Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WYPOWIEDŹ PAWŁA ADAMOWICZA DLA TVP PIS!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezes PIS Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki zapowiedzieli onegdaj przyjazd na KONWENCJĘ PIS-u do Gdańska.Paweł Adamowicz ze swoję ekipą Wszystko Dla Gdańska wypowiedział się wówczas dla WYBORCÓW przed kamerą TVP PIS....

MIECZYSŁAW STRUK MARSZAŁEK POMORSKI Z CZERWONYM KORSARZEM I ADIUTANTKĄ MARIHUANĄ

 

 PAWEŁ ADAMOWICZ MÓWI DO KAMERY O ZRUJNOWANYM GDAŃSKU I O TYM , ŻE JEST OPCJĄ NIEMIECKĄ:

www.youtube.com/watch

OTO JAK DZIAŁAŁA POLICJA NA KOMISARIACIE W GDAŃSKU NA STOGACH:

www.youtube.com/watch

https://trojmiasto.onet.pl/gdanski-policjant-musi-tlumaczyc-sie-komendantowi-czy-na-komisariacie-mozna-czlowieka/ljx0sh

 

KOMENTARZE

 • Ja bym się tak zdjęciem z oszustem i zdrajca nie chwaliła
  Przed laty prezydent Adamowicz sprzedał większość, bo 74,99 proc. udziałów GPEC niemieckiej firmie komunalnej spółce Stadtwerke Leipzig z Lipska za 183,85 mln zł. Grupa GPEC to kura znosząca złote jajka. Sprzedaży tej strategicznej firmy dla miasta od samego początku sprzeciwiali się gdańscy radni. Teraz udziały w niej chciała odkupić od Niemców udział w niej Polska Grupa Energetyczna. Okazuje się, że Niemcy nie sprzedadzą ich nawet za 800 milionów złotych, taką bowiem sumę zaproponowała im PGE.

  Niemcy kupili większościowy pakiet GPEC za równowartość 42 mln euro. To mniej niż wyniosła dywidenda dla Lipska z czterech ostatnich lat. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że przewodniczącym Rady Nadzorczej GPEC Stadtwerke Leipzig, jak obecnie zwie się spółka, jest… Paweł Adamowicz. Zainkasował z tego tytułu ładną sumkę – ponad 900 tys. złotych.

  Zasiada też w radzie GPEC urzędniczka Iwona Bierut, dyrektor w gdańskim magistracie, przed laty zaangażowana w negocjacje ze Stadtwerke. Ze strony Stadtwerke Leipzig w skład rady wchodzi Norbert Menke, Johannes Kleinsorg i Volkmar Mueller, jeden z liderów holdingu LVV. Rogalla w radzie zastąpił Andreas Kühnl.

  Jak informuje Głos Gdyni, gdańszczanie w tym roku zasilą komunalne usługi w Lipsku kwotą 14,4 milionów euro. Tyle uzyska komunalna Stadtwerke Leipzig GmbH (część komunalnego holdingu LVV Leipziger Versorgungs- und Verkehrsgesellschaft mbH) „czystej” gotówki z dywidendy. Tak zyskownej firmy nie warto sprzedawać.

  Trzeba przyznać, że Adamowicz ma głowę do interesów, a przy tym z innej perspektywy należy spojrzeć na jego zauroczenie Niemcami i gotowość do podporządkowania polskich interesów Niemcom.

  /glosgdyni.pl, gdansk.tvp.pl/

  https://www.magnapolonia.org/zlote-interesy-prezydenta-pawla-adamowicza/
 • @Lotna "przewodniczącym Rady Nadzorczej GPEC Stadtwerke Leipzig"
  //ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/147208,juz-wiemy-kim-byl-adamowicz#comment_1521743
 • @Lotna, Hansa - Hanseatic League
  .


  !!!!!!!!!! - Novgorod and Hansa

  https://www.google.com/search?biw=1670&bih=1024&tbm=isch&sa=1&ei=e_RHXIaiGMrqjwSdt634Dw&q=hanseatic+lige+ship&oq=hanseatic+lige+ship&gs_l=img.12...3838.8845..11020...0.0..0.175.675.1j4......0....1..gws-wiz-img.......0i67j0j0i24.IXkcQDX2WVE#imgrc=qXsjXqSE8kDd4M:&spf=1548220244013


  Znaczki pocztowe
  https://www.google.com/search?biw=1670&bih=1024&tbm=isch&sa=1&ei=e_RHXIaiGMrqjwSdt634Dw&q=hanseatic+lige+ship&oq=hanseatic+lige+ship&gs_l=img.12...3838.8845..11020...0.0..0.175.675.1j4......0....1..gws-wiz-img.......0i67j0j0i24.IXkcQDX2WVE#imgrc=7kz-teC1ljBnfM:&spf=1548220600057


  Do Hansy należą również Krakow i Wrocław, stąd mamy biało-czerwone barwy "narodowe".

  Od 1000ca lat Polska jest pod protektoratem FRANCÓW.


  https://brewminate.com/wp-content/uploads/2018/12/122118-01-Hanseatic-League-History.jpg
  https://medievalartresearch.files.wordpress.com/2015/09/hansa_01.jpg
  http://2.bp.blogspot.com/-puzPBA4q8Bg/VZ58TbMoiZI/AAAAAAAALr8/er-KD6XP5W0/s1600/IMG_0001.jpg


  .
 • @Krystyna Trzcińska 05:53:20 JA WCALE SIĘ ZDJĘCIEM NIE CHWALĘ!
  Zdjęcia zamieszczone do artykułu zrobione zostały wiele lat wcześniej 11 LISTOPADA pod pomnikiem Jana III Sobiekiego w Gdańsku, zanim to jeszcze Adamowicz został postawiony przed Sądem i zaczęto ujawniać całą prawdę o nim.To co pani opisuje komentarzu to mało , bo je wiem dużo więcej , gdyż urodziłem się w GDAŃSKU i tu działam społecznie od Lat 80-tych w SOLIDARNOŚCI, byłem założycielem i prezesem ZG POLSKIEJ ORGANIZACJI BEZROBOTNYCH, zalożyłem też firmę PW SŁAWPOL WOLNA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ a 13 lat temu na jej majątku powstała www.fundacja-slawpol.eu , która działa do dziś!

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 08:39:18
  "...gdyż urodziłem się w GDAŃSKU i tu działam społecznie od Lat 80-tych w SOLIDARNOŚCI, byłem założycielem i prezesem ZG POLSKIEJ ORGANIZACJI BEZROBOTNYCH"

  Najpierw "S" a potem organizacja dla bezrobotnych - jak widać jest logika- taka jak u bigpharmy - najpierw podtruć a potem zawzięcie leczyć ;-(
 • @Lotna 00:54:54
  "Jak informuje Głos Gdyni, gdańszczanie w tym roku zasilą komunalne usługi w Lipsku kwotą 14,4 milionów euro."

  Kto by się przejmował ;-( Ma być otwarcie i dialogowo.

  @----->>>>>>>>>>>>---------------------
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 08:39:18
  "Zdjęcia zamieszczone do artykułu zrobione zostały wiele lat wcześniej 11 LISTOPADA pod pomnikiem Jana III Sobiekiego w Gdańsku, zanim to jeszcze Adamowicz został postawiony przed Sądem i zaczęto ujawniać całą prawdę o nim."

  To skoro już wiadomo kim był, to może lepiej się takimi zdjęciami nie chwalić? No chyba, że to znów przejaw korsarskiej "logiki".
 • "Skończ Pan, wstytud oszczędź!"
  .
  H. Sienkiewicz, "Potop"

  Szanowny Panie Korsarzu, skończ Pan wreszcie o tym Pawle, bo to naprawdę jest bez znaczenia. Zniknął ze sceny jak bańka mydlana.
 • @Jasiek 12:00:55
  PiS boi się już własnego cienia. Za chwilę będziemy jeszcze płacić za ochronę totalnej wdowy przed prawicowym hejtem (vide HGW). Każdy będący przy zdrowych zmysłach, na podstawie wiedzy jaką nabył obserwując posiedzenia Komisji AG wie, że Gdańskiem rządzi Mafia, a organy administracji państwowej nie mają tam nic do powiedzenia. Skoro włodarzem miasta Gdańsk, gdzie narodziła się i działa mafia był Adamowicz przez tak długi czas, to musiał mieć z tą mafią związki a mafia miała związki ze służbami i z ramienia oraz dla służb wykonywała usługi(z afer i przestępstw część korzyści czerpały służby a resztę członkowie mafii). Zlikwidowanie Adamowicza wskazuje na to, że musiał stać się niebezpiecznym dla mafii i służb z mafią współpracujących a dla PO i Niemiec nadarzyła się okazja, by zlikwidować osobę im zagrażająca i wykorzystać to morderstwo do celów walki z PiS-em w nadchodzącym wyborczym maratonie. Mafie to styk przestępców z władzą a instrumentami współpracy przestępców z władzami, dysponują służby specjalne a w przypadku III RP mające powiązania ze służbami państw trzecich(tu ze służbami niemieckimi). Słupy odpala się wtedy kiedy im się zamarzy, że nie będą już słupami. Kiedy słupowi zaświta, że już jest jest na tyle mocny, że mógłby sam założyć rodzinę to szefowie wszystkich szefów nie mają innego wyjścia jak zadbać o higienę swoich imperiów vide dr Jan. Wpływy niemieckie w zarządzaniu tym miastem także są ogromne. Pani Dulkiewicz zgodziła się pełnić urząd Prezydenta Gdańska, czyli zaakceptowała to na czym stoi. Obawiam się, że mamy powtórkę z historii i walkę o polskość Gdańska. Już za chwilę zaczniemy rozmawiać o Wrocławiu, Szczecinie i o tzw. "Ziemiach Odzyskanych". Ziemie odzyskane przez Niemcy z gauleiterem Tuskiem na czele. Niejeden z herrenvolku dostaje orgazmu na taką myśl.
 • @Jasiek 09:02:32 PANIE JASEK A ILE PAN MASZ WIOSEN?
  Polską Organicaję Bezrobotnych założyłem wtenczas w 1990 r. , kiedy jako Przewodniczący Komisji Zakadowej NSZZ SOLIDARNOŚC w Sp.z o.o. OLICON zostałem ....zwolniony z pracy.!Byłem tam Kierownikiem Robót Antykorozyjnych i moi nurkowie malowali pod wodą!Inspiracją do utworzenia stowarzyszenia POB był sam Lech Wałęsa , ktory mnie kazał wyrzucic z biura Przewodniczącego KK NSZZ SOLIDARNOSC , jak do nie poszedłem po pomoc i wsparcie!?
  Co wtenczas roiłeś JAŚKU?Dziś tylko krytykujesz!

  MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembińskił
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 16:08:28
  "kiedy jako Przewodniczący Komisji Zakadowej NSZZ SOLIDARNOŚC w Sp.z o.o. OLICON zostałem ....zwolniony z pracy.!"

  I bardzo dobrze! :-) Wszystkich działaczy "S" powinno się zwolnić wtedy z pracy. Prawdziwym celem utworzenia "S" przez planistów z Langley była likwidacja przemysłu w Polsce, co miało się przyczynić do destabilizacji Boku Wschodniego i upadku ZSRR. Te wszystkie ideały i postulaty były tylko dla podjarania gawiedzi. "Ciemny lud" to kupił. I przemysł padł. Potem właściwie już wszystko padło. Poza długami. Te rosną do tej pory.

  Pyta Pan co robiłem wtedy? Chodziłem do przedszkola :-)
  Ale to nie może być dla Pana żadnym wytłumaczeniem.
  Ja już wiem czym była "S"
  Niektórzy chyba jednak wstydzą się przyznać sami przed sobą w czym brali udział.
 • @Jasiek 22:03:46 CHODZIŁ DO PRZEDSZKOLA W 1980 r. i DZIŚ ROZUMUJE JAK PRZEDSZKOLAK!
  Panie Jasiek trzeba była żyć w tamtych burzliwych czasach aby mieć dzisiaj możliwośc właściwej oceny i rozeznania w tym temacie!Dziś po 39 latach można na podstawie dzisiejszej wiedzy różne wnioski wyciągać, ale w tamtych czasach większość działaczy nie zdawała sobie nawet sprawy, co niesie za sobą kapitalizm i kto na prywaytzacjach się dorobi majątku!Panie Jaśku więc się nie wymądrzaj , bo coś zrobił w swym życiu dla POLSKI?Polacy są znani z krytykanctwa lecz jak trzeba działać to krytykaci pierwsi uciekają od jakiegolwiek CZYNU , bo na to nie mają już czasu i ochoty!~?A czy był Jsiek choć w wojsku?

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej