Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

CZY W POLSCE MAMY JUŻ SĄDY KAPTUROWE?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziś byłem z kamerą na rozprawie w Okręgowym Sądzie Pracy , gdzie rozpatrywano odwołanie od wyroku w Sądzie Rejonowym.Pozew był o odszkodowanie przeciw firmie Jeronimo Martins , gdyż pracownicę Biedronki zwolniono z powodu powiadomieniia PIP !

W dniu 25 stycznia 2019 r obyła się sprawa apelacyjna w Okręgowym  Sądzie Pracy w Gdańsku.W Sądzie Rejonowym w Gdańsku zapadł niekorzystny wyrok dla powódki pani Sylwi Bela i jej prawniczka pani Aleksandra Kubiś wniosła apelację, ponieważ sprawa nie była prowadzona właściwie i Sędzia nie uwzględniała wszystkich dowodów w całóści.Ponadto zwolnienie z pracy w Biedronce pani Sylwi Bela nastąpiło po zgłoszeniu przez nią fundacji SŁAWPOL informacji o łamaniu przepisów Kodeksu Pracy.Sprawa ta została następnie zgłoszona do PIP, a ta wszczęła kontrolę , która to udowodniła , że takie praktyki były w firmie Jeronimo Martins!Tak więc zwolniinie pani Sylwi Bela , można przyjąć było odwetem za tą kontrole PIP!Sąd Okręgowy w efekcie podtrzymał wyrok z pierwszej instancji i w ten sposób stał się on prawomocny i ostateczny!

SĘDZIA po złożeniu przeze mnie wniosku o rejestację wizji i foni na raozprawie WYRAZIŁ ZGODĘ NA FILMOWANIE PRZEBIEGU PROCESU ,   ale następnie powiedział , że NIE JEST TO JEDNOZNACZNE Z MOŻLIWOŚCIĄ PUBLIKOWANIA!STWIERDZIŁ NASTĘPNIE  , ZE POZOSTAWIA MI TĄ DECYZJĘ ALE MAM TO ROBIĆ ZGODNIE Z PRAWEM!

Po publikacji filmów zakwestionowano zapewne przez kogoś biorącego udział w tej rozprawie w Yutubie właśnie, to co wyżej zacytowałem , jako naruszenie dóbr osobistych!

 

 Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 FILMY DOKOMENTUJĄCE PRZEBIEG PROCESU W  OKRĘGOWYM SĄDZIE PRACY PRZECIW FIRMIE JERONIMO MARTINS:

www.youtube.com/playlist

KOMENTARZE

 • JESZCZE MAMY
  .
  "CZY W POLSCE MAMY JUŻ SĄDY KAPTUROWE?"

  Jeszcze mamy. Judy-katywa jest istotnym elementem organizacji państwa w Polsce.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  i na pewno w Gadńsku, tej macierzy Amber Gold i innych przekrętów, jak też bazy wypadowej pana D. Tuska.

  W końcu panuje nam miłościwie demokracja, jak to zauważył autor poniższej wypowiedzi

  - https://marucha.wordpress.com/2019/01/24/ja-sie-nie-boje-tchorzem-nie-jestem-wywiad-z-polakiem-zatrzymanym-w-indonezji-za-pomoc-terrorystom/#comment-808068
 • Autorze
  Taki stary i ponoć taki doświadczony i jeszcze pyta? to od dawna wiadomo, że są i nadal będą.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej