Sędzia widząc dziennikarzy na sali sądowej od razu UTAJNIA ROZPRAWĘ!Mimo formalnie przez nas składnych wniosków o rejestracje jej przebiegu wyprasza dziennikarzy z sali...

 TEN FILM DOKUMENTUJE, TO CO DZIAŁAŁO SIĘ NA SALI SĄDOWEJ W KOSZLINIE 14-TEGO STYCZNIA 2019 r.:

  www.youtube.com/watch

P.s. Dziś t.j .16 stycznia otymałem informoacją , że protokół z tej sprawy nie wspommina nawet, że my dziennikarze byliśmy na sali sądowej i wnosiliśmy o rejestrację wizji i dżwięku z tej rozprawy, co jest uwidocznione na filmie!?Takie jest pokrętne działanie Sędziego prowadzącego proces o wyłączenie którego wystąpił formalnie pan Longin Kamiński!

P.s.Moja długoletnia praktyka uczestnictwa w procesach sądowych daje mi wiedzę , że w tej sprawie Sędzia po zaproszeniu przez protokólantkę nas na salę nie dokonał normalnej procedury!Zawsze Sędzia po rozpoczeciu wokandy przepytuje obecnych z imienia i nazwiska oraz pyta w jakim charakterze przybyli na ten proces i to jest wpisywane do protokółu.Dziennikarzy,  jezełi są obecni na sali Sądowej prosi się każdego z nich o okazanie legitymacji dziennikarskiej , co odnotowywane też jest w przez protokólantkę.Wtenczas Sędzia rozpoczyna wokandę a dziennikarze dopiero wówczas wnoszą o nagrywanie przebiegu procesu!
Sędzia na tej roprawie tak nie postąpił a więc wiedział , że będą dziennikarze , bo niepotrzebnie redakcja BARWY BEZPRAWIA zawiadomiła go na piśmie tuż przed roprawą - ja i inni dziennikarze nigdy tak nie postępujemy!?

 

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA

 red.Sławomir Ziembiński

 

KOMENTARZE

 • Panie Ziembiński
  taki pan stary i dopiero o tym wie? Szczególnie tam u was jest w sądach mafia.
 • Autor
  czym innym jest rozprawa, czym innym posiedzenie.
  kpk:
  Art. 95b. § 1. Posiedzenie odbywa się z wyłączeniem jawności, chyba że ustawa
  stanowi inaczej albo prezes sądu lub sąd zarządzi inaczej.
  § 2. Jawne są posiedzenia, o których mowa w art. 339 § 3 pkt 1, 2 i 5, art. 340,
  art. 341, art. 343 § 5, art. 343a, art. 603, art. 607l § 1, art. 607s § 3, art. 611c § 4
  i art. 611ti § 1.

  Tu nie ma żadnej sensacji.
 • @Mariusz G. 14:40:18 A powinna być pełna jawność zawsze bo,...
  ...tajne jest w celu mataczenia zwodzenia
  Hitler też stanowił ,,prawo"
  I takie samo to prawo które pan podaje jest
  Dokąd Pan tego nie zrozumie,nie ma mowy o....
  czymkolwiek
 • ...protokół z tej sprawy nie wspommina nawet,
  Jest to FAKT poświadczenia nieprawdy w dokumencie mającym znaczenie prawne ale...
  dla polaczków to ,,NIC SIĘ NIE STAŁO "
 • "To nie są polskie sądy .... "
  Tyle razy Ci mówiłem, że to nie są polskie sądy, tylko okupacyjnej władzy żydowskiej. Wprowadzasz ludzi w błąd.
 • @Analityk 19:16:26 mafia sądowa gdańska..
  Twórca Amber Gold Marcin P. uniewinniony! W procesie odwoławczym ws. przestępstw skarbowych. Sąd Okręgowy w Gdańsku uniewinnił w środę w procesie odwoławczym twórcę Amber Gold Marcina P., oskarżonego o opóźnienia we wpłatach zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych z tytułu wypłacanych w firmie wynagrodzeń. Za to przestępstwo skarbowe w sierpniu 2018 r. Sąd Rejonowy w Gdańsku skazał Marcina P. na karę 25 tys. zł grzywny. https://nczas.com/2019/01/16/tworca-amber-gold-marcin-p-uniewinniony-w-procesie-odwolawczym-ws-przestepstw-skarbowych/


  To wszystko już przekroczyło dawno wszelkie granice… Uniewinnia się przestępców…Nie ma mocnych na skorumpowane „wolne” sądy :( Stefan dostał 5 latek (dolny pułap) choć groziło mu 15. Ten z kolei zostaje uniewinniony.
 • @kula Lis 68 12:13:26
  Ciekaw jestem co ta szczujna wymyśli gdy za parę dni dowiemy się że to zwykłe porachunki mafijne.
  Tyle że z politycznym przytupem.
  Co te eksperty wtedy wymyślą
  pzdr.
 • @andrzejw 16:32:10
  czym innym jest ocena prawa a czym innym ocena sędziego, jeżeli rzeczywiście w protokole nie ma tego, co sędzia dyktował protokolantce, a co widać na filmie, to niedobrze i jest pretekst do działania

  co do reszty: jaki naród takie prawo
 • @Mariusz G. 21:08:08 pretekst czy POWÓD ?
  bo od prawego myślenia trzeba zacząć
 • @andrzejw 11:09:34
  powód to pojęcie subiektywne. ja działać nie będę, ani nie zamierzam tego nikomu sugerować, więc napisałem : pretekst
  Natomiast problem, który skazuje sprawę na fiasko, to podstawowa wątpliwość: czy niejawne posiedzenie rozpoczęło się w momencie wejścia na salę kamerzysty, czy po jego wyproszeniu. Jeśli to drugie, to protokół z posiedzenia z oczywistych powodów nie będzie zawierał tego, co było przed jego otwarciem.
 • PROCEDURA JEST ZAWSZE TAKA SAMA W KAŻDYM SĄDZIE ALE NIE W KOSZALINIE!
  Moja długoletnia praktyka uczstnictwa w procesach sądowych daje mi wiedzę , że w tej sprawie Sędzia po zaproszeniu przez protokólantkęnas na salę nie dokonał normalnej procedury!Zawsze Sędzia po ropoczenciu wokandy przepytuje obecnych z imienia i nazwiska oraz pyta w jakim charakterze przybyli na ten proces i to jest wpisywane do protokółu.Dziennikarzy jezlłi są obecni na sali Sądowej prosi każdego z nich o okaznie legitymacji dziennikarskiej , co odnotowywane też jest w przez protokólantkę.Wtenczas rozpczyna wokandę a dziennikarze dopiero wówczas wnoszą o nagrywanie przebiegu procesu.
  Sędzia na tej roprawie tak nie postąpił a więc wiedział , że będą dziennikarze , bo niepotrzebnie redakcja BARWY BEZPRAWIA zawiadomiła go na piśmie tuż przed roprawą - ja i inni dziennikarze nigdy tak nie postępujemy!?

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej