Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KANDYDAT NA PREZYDENTA GDAŃSKA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pseudonim Czerwony Korsarz z Komitetu Wyborczego Wyborców NASZ POLSKI GDAŃSK!Dałem się przekonać i kandyduję, bo w Gdańsku z ustawką partyjną ma wygrać Aleksandra Dulkiewicz?Kandyduje też Piotr Walentynowicz i ..Torunianin Braun

  Zarys programowy Sławomira Ziembińskiego ps. KORSARZ
Prezydenta Fundacji Sławpol w Gdańsku
dla metropolii gdańskiej pt. „ Nasz Polski Gdańsk” na 2019 r.

Odbyła się transmisja NA ŻYWO Sławomira Ziembińkiego Kandydata na URZĄD PREZYDENTA GDAŃSKA:

www.facebook.com/slawomir.ziembinski

1. Uważam, że działanie na rzecz Polskości Miasta Gdańska jest powszechnym obowiązkiem
jego mieszkańców a od władzy miejskiej należy wymagać lojalności wobec polskiej
racji stanu. Zachowania odmiennej postawy powinny być potępiane i skodyfikowane.

2. Popieram rozwój Dobrze Zorganizowanego Miasta Gdańsk poprzez polonizację spółek miejskich, takich jak Saur Neptun Gdańsk , GPEC,dziedzin gospodarczych, mediów, środków łączności i przekazu, mających wpływ na kształtowanie poziomu materialnego mieszkańców i poglądy gdańskiego społeczeństwa.

3. Popieram równomierny rozwój materialny gdańskich mieszkańców, poprzez podnoszenie dochodów
dolnych warstw społecznych, budowę mieszkań komunalnych, tworzenie warunków gospodarczych i prawnych do powstawania i rozwoju warstwy średniej gdańszczan, a ograniczanie dominacji politycznej oligarchów i masonerii.

4. Uważam, że w Gdańsku powinno być przeprowadzone uwłaszczenie mieszkań komunalnych, spółki miejskie powinny być spółkami w których mieszkańcy powinni mieć udziały. Byłby to element powszechnego uwłaszczenia, a miasto Gdańsk byłby własnością gdańszczan.

5. Miasto Gdańsk powinno dążyć do dynamicznego rozwoju technologicznego i technicznego
infrastruktury oraz przemysłowego, nawet wyprzedzającego obecną epokę, ale z zachowaniem
tradycyjnej etyki i moralności katolickiej polskiego społeczeństwa.Zamierzam inwestować w zapomniane dzielnice takie jak Stogi , Święty Wojciech  , Orunia  , Rudniki, Nowy Port, Olszynka tak aby ich mieszkańcy mieli takie same standardy jak w Centum GDAŃSKA!

6. Gdańsk ma warunki przyrodnicze, geograficzne i demograficzne jako miasto portowe do zachowania suwerenności gospodarczej, żywnościowej, przez zabezpieczenie czystości środowiska, zdrowej, żywności, powietrza i wolnej od GMO.Nie można jednak zapomnieć o jego walorach turystycznych i trzeba wypośrodkować pomiędzy jego rozwojem przemysłowym a miastem przyjaznym dla mieszkańców i turystów.

7. Zdrowie Gdańszczan społeczeństwa jest podstawową wartością i dotychczasowe oparcie medycyny na lekach chemicznych obcych nam firm farmaceutycznych jest błędnym kierunkiem rozwoju. Dążyć będę do rozwoju polskiej farmaceutyki, opartej na naturalnych produktach i wprowadzenia równoprawnego naturalnego leczenia i profilaktyki

8. Dążyć należy do szerokiego zaangażowania społeczeństwa gdańskiego w sprawy miasta i okolic poprzez angażowanie ich w działalność organizacji pozarządowych , rad dzielnic oraz upowszechnienie referendum w sprawach środowiskowych, miejskich i ważnych dla mieszkańców.

9. Oprzeć sprawy bezpieczeństwa w mieście, poprzez powszechny i ochotniczy udział mieszkańców w oddziałach Samoobrony Obywatelskiej oraz postulować będę do zorganizowanego dostępu i ułatwienia obywatelom posiadania broni.

10. W związku z faktem, że Gdańsk leży geograficznie nad morzem i ma walory portu morskiego a także ogromne walory turystyczne, tak należy zorganizować działalność miejską aby łatwiej było o miejsca pracy dla Gdańszczan, a młodzież nie musiała opuszczać kraju. Przygotowanie powinno być: naukowe, medialne, psychologiczne i logistycznie.

11. Oprzeć budowę patriotyzmu gdańskiego na tradycji zwycięskiej Bitwy pod Oliwą 28 listopada 1627 r., gdzie KAPRZY gdańscy na koszt króla Zygmunta III Wazy uzbroili swe handlowe statki i rozbili flotę szwedzką blokująca porty polskie i odnowić pomniki oraz miejsca kultu tej bitwy.Należy kultywować Polskie Tradycje  Kaprów Gdańskich  a także rozwijać żeglarstwo i szkolić młodzież w zawodach morskich.

12. Zreorganizować pomoc społeczną i miejsca pobytu dla bezdomnych i opuszczonych , tak aby pomoc ta była dostosowana do ich potrzeb i była bardziej dostępna dla potrzebujących i zachęcała do korzystania z ośrodków dostosowanych w/g ich oczekiwań!

Oczywiście zamierzam się wsłuchiwać w głosy i propyzycje mieszkańców Gdańska.

Ponadto zgłaszam swoją kandydturę ponownie na Radnego Dzielnicy Stogi , gdzyż właśnie zakończyła się moja kadencja.

Sławomir Ziembiński

 Moja strona na Facebooku:www.facebook.com/groups/NaszPolskiGdansk/

Proszę wszyskich o wsparcie moich działań i pomoc w zbieraniu 3 tyś podpisów wśród mieszkańców Gdańska.Poniżej zamieszaczam listę mojego komitetu NASZ POLSKI GDAŃSK wzór -  trzeba zrobić ramki:

 

Lista podpisów mieszkańców popierających kandydaturę Sławomira Ziembińskiego „ KORSARZA” z Komitetu Wyborczego Wyborców „Nasz Polski Gdańsk” w przedterminowych wyborach na Urząd Prezydenta Miasta Gdańska w dniu 03. marca 2019 roku w Gdańsku.

https://mail.google.com/mail/u/0?ui=2&ik=68ce13affd&attid=0.1&permmsgid=msg-f:1623822873314458268&th=1688fa4cc60ffa9c&view=att&disp=inline

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • @Autor
    Nie ma nic o rozwoju kaperstwa.
    Taki program się nie liczy. Tylko porządny pirat może w tym Gdańsku porządek zrobić.
  • JESTEM KORSARZEM I JAK OBEJMĘ URZĄD PREZYDENTA TO I KAPRZY NA ŁONO GDAŃSKA POWRÓCĄ!
    Panie Krzysztofie proszę przeczytać dokładnie mój PROGRAM jest tam o Kaprach Gdańskich i Bitwie Pod Oliwą!

    Czerwony Korsarz

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej