Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ŁUKASZENKO NIE WPUSZCZA ROSYJSKIEJ ARMII NA BIAŁORUŚ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Potrafił jednak zadbać o to aby jego żołnierze mieli .....rosyjską broń! Mając na swoim terytorium wojsko rosyjskie , Białoruś mogła by podzielić los jaki spotkał onegdaj KRYM?

Aby nie stracić szansy zdobycia rosyjskiej broni, Łukaszenko podjął sprytne kroki.

„Na początku Federacji Rosyjskiej chciałem umieścić systemów obrony powietrznej S-300 i S-400, Białoruś poprosił aby  sprzedawać systemy, ale Osja Rosja  nie chciała - tylko ich kompleksy z ich załóg Skończyło się na tym, że Mińsk koła ciągnika roślin przestał produktów okrętowych do Federacji Rosyjskiej, i bez. z „Iskander” do not go. Po tym, Federacja Rosyjska systemów sprzedaży. Następnie ta sama historia od „Iskander”. przy okazji, według Wojskowej doktryny Białorusi, NATO nie jest głównym zagrożeniem, zagrożenie są„hybrydowe wojny”. w rezultacie, Białoruś stworzyła system „Poloneza "i odtajniono  umowy o współpracy z chińskiego przedsiębiorstwa państwowego są trzy punkty: .... wielokrotne uruchomienie systemu rakietowego, operacyjne taktyczny system rakiet SAM Po tym, kwestia „Iskander” wypadło następne pytanie - baza lotnicza Białoruś mówi: pozwól nam sprzedawać ci samoloty. Rosjanie nie chcieli tego zrobić, w wyniku czego zakończyła się nowa wojna naftowa i handlowa, po czym Federacja Rosyjska podjęła decyzję o sprzedaży dwóch ogniw Su-30SKM. Dostawy powinny rozpocząć się w 2019 r. ",- powiedział Tyszkiewicz.

Ekspert przypomniał, że na terenie Białorusi są tylko dwa rosyjskie obiekty wojskowe: radar Wołga pod Baranowiczami, system wykrywania rakiet balistycznych, a centrum łączności w pobliżu miasta Wilejki, należące do rosyjskiej marynarki wojennej, utrzymuje zakodowane połączenia z atlantyckimi łodziami podwodnymi. Nie stanowią jednak bezpośredniego zagrożenia dla Białorusinów - istnieje ograniczona liczba pracowników, białoruskie siły specjalne zapewniają zewnętrzną ochronę obiektów.

Przypomnijmy, że rozmowa o możliwej bazie wojskowej Federacji Rosyjskiej na Białorusi rozpoczęła się jesienią po tym, jak dowiedział się o planach Amerykanów, aby umieścić swoją bazę w Polsce (która graniczy z Białorusinami). Na tym tle Łukaszenka, mówiąc o zagrożeniu ze strony NATO, jasno dał do zrozumienia, że ​​Białoruś potrzebuje pocisków, a nie rosyjskich żołnierzy. Nie widzi sensu lokalizowanie bazy Federacji Rosyjskiej na swoim terytorium.

Wiści z Białorusi pozyskał dla Was

MORSKIE DRUŻYNY STRZELECKIE

Kontradmirał

Sławomir Ziembiński

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  //, Łukaszenko podjął sprytne kroki.//
  Brawo Łukaszenka !!!
  Brawo
  Brawo
  Brawo

  Gonić ta czerwoną zarazę dopóty nie jest zbyt późno
  Brawo
  10*
 • @Husky 13:39:56
  Trochę się cieszysz na wyrost

  Oto komunikat z portalu Defence24
  https://www.defence24.pl/bialorus-nowe-rosyjskie-bazy-zalezne-od-obecnosci-wojsk-usa-w-regionie

  "

  Szef białoruskiego MSZ Uładzimir Makiej powiedział w Brukseli, że jego kraj nie planuje rozmieszczenia na swoim terytorium rosyjskich sił zbrojnych. Mógłby to jednak rozważyć, gdyby jakiś kraj, np. Polska, zdecydował się na stałą obecność wojsk USA - pisze Reuters.

  Przebywający w Brukseli minister wyjaśnił, że Białorusi zależy na dobrych stosunkach zarówno z Unią Europejską, jak i z Rosją. Zaznaczył jednak, że obecne stanowisko jego kraju może się zmienić, gdyby się okazało, że w Polsce będzie się zwiększała obecność wojsk amerykańskich. Ocenił, że amerykańska baza w Polsce mogłaby pogłębić "nieufność" w regionie."
  Tak więc rozmieszczenie rosyjskich wojsk jest uzależnioene od polskich władz .Jeśli Polska sprowadzi jankesów to Białoruś Rosjan.

  Więc trzeba gonić z Polski tych pastuchów bydła jak najdalej od naszych granic jANKESI NA MAGADASKAR.
 • @matterhorn 15:24:19
  Dlaczego tak źle życzysz Malgaszom?
 • @matterhorn 15:24:19
  https://i.ytimg.com/vi/oB2_j7c0d70/hqdefault.jpg
 • Panie Korsarz, może powinien Pan skorzystać z zimnych kąpieli w Bałtyku
  być może otrzeźwi to pański polityczny światopogląd.
 • @Rzeczpospolita MAM PYTANIE A JAKI JA MAM POLITYCZNY ŚWIATOPOGLĄD!?
  Jestem dziennikarzem niezależnym i zamieszczam wpisy na rózne tematy i żadnego światopoglądu tu nie prezentuje , bo staram się wiernie dzwierciedlać fakty!Nie należę do żadnej PARTII!
  To o co tu chodzi?

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.fundacja-slawpol.eu
 • @Husky 16:58:50
  W USA nie ma portali, gdzie mógłbyś się udzielać?
 • #
  a to jakis ogrodnik na tej fotografii wyzej?
 • @siwekperu 04:11:14SKORO NIE ZNASZ SIĘ NA STOPNIACH WOJSKOWYCH TZN. JESTEŚ NIEUZBROJONY!
  Kontradmirał ma w dyni minę ukrytą na wypadek wejścia szabrowników...
  Ty się zastonów co wypisujesz!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej