Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1590 postów 282 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ŁUKASZENKO NIE WPUSZCZA ROSYJSKIEJ ARMII NA BIAŁORUŚ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Potrafił jednak zadbać o to aby jego żołnierze mieli .....rosyjską broń! Mając na swoim terytorium wojsko rosyjskie , Białoruś mogła by podzielić los jaki spotkał onegdaj KRYM?

Aby nie stracić szansy zdobycia rosyjskiej broni, Łukaszenko podjął sprytne kroki.

„Na początku Federacji Rosyjskiej chciałem umieścić systemów obrony powietrznej S-300 i S-400, Białoruś poprosił aby  sprzedawać systemy, ale Osja Rosja  nie chciała - tylko ich kompleksy z ich załóg Skończyło się na tym, że Mińsk koła ciągnika roślin przestał produktów okrętowych do Federacji Rosyjskiej, i bez. z „Iskander” do not go. Po tym, Federacja Rosyjska systemów sprzedaży. Następnie ta sama historia od „Iskander”. przy okazji, według Wojskowej doktryny Białorusi, NATO nie jest głównym zagrożeniem, zagrożenie są„hybrydowe wojny”. w rezultacie, Białoruś stworzyła system „Poloneza "i odtajniono  umowy o współpracy z chińskiego przedsiębiorstwa państwowego są trzy punkty: .... wielokrotne uruchomienie systemu rakietowego, operacyjne taktyczny system rakiet SAM Po tym, kwestia „Iskander” wypadło następne pytanie - baza lotnicza Białoruś mówi: pozwól nam sprzedawać ci samoloty. Rosjanie nie chcieli tego zrobić, w wyniku czego zakończyła się nowa wojna naftowa i handlowa, po czym Federacja Rosyjska podjęła decyzję o sprzedaży dwóch ogniw Su-30SKM. Dostawy powinny rozpocząć się w 2019 r. ",- powiedział Tyszkiewicz.

Ekspert przypomniał, że na terenie Białorusi są tylko dwa rosyjskie obiekty wojskowe: radar Wołga pod Baranowiczami, system wykrywania rakiet balistycznych, a centrum łączności w pobliżu miasta Wilejki, należące do rosyjskiej marynarki wojennej, utrzymuje zakodowane połączenia z atlantyckimi łodziami podwodnymi. Nie stanowią jednak bezpośredniego zagrożenia dla Białorusinów - istnieje ograniczona liczba pracowników, białoruskie siły specjalne zapewniają zewnętrzną ochronę obiektów.

Przypomnijmy, że rozmowa o możliwej bazie wojskowej Federacji Rosyjskiej na Białorusi rozpoczęła się jesienią po tym, jak dowiedział się o planach Amerykanów, aby umieścić swoją bazę w Polsce (która graniczy z Białorusinami). Na tym tle Łukaszenka, mówiąc o zagrożeniu ze strony NATO, jasno dał do zrozumienia, że ​​Białoruś potrzebuje pocisków, a nie rosyjskich żołnierzy. Nie widzi sensu lokalizowanie bazy Federacji Rosyjskiej na swoim terytorium.

Wiści z Białorusi pozyskał dla Was

MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE

Kontradmirał

Sławomir Ziembiński

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  //, Łukaszenko podjął sprytne kroki.//
  Brawo Łukaszenka !!!
  Brawo
  Brawo
  Brawo

  Gonić ta czerwoną zarazę dopóty nie jest zbyt późno
  Brawo
  10*
 • @Husky 13:39:56
  Trochę się cieszysz na wyrost

  Oto komunikat z portalu Defence24
  https://www.defence24.pl/bialorus-nowe-rosyjskie-bazy-zalezne-od-obecnosci-wojsk-usa-w-regionie

  "

  Szef białoruskiego MSZ Uładzimir Makiej powiedział w Brukseli, że jego kraj nie planuje rozmieszczenia na swoim terytorium rosyjskich sił zbrojnych. Mógłby to jednak rozważyć, gdyby jakiś kraj, np. Polska, zdecydował się na stałą obecność wojsk USA - pisze Reuters.

  Przebywający w Brukseli minister wyjaśnił, że Białorusi zależy na dobrych stosunkach zarówno z Unią Europejską, jak i z Rosją. Zaznaczył jednak, że obecne stanowisko jego kraju może się zmienić, gdyby się okazało, że w Polsce będzie się zwiększała obecność wojsk amerykańskich. Ocenił, że amerykańska baza w Polsce mogłaby pogłębić "nieufność" w regionie."
  Tak więc rozmieszczenie rosyjskich wojsk jest uzależnioene od polskich władz .Jeśli Polska sprowadzi jankesów to Białoruś Rosjan.

  Więc trzeba gonić z Polski tych pastuchów bydła jak najdalej od naszych granic jANKESI NA MAGADASKAR.
 • @matterhorn 15:24:19
  Dlaczego tak źle życzysz Malgaszom?
 • @matterhorn 15:24:19
  https://i.ytimg.com/vi/oB2_j7c0d70/hqdefault.jpg
 • Panie Korsarz, może powinien Pan skorzystać z zimnych kąpieli w Bałtyku
  być może otrzeźwi to pański polityczny światopogląd.
 • @Rzeczpospolita MAM PYTANIE A JAKI JA MAM POLITYCZNY ŚWIATOPOGLĄD!?
  Jestem dziennikarzem niezależnym i zamieszczam wpisy na rózne tematy i żadnego światopoglądu tu nie prezentuje , bo staram się wiernie dzwierciedlać fakty!Nie należę do żadnej PARTII!
  To o co tu chodzi?

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
 • @Husky 16:58:50
  W USA nie ma portali, gdzie mógłbyś się udzielać?
 • #
  a to jakis ogrodnik na tej fotografii wyzej?
 • @siwekperu 04:11:14SKORO NIE ZNASZ SIĘ NA STOPNIACH WOJSKOWYCH TZN. JESTEŚ NIEUZBROJONY!
  Kontradmirał ma w dyni minę ukrytą na wypadek wejścia szabrowników...
  Ty się zastonów co wypisujesz!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY

więcej