Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ZAPROGRAMOWANE MORDERSTWA I NAPADY NA POLITYKÓW W POLSCE I

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

CZECHACH.Wygląda na to, że zaprogramowany mord Pawła Adamowicza, to nie wszystko?W Czechach też były napady na wysokich rangą POLITYKÓW.Teraz ci POLITYCY w EU będą odbierać zapewne nam SWOBODY OBYWATELSKIE.Posłuchajcie Niezależnej Telewizji..

RELACJE CZERWONEGO KORSARZA Z GDAŃSKA Z PAWŁEM ADAMOWICZEM I JEGO KONDOLENCJE PRZEKAZANE PO JEGO ŚMIERCI RODZINIE I WSZYSTKIM KOCHAJĄCYM GO GDAŃSZCZANOM:

 www.youtube.com/watch

 

 

ZAPEWNE TERAZ NIE BĘDZIE SIĘ JUŻ MOŻNA ZBLIŻYC TAK JAK WIDAĆ DO WAŻNYCH OSÓB W PAŃSTWIE BO NIE DOPUSZCZĄ DO NICH SŁUŻBY!

Ponadto niebawem wdrożą specjalne USTAWY ograniczające SWOBODY OBWATELSKIE i nałóżą CENZURE na niezależne media!Czas pokaże co nam szykują WŁADCY ŚWIATA, ale już widać do czego, to zmierza

LUDZIE musicie sami zacząć myśleć a nie przeżuwać podawaną WAM PAPKĘ z oficjalnych mediów!

JUŻ SIĘ TO DZIEJE , BO PROKURATRA KRAJOWA DELEGOWAŁA PONAD SETKĘ ŚLEDZCZYCH DO WALKI Z......HEJTEM!?:

 

 niezalezna.pl/254860-prokuratura-wytacza-ciezkie-dziala-ponad-setka-sledczych-delegowana-do-walki-z-hejtem

TU MACIE COŚ O MAFIJNYCH UŁADACH W POLSCE I NA WYBRZEŻU I ZABÓJSTIWE I POGRZEBIE "NIKOSIA":

www.fakt.pl/wydarzenia/polska/szesc-strzalow-w-klatke-piersiowa-zabilo-gangstera-premiera-ksiazki-spowiedz-nikosia/xcrre8g#slajd-1

 Pomorska TELEWIZJA NARODOWA 

red.Sławomir Ziembiński

Czerwony Korsarz 

Morskie Drużyny Strzeleckie

Kontradmirał 

Sławomir Ziembinski

ZAPROGRAMOWANY MORD NA PREZYDENCIE GDAŃSKA  PAWLE ADAMOWICZU  WEDŁUG NTV:

 www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • @kula Lis 68 13:14:17 DZIĘKI ZA SZYBKĄ IFORMACJĘ - DODAŁEM JĄ!
  Panie Kula jest bardzo dobrze zorientowany , dziękuję za współpracę..

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
 • Panie Ziembiński
  Będzie totalny zamordyzm gorszy niż za ZSSR i PRLu i to już się dzieje, czytając ten artykuł, bo od tego będą zależne fundusze Unijne. PiS wybiega przed szereg. Akcja Widelec II. Tym serwilizmem wobec lewactwa PiS przegra wybory. Prokuratura wytacza ciężkie działa! Ponad setka śledczych delegowana do walki z hejtem. Spośród wszystkich prokuratorów, wyselekcjonowano 105, którzy w prokuraturach rejonowych mają zajmować się tylko i wyłącznie sprawami przestępstw na tle nienawiści rasowej, wyznaniowej czy z powodów politycznych - powiedział dzisiaj zastępca prokuratora generalnego, Krzysztof Sierak. https://niezalezna.pl/254860-prokuratura-wytacza-ciezkie-dziala-ponad-setka-sledczych-delegowana-do-walki-z-hejtem Czy to przypadkiem nie początki terroru "poprawności politycznej". I to terroru wprowadzonego przez ponoć patriotyczny, konserwatywny PiS?! Wiedziałem, że będzie wojna przeciwko społeczeństwu, i nie tylko ja. Zawsze tak się dzieje, kiedy zawodzą politycy. Nie wolno jednak łamać Praw Człowieka wobec Polaków. Stosowanie zbiorowej odpowiedzialności wobec ogółu obywateli Polski i cenzura wobec poszczególnych Obywateli - to prześladowanie na tle rasowym, narodowościowym, politycznym oraz totalitaryzm. Artykuł 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka ONZ:

  http://www.unesco.pl/fileadmin/user_upload/pdf/Powszechna_Deklaracja_Praw_Czlowieka.pdf

  Polska ratyfikowała ten dokument i powinna go przestrzegać jak i art. 54 Konstytucji który według mnie pisowski rząd ją jak kiedyś peowsko-peeselowski złamał. Każdy człowiek ma prawo wolności opinii i wyrażania jej, prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice. Na dziś w ponoć wolnej Polsce nie ma wolności słowa. Jedna rzecz to zachęcanie do przemocy która skutkuje przestępstwem i to powinno być ścigane. Ale zwykle wyrażenie poglądu, że się kogoś nielubi albo nienawidzi powinno być dozwolone. Prawo do wyrażania swoich poglądów to się nazywa. Wasze ścigane hejtu to dostałoby gromkie brawa w Korei Północnej. A TVN w białych rękawiczkach ryje ludziom banię i nic z tym nie robicie hipokryci. Nie mówiąc już o GW oraz wielu przejętych przez antypolskich Niemców mediach, piorącym mózgi zakompleksionym lub zwyczajnie łatwowiernym naszym Rodakom. Aresztowania internautów mają pokazać siłę i troskę państwa które jest silne wobec słabych a słabe wobec silnych. A tak naprawdę pokazują naszą bezsilność wobec nieuchronnego. Prawdziwi zabójcy to skrytobójcy. Nikomu wcześniej nie wygrażają.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 13:38:45
  I jeszcze dla potencjalnych trolli - prawo do wyrażania swoich poglądów, a nie prawo do posiadania własnych poglądów. Jeśli pojawi się konserwatywna alternatywa która zlikwiduje "mowę nienawiści" to na pewno dostaną mój głos. Bo pod szyldem walki z nienawiścią ogranicza się swobody obywatelskie.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 13:38:45
  Adamowicz za życia nie był święty. Cejrowski jedzie na ostro: „Śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin”( po śmierci Stalina także aresztowano u nas ludzi z uśmiechem na ulicach i wysyłano do gułagów. To samo było po śmierci Kim Dzonga z tymi co nie płakali. Teraz ponownie u nas i to za PiS to samo). Wojciech Cejrowski, znany podróżnik będący na cenzurowanym w TVP za przypomnienie, że Jarosław Kaczyński jest odpowiedzialny za mordowanie nienarodzonych dzieci w Polsce, odniósł się do istnej celebracji śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Przypomina, że „za życia święty nie był”. Gdy Afgańczyk ugodził nożem ciężarną Polkę zabijając jej dziecko, nie było żałoby, jest cisza. A śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin – wszyscy zobowiązani płakać. Adamowicz za życia nie był święty, więc czemu teraz robi się z niego świętego? – pyta podróżnik na swoim blogu. Fakty takie, że Adamowicz był okropnym typem jako prezydent Gdańska. Toczą się śledztwa w jego sprawach i mam nadzieję, że będą dokończone. Od lat czytamy o układach, machlojach, o mieszkaniach, o kłamstwach na temat tego ile ich ma i skąd się wzięły… Cała masa szlamu, a teraz nagle “wielce szanowny”, bo go zadźgali? podkreśla Cejrowski. Więcej pod linkiem https://nczas.com/2019/01/17/adamowicz-za-zycia-nie-byl-swiety-cejrowski-jedzie-na-ostro-smierc-adamowicza-jest-celebrowana-jakby-zmarl-stalin/

  Ps..Ma racje. Dlaczego jest celebrowana? Bo ma być przykładem na faszyzm i antysemityzm w Polin. Żydzi i Dojczland już przebierajŻ nóżkami.. aj waj! Ta celebracja to wyraz obleśnej hipokryzji, gloryfikacji zła – upadek moralny, wyraz zupełnej degeneracji.Pamiętam jak na Krakowskim Przedmieściu śmieciarki sprzątały jeszcze płonące znicze, jak skrzętnie sprzątano świeże kwiaty..Porównajcie te dwie żałoby i zacznijcie myśleć. Obudźcie się. Żydowinka, prof. Barbary Engelking-Boni podpowiada wszystkim gamoniom różnicę:
  „Dla Polaków śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla żydów to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka”.

  A teraz sobie popatrzcie i zapamiętajcie: kto celebruje metafizyczną śmierć tego „stalinka” jest albo żydem albo przygłupiastym i przestraszonym szabas-gojem i do niczego się nie nadaje.
  Wyklucza się z narodu Polaków.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 13:38:45
  Cenzura zawsze istniała, teraz wzorem UE ma być "demokracja i praworządność pod dyktando", "wolność słowa", tak, ale tylko poprawnego politycznie, jeśli komuś u władzy krajowej, lokalnej, samorządowej, wiejskiej coś się nie spodoba, to ty zwykły śmiertelniku wylądujesz w wiezieniu, założą ci knebel za wolność słowa i wypowiedzi.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 13:38:45
  Już nie jestem za PiSem, stracili wyborcę. Sławna już karalna "mowa nienawiści" to wytrych dla władzy, żeby trzymać ludzi za twarz i jednocześnie zajmować się wyimaginowanymi problemami. Uważam za haniebną decyzję Brudzińskiego po której prowadzili tych ludzi powykręcanych jak jakichś terrorystów, nie potrzebny był ten cyrk dla ciemnych mas. Rząd się nie popisał, bali się, że zabójstwo Adamowicza uderzy w nich rykoszetem. ACT 2 nadeszło, i atak na patriotów robi się z nich przestępców przez lewackie media, mają swojego męczennika teraz wszystko zwalą i tak winę na PiS i patriotów na przestępców politycznych rozwinął się parasol ochronny.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 13:38:45
  Prezydent Duda zarządził żałobę narodową. „Wszystkich proszę o jej właściwe uszanowanie...Czy jak nie będę płakał, zawodził tylko będę w te dni uśmiechnięty to policja po mnie przyjdzie? i aresztuje a potem gułag jak kiedyś? Żałoba za złodzieja i sprzedawczyka? Toż to kuriozum jak po śmierci Stalina i Kim Dzong Una. Po śmierci Stalina także aresztowano u nas ludzi z uśmiechem na ulicach i wysyłano do gułagów. To samo było po śmierci Kim Dzonga z tymi co nie płakali. Teraz ponownie u nas i to za PiS to samo czyli powrót do czasów stalinizmu i Korei Północnej.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 13:38:45
  Tak własnie żyd ćwiczy frajerów do poddaństwa. Układa ich jak treser psa.
  To wszystko co się dzieje, to taki teatrzyk dla tych tabunów niedorozwiniętych wyborców, którym co dwa dni sondażownie szlachty jerozolimskiej mierzą poziom rozumu specjalnymi do tego celu sondażami. Jak widać Tusk za mało jeszcze dał w dupę tym wszystkim swoim wyborcom i innym mądralom, tak, że PiS musi kontynuować ich misję.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 13:38:45
  Przypomnę, że przed laty prezydent Adamowicz sprzedał większość, bo 74,99 proc. udziałów GPEC niemieckiej firmie komunalnej spółce Stadtwerke Leipzig z Lipska za 183,85 mln zł. Grupa GPEC to kura znosząca złote jajka. Sprzedaży tej strategicznej firmy dla miasta od samego początku sprzeciwiali się gdańscy radni. Teraz udziały w niej chciała odkupić od Niemców udział w niej Polska Grupa Energetyczna. Okazuje się, że Niemcy nie sprzedadzą ich nawet za 800 milionów złotych, taką bowiem sumę zaproponowała im PGE.

  Niemcy kupili większościowy pakiet GPEC za równowartość 42 mln euro. To mniej niż wyniosła dywidenda dla Lipska z czterech ostatnich lat. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że przewodniczącym Rady Nadzorczej GPEC Stadtwerke Leipzig, jak obecnie zwie się spółka, jest… Paweł Adamowicz. Zainkasował z tego tytułu ładną sumkę – ponad 900 tys. złotych.Zasiada też w radzie GPEC urzędniczka Iwona Bierut, dyrektor w gdańskim magistracie, przed laty zaangażowana w negocjacje ze Stadtwerke. Ze strony Stadtwerke Leipzig w skład rady wchodzi Norbert Menke, Johannes Kleinsorg i Volkmar Mueller, jeden z liderów holdingu LVV. Rogalla w radzie zastąpił Andreas Kühnl.

  Jak informuje Głos Gdyni, gdańszczanie w tym roku zasilą komunalne usługi w Lipsku kwotą 14,4 milionów euro. Tyle uzyska komunalna Stadtwerke Leipzig GmbH (część komunalnego holdingu LVV Leipziger Versorgungs- und Verkehrsgesellschaft mbH) „czystej” gotówki z dywidendy. Tak zyskownej firmy nie warto sprzedawać.

  Trzeba przyznać, że Adamowicz ma głowę do interesów, a przy tym z innej perspektywy należy spojrzeć na jego zauroczenie Niemcami i gotowość do podporządkowania polskich interesów Niemcom.”
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 13:38:45
  Prawo Kanoniczne Kan. 1242 - W kościołach nie należy grzebać zmarłych, chyba, że chodzi o Biskupa Rzymskiego, kardynałów lub biskupów diecezjalnych, również emerytowanych, którzy powinni być chowani we własnym kościele.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 13:38:45
  Teraz dopiero PiS nam pokazał co to jest "zwykły obywatel" od "nadobywatela"..Czy morderstwo które zostało dokonane na Marku Rosiaku było tak bardzo poruszone w mediach itp i czy był oddany hołd w każdym mieście i czy była wprowadzona żałoba narodowa z tego co wiem to nic z wyżej wymienionych nie było. Teraz widzimy zupełnie inną reakcje a chyba wszyscy jesteśmy równi. Czy Adamowicz był jakąś wyjątkowo zasłużoną postacią dla Miasta Gdańsk a tym bardziej dla Kraju?
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 13:38:45
  Teraz dopiero PiS nam pokazał co to jest "zwykły obywatel" od "nadobywatela"..Czy morderstwo które zostało dokonane na Marku Rosiaku było tak bardzo poruszone w mediach itp i czy był oddany hołd w każdym mieście i czy była wprowadzona żałoba narodowa z tego co wiem to nic z wyżej wymienionych nie było. Teraz widzimy zupełnie inną reakcje a chyba wszyscy jesteśmy równi. Czy Adamowicz był jakąś wyjątkowo zasłużoną postacią dla Miasta Gdańsk a tym bardziej dla Kraju?
 • Tołstoj pisał o "patriotyzmie" czyli nienawiści sączonej przez polityków.
  Pisał to w 1894r ... treść bardzo aktualna do dzisiaj.
  https://treborok.wordpress.com/pseudo-patriotyzm-i-chrzescijanstwo-zabronione-wypowiedzi-lwa-tolstoja/?preview=true

  Przeczytajcie... to toczka w toczkę o dzisiejszych czasach o czasach rozwalania PRLu przez solidaruchów...o pożytecznych idiotach przerabianych na mięso armatnie rządzących światem bandytów.
  a KK pełni w tym krwawym interesie niepoślednią rolę czyli sączenie "patriotyzmu" czyli nienawiści z ambony.

  Solidaruchy tylko taki "patriotyzm" znają... takim patriotyzmem szczuła ich na Polskę globalna mafią żydowska oraz KK z JPII na czele.
  ..i takiego "patriotyzmu" zakazuje w stosunku do Banderowców bo to też pożyteczni idioci w rękach tej samej globalnej mafii żydowskiej.

  Jedyne dozwolone szczucie "patriotyzmem" to takie w interesie globalnej mafii żydowskiej... inne są zabronione bo rozpraszają mięso armatnie (pożytecznych idiotów) w realizacji zadań na rzecz interesów tej mafii.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 13:38:45
  Santo subito. Jak Kim Ir Sen. Adamowitz to był złodziej który swoich mieszkań i kont w bankach nie mógł doliczyć, jak najbardziej pasuje na patrona bandytów i morderców.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 13:38:45
  A co to za "OSOBISTOŚĆ" ten Adamowitz, że takie honory po śmierci go spotykają. Chyba za to, że był na drodze do secesji Polskiego Gdańska! Już w obiegu w tamtym terenie używano określenia "WOLNE MIASTO GDAŃSK" To chyba za to takie honory od "polskiego" prezydenta! Chyba też podziękowanie za organizację JUBILEUSZU komunistyczno platformerskiego trybunału konstytucyjnego - HAŃBA. A tamtemu niech ziemia lekką będzie! Wiecie co wam powiem? Ale będą jaja na jesieni. Nikt nie będzie miał większości i się będą żreć aż miło będzie popatrzeć. Bo PiS przerznie niestety wybory. Za kilka lat Dudowie będą smażyć marchewkę w telewizji śniadaniowej.
 • @Autor
  "JUŻ SIĘ TO DZIEJE , BO PROKURATRA KRAJOWA DELEGOWAŁA PONAD SETKĘ ŚLEDZCZYCH DO WALKI Z......HEJTEM!?:"

  Nie - z pseudo-agenturą moskiewsko-syberyjską.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej