Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PAWEŁ ADAMOWICZ ZAPROSIŁ SENIORÓW NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu 21.01.2019 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej odbył się KONCERT na dzień BABCI I DZIADKA na który Prezydent zaprosił, jako wykonawcę !Magdę UmerSala koncertowa wypełniona po brzegi!Koncert otworzyła Aleksandra Dulkiewicz. Prezydent Gdańska

Nazdjęciu Sławomir Ziembiński w sali Rady Miasta w Gdansku 

 

 UROCZYSTE OTWRCIE KONCERTU PRZEZ ALEKSANDRĘ DULKIEWICZ PREZYDENT GDAŃSKA:

www.youtube.com/watch

Paweł Adamowicz co roku zapraszał GDAŃSKICH SENIORÓW na Koncert z okazji dnia BABCI I DZIADKA.Zawsze osobiście dokonywał otwarcia tej imprzezy w POLSKIEJ FILHARMONI BAŁTYCKIEJ.W dniu 21.01.2019 r. zabrakło go jednak, bo dzień wcześniej został pochowany w Katedrze Mariackiej w Gdańsku.Koncert otworzyła tym razem dotychczasowa V-ce Prezydent Aleksandra Dulkiewicz, której to Premier Mateusz Morawiecki powierzył funkcję Prezydenta Gdańska do czasu wyboru nowego Prezydenta .Głos zabrała też pani Grzywaczewska działająca na rzecz Seniorów w Gdańsku.Następnie na scene wkroczyła Magda Umer nasza kultowa piosenkarka śpiewająca teksty Agnieszki Osieckiej.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 MAGDA UMER ZAŚPIEWAŁA W NAJCUDOWNIEJSZYM MIEŚCIE NA ŚWIECIE CZYLI W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

 

KOMENTARZE

 • @ Ałtor
  "W dniu 21.01.2019 r. w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej odbył się KONCERT na dzień BABCI I DZIDKA

  Dzidek to sam Pan jesteś.

  "Następnie na scene wkroczyła Magda Umer nasza kultowa piosenkarka..."

  Może "wasza", ale nie moja.
  Chyba trzeba będzie powiadomić dr. Sendeckiego o tych korsarskich "kultach".

  Oczywiście 1*
 • @ Autor
  "Paweł Adamowicz co roku zapraszał GDAŃSKICH SENIORÓW na Koncert z okazji dnia BABCI I DZIADKA."

  1. Tych zrobionych w bambuko w Amber Gold też zaprosił?
  2. Czy dziadkowie Schulz, Timmermans i TW "Karol" też przybyli? Bo to chyba ta sama kamaryla?
 • @ Autor
  "Prezydent zaprosił, jako wykonawczynię Magdę UmerSala koncertowa wypełniona po brzegi!"

  Szkoda, że nie zaplanował wyświetlenia filmu z jego "występami" przed komisją ds Amber Gold. Rozrywka byłaby lepsza niż przy resortowej babci.
  Może i niektórym zaproszonym przeszła też lemingoza, jakby sobie o oszczędnościach przypomnieli.
 • o santo subito stalino
  umer czy humer? aż dziw bierze, że na tak doniosłą uroczystość nie przebrałeś się pan w tradycyjny strój pajaca
 • @Jasiek 05:05:43
  To chciał nam zafundować ten podły żyd z Gdańska Adamovitz vel Adamowicz dobrze, że nie zdążył, tylko z nim zdążyli! Republika Federalna Niemiec rozpada się. Szokujący materiał!

  https://www.youtube.com/watch?v=T4uoO62LUIc

  Jak żyją imigranci we Francji. Czy tego chcecie w Polsce? Film ten pokazuje codzienność dużych francuskich aglomeracji. Został on nagrany w Marsylii, miasto to w szczególności oblegane jest przez imigrantów z krajów arabskich i afryki. Liczba ich jest tak duża że stanowi już znaczny procent mieszkańców tego miasta. A wygląda to strasznie na każdym skrzyżowaniu żebrające rodziny, tony śmieci wszędzie, kradzieże w biały dzień, napady i gwałty. To rzeczywistość Marsylii. To się nazywa unijny śmietnik! Właśnie to chcą zrobić z naszą Ojczyzną!

  https://www.youtube.com/watch?v=Moo3EzdaGJI

  https://www.youtube.com/watch?v=21BAc...

  Muzułmański problem Szwecji Płonące przedmieścia Sztokholmu

  https://www.youtube.com/watch?v=NMqy7wCghp8
 • @Jasiek to mogło być kiedyś i w Danzing Adamowitza
  Kolejne ubogacenie w Niemczech. Tym razem nożem i tasakiem w schronisku dla imigrantów tuż przy polskiej granicy. Trzy osoby zostały ranne w bójce, do której doszło w schronisku dla imigrantów w Niemczech. Pracownik placówki po ataku tasakiem walczy w szpitalu o życie. Do ataku na pracownika schroniska doszło w niemieckim Guben leżącym tuż przy polskiej granicy po drugiej stronie Nysy Łużyckiej. Próbował on rozdzielić walczących ze sobą imigrantów i od jednego z nich otrzymał cios tasakiem. Wcześniej, w czasie awantury 20-letni Syryjczyk ranił innego 22-letniego imigranta nożem. Drugiego 26-latka ugryzł dotkliwie w ramię. Kiedy pracownik placówki próbował rozdzielić walczących otrzymał cios od 22-latka. Jemu i dwóm pozostałym imigrantom udało się zamknąć w pomieszczeniu biura. Imigrant w ataku szału zaczął tasakiem rąbać drzwi, ale po chwili zbiegł. Policja rozpoczęła obławę na imigranta. Schwytano go w pociągu z Gubina do Cottbus (Chociebuż). Dwóch imigrantów zostało aresztowanych – 20-letni Syryjczyk i 22-latek, który zranił pracownika schroniska. To nie pierwsze takie zdarzenie w schronisku dla imigrantów. M.in w Trierze imigrantka z Syrii została zamordowana przez swego męża ledwie 3 tygodnie po tym jak wprowadzili się do schroniska.
  Ps...To powinno spotkać Adolfinę Fuehrerową. A Santo subito Adamovitz chciał ich ściągać no i jego "ściągnięto" nożem ze sceny politycznej i ziemskiego padołu. Kochajmy dalej Murzynków i zróbmy w Europie miejsce dla połowy Afryki. Co oni przynieśli ze sobą to rozdają… A, że tylko taką "kulturę i obyczaje" mają od małego to co innego mają dać?… A tylu ostrzegało przed niebezpieczeństwem i co!? Dalej do "władców dusz" nie dociera prawda, bo sami dawno wszystko co ludzkie zatracili!? Przybysze z Trzeciego Świata regularnie sztyletują Europejczyków, a pismaki w Europie albo ukrywają fakty nożownictwa, albo przedstawiają je jako akceptowalne. Zaś politycy w Europie odpowiedzialni za ściąganie do Europy tłumów z Trzeciego Świata, albo milczą, albo dają do wiadomości, że zamachy przez przedstawicieli tych tłumów nie są niczym bardzo złym, nieakceptowalnym. I zawiadamiają, że nadal będą przyjmować te tłumy. Taki panuje klimat polityczny w Europie. Jego powodem są głównie politycy europejscy, głównie ci z UE. Adolfina wpuściła im do kraju 2 miliony potencjalnych terrorystów, kosztuje do kraj ok. 30 mld € rocznie, a oni wybierają ją ponownie. Popatrzcie na Francuzów: ciapańce rozwalają 70 ludzi w dyskotece a ci malują kwiatki na chodnikach. To wina totalnego i szeroko pojętego kurewstwa, które wkroczyło w nasze życie. Wszystkie formy normalnej egzystencji zostały zakłócone. Przemoc nieokiełznanych, hipokryzja polityków i ogólna chciwość stały się normą, na które (wydawać by się mogło) nie ma rady. Powtarzające się w historii proroctwa Wernyhory są coraz częściej przestrogą dla nas wszystkich. Zamęt i anarchia wyrastają w klimacie niemocy i są pretekstem do wywoływania wojen, choć tak naprawdę przez nas niechcianych.
 • @ Szanowni Kula Lis 68 i Nieżyt
  Dobrze, że "przyszliście" - bałem się, że będę sam i mi "ałtor" pokasuje komenty jak zrobił to ostatnio.
  Teraz może się zawaha.

  Dzięki.
  Ukłony
 • @nieżyt 06:50:37
  "umer czy humer"

  W Wiki jest, że jej stryj był Umer, ale sobie zmienił na Humer.
  Skalski przeciwko niemu zeznawał, jako poszkodowany jego torturami.

  Pozdro!
 • @ Autor
  Pan w Amber Gold nie "oszczędzał"?
 • @Jasiek 11:41:51
  http://fakty.plportal.pl/sites/default/files/artykul/zdjecie/adamowicz_pieniadze.jpg
  PAWEŁ ADAMOWICZ WIEDZĘ O SWOIM MAJĄTKU ZABRAŁ DO GROBU. Co wiedział syn Wałęsy o przekrętach prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza? Wielu zadaje sobie pytanie, w jaki sposób, Adamowiczowi udało dorobić się tak ogromnych pieniędzy. Tajemnice zabrał do grobu, ale wcześniej o przekrętach zamordowanego prezydenta, mówił Jarosław Wałęsa.


  - To Paweł niech się ze wszystkiego tłumaczy przed sądem. Z walizki pełnej pieniędzy przywiezionej przez dziadka żony, itp. - konkludował Wałęsa.

  - Nawet na chłopski rozum nie trzeba się długo zastanawiać, czy ktoś, kto ma akcje firmy deweloperskiej i jednocześnie zarządza miastem, w którym ten podmiot dużo buduje, dopuszcza się konfliktu interesów, czy nie?

  Oto majątek Pawła Adamowicza, który ujawnił, ale istnieje teoria, że to tylko część pieniędzy, którą zdołał zalegalizować przed organami skarbowymi.


  OSZCZĘDNOŚCI:

  - łącznie posiadał 6 mieszkań wartych ponad 2 mln zł.

  - ok. 130 tys. zł, 13 tys. euro, 5,5 tys. dolarów amerykańskich, 8 tys. franków szwajcarskich

  - wspólność małżeńska - 187 tys. zł

  - papiery wartościowe: 463 tys. 573 zł (wspólność małżeńska)

  NIERUCHOMOŚCI:

  mieszkanie 83,3 mkw. warte 498 tys. 947 zł,

  mieszkanie 67,10 mkw. warte 410 tys. zł

  działka niezabudowana o powierzchni 1 tys. 207 mkw. warta 150 tys. zł (wspólność małżeńska)

  działka niezabudowana o powierzchni 1,5 hektara warta 45 tys. zł (wspólność małżeńska)

  miejsce w hali garażowej warte 24 tys. 400 zł (wspólność małżeńska)

  AKCJE:

  akcje w spółkach handlowych: warte ok. 2 mln 330 tys. 137 zł

  dochód z akcji: 168 tys. 994 zł oraz 71 tys. zł brutto dywidendy

  ZAROBKI W RADACH NADZORCZYCH:

  - Zarząd Morskiego Portu Gdańsk, Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - łączny dochód: 141 tys. 841 zł

  - UMOWA O PRACĘ W URZĘDZIE MIASTA: 178 tys. 293 zł

  Do tego 26 kont bankowych w różnych polskich instytucjach. Nikt dotąd nie sprawdził majątku ukrywanego za granicą lub na podstawione słupy.
  Paweł Adamowicz wiedzę o swoim majątku zabrał do grobu. Dodać należ, że prezydent Gdańska był politykiem, a nie biznesmenem.
  Autor: Z.B.
  Źródło: plportal.pl

  SKĄD MAJĄTEK ADAMOWICZA? Mec. Kacper Płażyński o majątku prezydenta Gdańska!

  https://youtu.be/GfaQXALMyYc

  Marcin Wikło o tajemnicy fortuny Adamowicza

  https://youtu.be/1G8mQWO326o
 • @Jasiek 11:41:51
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/adamowicz_owsiak_nczas.jpg
  Czy to przedstawienie Adamowicza przed obliczem Boga? Fanatycy Owsiaka totalnie stracili rozum. „To już jest przesada. Ktoś musi za to odpowiedzieć” – mówią mieszkańcy Żnina, którzy przybyli na miejsce zbiórki przed „Wiecem Milczenia” zorganizowanym po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza. Na specjalnym bannerze upamiętniającym jego postać, na równi z Adamowiczem widniał… Jerzy Owsiak. Naprawdę nie mamy pojęcia, co mogły mieć na myśli osoby, które w taki sposób stworzyły ten wiszący banner, przy którym następnie ustawiano znicze. Zapewne nie chodzi tu o jakąkolwiek, promowaną teraz usilnie „mowę nienawiści”, a po prostu głupotę i zaślepienie owsiakizmem. Nie ma się co dziwić skoro niedawno nawet jedna pani psycholog porównała Jerzego Owsiaka do Jezusa…A w Żninie się nie pierdolą i za jednym zamachem zrobili ołtarzyk Adamowiczowi w parze z Owsikiem. Według informacji lokalnego portalu, w manifestacji wspominającej tragicznie zmarłego prezydenta Adamowicza wzięło udział około 100 osób. Patrząc na ilość zapalonych lampek, nikomu raczej nie przeszkadzało, że znicze stawiają również prezesowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  Nawet komentujący internauci, w tym przypadku, nie doszukiwali się podstaw politycznych takiego ułożenia grafiki. Najczęściej uznali, że to co zobaczyli było po prostu ogromną wpadką organizatora.

  Źródło: Twitter.com / Znin.NaszeMiasto.pl / NCzas.com
  Ps..Nazilewactwu już całkiem padło na rozum. Uśmiercili Owsiaka. Chyba mieli jakieś sprawdzone wizje! Genialna podświadoma redukcja dysonansu poznawczego. A Owsiak coś mi ostatnio za dobrze nie wygląda, myślę że może mieć poważne kłopoty ze zdrowiem… czasem ludzie nieświadomie potrafią przewidzieć nadchodzące wydarzenia…obawiam się jednak, że faktycznie jest to samospełniająca się przepowiednia, ale ja zamieniłbym jeszcze "zdrowiem" na "głową". myślę, że po tzw plastusiach Owsiak się po prostu psychologicznie załamał. 30 lat walki o nic. Zniszczona połowa pokolenia młodych ludzi poprzez chlanie, wódę, i ideologię "róbta co chceta" obawiam się, że Owsiak tego nie udźwignie. Już są mocne poszlaki, że pada. A morderca Adamowicza ma z tego cyrku największy ubaw.
 • @Jasiek 11:41:51
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2017/10/zlosc_wscieklosc_emocje_niestabilnosc_piesci_mina_zla.jpg
  I co teraz? Zwolennicy opozycji totalnej nienawidzą najbardziej. Przyznał to nawet skrajnie lewicowy ośrodek badawczy w Polsce. Zwolennicy opozycji totalnej (Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Koalicja Obywatelska) nienawidzą najbardziej – taki wniosek można wysnuć z jednego z badań przeprowadzonego na Uniwersytecie Warszawskim. Smaczku dodaje fakt, że badanie przeprowadzono w skrajnie lewicowym „Centrum Badań nad Uprzedzeniami” UW. https://nczas.com/2019/01/22/i-co-teraz-zwolennicy-opozycji-nienawidza-najbardziej-przyznal-to-nawet-skrajnie-lewicowy-osrodek-badawczy-w-polsce/
  Ps...Czyli już wiadomo kogo należy psychiatrycznie leczyć! Nienawiść i zawiść są wpisane w lewacki światopogląd. Tak zwana lewica europejska tworzyła się we Francji w morzu krwi. U podstaw rzezi Rewolucji Francuskiej leżały właśnie nienawiść i zawiść. Marsylianka to hymn zbrodniarzy. To jest robota sekty z Czerskiej. Histeryczna retoryka i propaganda otoczonej wieży. Nie jedna pracująca tam Lady Macbeth ma krew na rękach.
 • @Jasiek 11:41:51
  Mocne tezy Onetu po zabójstwie Adamowicza: "Ten Gdańsk, w którym dorastał Stefan W. był miastem bezkarnych bandytów". Do dziś plotkuje się w Trójmieście o współpracy różnych lokalnych formacji służb wymiaru ścigania z bandziorami czytamy na Onet.pl. Dziennikarz portalu Onet.pl pisze o rzeczywistości w dzisiejszym Gdańsku i reszcie Trójmiasta. W felietonie pt. „Ciemna strona Gdańska” pisze o grupach przestępczych i walce między gangsterami. Dlatego najlepiej dla wszystkich będzie teraz wyjaśnić, dlaczego w Trójmieście tak wielu bandytów, zabójców, pedofilów i gwałcicieli nie trafia do więzień. To nie przypadek, że dziennikarz Sylwester Latkowski nazwał Trójmiasto „Małą Sycylią”. Że Amber Gold zrodziło się właśnie tam. Że cały czas jak grzyby po deszczu, powstają tu brutalne grupy związane z prostytucją, które konkurencję zwalczają podpaleniami i zastraszaniem pisze dziennikarz Onetu. Do dziś plotkuje się w Trójmieście o współpracy różnych lokalnych formacji służb wymiaru ścigania z bandziorami. Że niektórzy policjanci bezkarnie ochraniają dyskoteki osób związanych z najgorszymi przestępstwami. Albo że były policjant Jarosław „Majami” Pieczonka powtarza, że pod Gdańskiem dochodziło, a może wciąż dochodzi, do wspólnych imprez ważnych sędziów, mundurowych, prokuratorów i prywatnych prawników, gdzie uzgadniane są wspólne posunięcia czytamy. Mikołaj Podolski pisze o mordercy Pawła Adamowicza, Stefanie W. i inspiracjach, które mógł czerpać od słynnym trójmiejskich gangsterów. Ten Gdańsk, w którym dorastał Stefan W., był z jednej strony miastem wolności, a z drugiej miastem bezkarnych bandytów. Mroczne legendy krążą tam nie tylko o gangsterach. Skrócę dla przykładu tę o zranionym w oliwskiej agencji towarzyskiej mężczyźnie: miał go postrzelić ochroniarz podczas zabawy z bronią. Ranny zrezygnował jednak z wezwania pomocy, gdy dowiedział się, że ów ochroniarz jest… ważnym policjantem.
  Ps...Taki artykuł w Onecie? Zakwestionowano "platformianą" narrację o Adamowiczu i Gdańsku. Najwidoczniej bandyci mają bardzo dobre wtyki w policji oraz wolnych i apolitycznych prokuraturach i sądach. Ot i cała tajemnica. A Ojciec Chrzestny ponoć? stoi na półce w bazylice. To są własnie efekty 20 lat rządów Platformy Obywatelskiej w Gdańsku zarządzanym przecież przez Adamowicza. Ogródek z rurociągiem płockim który miał wcinki na oryginalnym amerykańskim sprzęcie jak w Texasie. Właściciel ogródka zaopatrywał jakiś bossów i miał bandytów do ochrony. Żyli jak szejki naftowe. Przypomnę, że TW Bolek ma honorowe obywatelstwo miasta Palermo, tego na Sycylii. Za piękne oczy otrzymał!? Podobny tekst można pisać o Opolu, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i innych bastionach PO. To prawdziwa twarz polskiego samorządu. Gadowski i inni mówią, że czas aby Państwo zwinęło parasol, pokazało pazur i zaczęło faktycznie walczyć z przestępcami bez względu na partie, religie etc. Ps. o tym rurociągu to może coś autor wie więcej? Jak wie to powinien podzielić się z nami tą wiedzą.
 • @Jasiek 05:22:54
  Po pierwsze jesteś Pan idiotą
  Po drugie seniorzy to seniorzy i jak rozumiem zaproszenie nie było indywidualne listowne a ogólnie dostępne
  Po trzecie Amber Gold to nie Adamowicz tylko słup Plichta i nie wiadomo kto jeszcze
  Po czwarte: Przez ostatnie 4 lata rządów Popaprańców i Śmierdzieli przy ręcznie sterowanej Prokurwaturze i Sądach żaden wyrok w tej sprawie przeciwko Adamowiczowi nie zapadł - więc z tego co mi wiadomo zgodnie z naszym prawem jest niewinny.
  Po piąte: AMBER GOLD czyj by nie był jest absolutnie NICZYM przy wale PISowców o nazwie: nomen omen: "SKOK"
  Tutaj to dopiero był wał nad wały:
  - kasa w jakiejś części nie wiadomo gdzie (bo część ma Bierecki = czytaj PIS)
  - wszyscy ludzie złożyli się na zwrot zagrabionych pieniędzy
  - ale to nie wszystko, bo jest o tym cisza i tajemnica poliszynela że bodajże od 2016 roku ludzi którym nawet udało się odzyskać swoje wkłady atakują komornicy jako współwinnych wyprowadzonych pieniędzy i żądają od nich i ściągają nawet sądownie różne kwoty.
  Pic i dodatkowy wał Biereckiego polegał też na zwaleniu nie tyle winy co przyszłej kary na tzw. "bogu ducha winnych" ludzi którzy choćby zaciągali tam kredyty i je spłacali.
  Jak to cwaniaczek zrobił?
  Ano żeby dostać kredyt trzeba było zostać bodajże akcjonariuszem... ale UWAGA z zabezpieczeniem (odpowiedzialnością) PODWÓJNEJ WARTOŚCI POSIADANYCH AKCJI :))
  Ludzie wzięli kredyty, pospłacali, kasę ktoś zarypał a teraz z nich syndyk ściąga (nawet po kilka tysięcy - a to emeryci).
  A kto rządzi od 2016 do teraz?
  Nic tylko proPISdzielska propaganda
  I rączka rączkę myje - ale mam nadzieję że Sekielskiemu uda się dotrzeć do czego trzeba i to upublicznić - ma się czego obawiać o czym przekonał się Kwaśniak - ale warto
 • CO DO SZUKANIA DZIURY W CAŁYM PRZEZ NIEJAKIEGO CO MA KSYWE "JASIEK"!?
  Ja choć mam cztery wnuczki DZIADKIEM jeszcze nie mogę zostać , bo nie mam ...wnuka!Dla mnie to i dobrze , bo nie mogą do mnie mówić SPIEPRZAJ DZIADU".
  Jestem RADNYM DZIELNICY STOGI w Gdańsku i proszę się nie nabijać ze mnie bo to , że ku uciesze turystów ubrany chodzę w stroju CZERWONEGO KORSARZA i mogą w naszym STARYM GRODZIE zrobić sobie ze mna zdjęcia to ujmy mi nie przynosi!
  Regan też wpierw był aktorem a dopiero później został PREZYDENTEM USA!

  Czerwony Korsarz
  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Sławomir Ziembiński
 • @Hades 18:20:43
  A oto jeden z dowodów/przesłanek z powodu którego "ten co spał do południa" dostawał kaczej gorączki na nazwisko Adamowicz.
  Super kawałek z życia wzięty:
  https://www.youtube.com/watch?v=eqhEYkvrBEg
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 19:19:00
  "CO DO SZUKANIA DZIURY W CAŁYM..."

  Pan to ma poczucie humoru ;-)
  Służby przeprowadzają operację, nie wiadomo co się dzieje/stało z Adamowiczem, nikt nie wie ile miał mieszkań i kont, w co był zamieszany itp, Pan robi błędy i nazywa dziadków "dzidkami", seniorzy mają lemingozę i zapełniają salę na występach resortowej babci, ale co szkodzi napisać, że wszystko jest całe... ;-DDD

  Na wszelki wypadek gorąco i usilnie pozdrawiam Szanownego Pana Radnego Sławomira Ziembińskiego Czerwonego Korsarza z Gdańska i z Morskich Drużyn Strzeleckich :-)

  Ukłony
 • @Hades 18:20:43
  "Po pierwsze jesteś Pan idiotą"

  Też Cię "lubię" ;-)
  ----------------

  "Po drugie seniorzy to seniorzy i jak rozumiem zaproszenie nie było indywidualne listowne a ogólnie dostępne"

  Nie interesuje mnie jak coś rozumiesz :-)

  ----------------------------------------

  "Po trzecie Amber Gold to nie Adamowicz.."

  To dlaczego się tak motał na komisji?

  ----------------------------------------------

  "Po czwarte: Przez ostatnie 4 lata rządów Popaprańców i Śmierdzieli przy ręcznie sterowanej Prokurwaturze i Sądach..."

  Sterowanych przez kogo?

  ---------------------------------------------

  "Po piąte: AMBER GOLD czyj by nie był jest absolutnie NICZYM przy wale PISowców o nazwie: nomen omen: "SKOK"
  Tutaj to dopiero był wał nad wały..."

  Wał nad wały to ZUS. A z POPiS-owym dualizmem to zalecam udać się do lekarza.

  ----------------------------------------

  "A kto rządzi od 2016 do teraz?"

  usrael.
 • @Hades 19:54:56
  "Super kawałek z życia wzięty:"

  Szkoda, że się się nie pochwalił:

  - długami

  - osobistymi aktywami

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej