Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

KWW NASZ POLSKI GDAŃSK ZOSTAŁ ZAREJESTROWANY W PKW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

28.01.2019r.Czerwony Korsarz Sławomir Ziembinski dokonał rejestracji Komitetu Wyborczego Wyborców , którego został PEŁNOMOCNIKIEM!.Zbieramy teraz 3 tyś podpisów potrzebnych do rejestracji Kandydata na Prezydenta Gdańska termin do 6-go lutego!

na górnym zdjęciu Mieczysław Struk wraz z Czerwonym Korsarzem i jego adiutanką Marihuaną 11 listpada pod pomnikiem Jana III Sobiekiego w Gdańsku

 

Jeszcze tylko dwie godziny mają komitety, które planują wystawić swoich kandydatów w przedterminowych wyborach na prezydenta Gdańska. Dotychczas gdański komisarz wyborczy otrzymał zgłoszenia od ośmiu komitetów.

 

FILM DOKONANY PODCZAS REJESTRACJI W PKW W GDAŃSKU KWW NASZ POLSKI GDAŃSK:

www.youtube.com/watch

 Dziś 28 stycznia 2019 r. Komisarz Wyborczy PKW w Gdańsku wydał dokumentu o rejestarcji zgłosznego Komitetu Wyborczego Wyborców NASZ POLSKI GDAŃSK , którego PEŁNOMCNIKIEM jest Sławomir Ziembiński KORSARZ z Gdańska.Na korytarzu spotkały się Kandydaci do Urzędu Prezydenta Gdańska oraz pełnomocnicy takich komitetów , jak GDAŃSK TO NIE PALERMO, komitet partii ALTERNATYWA SPOŁECZNA, komitetu Grzegorza Brauna.Wygląda więc na to , że kandydatka Aleksandra Dulkiwicz z komitetu WSZYSTKO DLA GDAŃSKA nie będzie miała łatwo!
Chętnych do zgłaszenia przez nasz KWWW POLSKI GDAŃSK do pracy w Komisjach Wyborczych prosimy o kontakt pod nr tel.604-399-321

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

  Zarys programowy Sławomira Ziembińskiego ps. KORSARZ
Prezydenta Fundacji Sławpol w Gdańsku
dla metropolii gdańskiej pt. „ Nasz Polski Gdańsk” na 2019 r.

Odbyła się transmisja NA ŻYWO Sławomira Ziembińkiego Kandydata na URZĄD PREZYDENTA GDAŃSKA:

www.facebook.com/slawomir.ziembinski

1. Uważam, że działanie na rzecz Polskości Miasta Gdańska jest powszechnym obowiązkiem
jego mieszkańców a od władzy miejskiej należy wymagać lojalności wobec polskiej
racji stanu. Zachowania odmiennej postawy powinny być potępiane i skodyfikowane.

2. Popieram rozwój Dobrze Zorganizowanego Miasta Gdańsk poprzez polonizację spółek miejskich, takich jak Saur Neptun Gdańsk , GPEC,dziedzin gospodarczych, mediów, środków łączności i przekazu, mających wpływ na kształtowanie poziomu materialnego mieszkańców i poglądy gdańskiego społeczeństwa.

3. Popieram równomierny rozwój materialny gdańskich mieszkańców, poprzez podnoszenie dochodów
dolnych warstw społecznych, budowę mieszkań komunalnych, tworzenie warunków gospodarczych i prawnych do powstawania i rozwoju warstwy średniej gdańszczan, a ograniczanie dominacji politycznej oligarchów i masonerii.

4. Uważam, że w Gdańsku powinno być przeprowadzone uwłaszczenie mieszkań komunalnych, spółki miejskie powinny być spółkami w których mieszkańcy powinni mieć udziały. Byłby to element powszechnego uwłaszczenia, a miasto Gdańsk byłby własnością gdańszczan.

5. Miasto Gdańsk powinno dążyć do dynamicznego rozwoju technologicznego i technicznego
infrastruktury oraz przemysłowego, nawet wyprzedzającego obecną epokę, ale z zachowaniem
tradycyjnej etyki i moralności katolickiej polskiego społeczeństwa.Zamierzam inwestować w zapomniane dzielnice takie jak Stogi , Święty Wojciech , Orunia , Rudniki, Nowy Port, Olszynka tak aby ich mieszkańcy mieli takie same standardy jak w Centum GDAŃSKA!

6. Gdańsk ma warunki przyrodnicze, geograficzne i demograficzne jako miasto portowe do zachowania suwerenności gospodarczej, żywnościowej, przez zabezpieczenie czystości środowiska, zdrowej, żywności, powietrza i wolnej od GMO.Nie można jednak zapomnieć o jego walorach turystycznych i trzeba wypośrodkować pomiędzy jego rozwojem przemysłowym a miastem przyjaznym dla mieszkańców i turystów.

7. Zdrowie Gdańszczan społeczeństwa jest podstawową wartością i dotychczasowe oparcie medycyny na lekach chemicznych obcych nam firm farmaceutycznych jest błędnym kierunkiem rozwoju. Dążyć będę do rozwoju polskiej farmaceutyki, opartej na naturalnych produktach i wprowadzenia równoprawnego naturalnego leczenia i profilaktyki

8. Dążyć należy do szerokiego zaangażowania społeczeństwa gdańskiego w sprawy miasta i okolic poprzez angażowanie ich w działalność organizacji pozarządowych , rad dzielnic oraz upowszechnienie referendum w sprawach środowiskowych, miejskich i ważnych dla mieszkańców.

9. Oprzeć sprawy bezpieczeństwa w mieście, poprzez powszechny i ochotniczy udział mieszkańców w oddziałach Samoobrony Obywatelskiej oraz postulować będę do zorganizowanego dostępu i ułatwienia obywatelom posiadania broni.

10. W związku z faktem, że Gdańsk leży geograficznie nad morzem i ma walory portu morskiego a także ogromne walory turystyczne, tak należy zorganizować działalność miejską aby łatwiej było o miejsca pracy dla Gdańszczan, a młodzież nie musiała opuszczać kraju. Przygotowanie powinno być: naukowe, medialne, psychologiczne i logistycznie.

11. Oprzeć budowę patriotyzmu gdańskiego na tradycji zwycięskiej Bitwy pod Oliwą 28 listopada 1627 r., gdzie KAPRZY gdańscy na koszt króla Zygmunta III Wazy uzbroili swe handlowe statki i rozbili flotę szwedzką blokująca porty polskie i odnowić pomniki oraz miejsca kultu tej bitwy.Należy kultywować Polskie Tradycje Kaprów Gdańskich a także rozwijać żeglarstwo i szkolić młodzież w zawodach morskich.

12. Zreorganizować pomoc społeczną i miejsca pobytu dla bezdomnych i opuszczonych , tak aby pomoc ta była dostosowana do ich potrzeb i była bardziej dostępna dla potrzebujących i zachęcała do korzystania z ośrodków dostosowanych w/g ich oczekiwań!

Oczywiście zamierzam się wsłuchiwać w głosy i propyzycje mieszkańców Gdańska.

Ponadto zgłaszam swoją kandydturę ponownie na Radnego Dzielnicy Stogi , gdzyż właśnie zakończyła się moja kadencja.

Sławomir Ziembiński

Moja strona na Facebooku:www.facebook.com/groups/NaszPolskiGdansk/

Proszę wszyskich o wsparcie moich działań i pomoc w zbieraniu 3 tyś podpisów wśród mieszkańców Gdańska.Poniżej zamieszaczam listę mojego komitetu NASZ POLSKI GDAŃSK wzór - trzeba zrobić ramki:

 

Lista podpisów mieszkańców popierających kandydaturę Sławomira Ziembińskiego „ KORSARZA” z Komitetu Wyborczego Wyborców „Nasz Polski Gdańsk” w przedterminowych wyborach na Urząd Prezydenta Miasta Gdańska w dniu 03. marca 2019 roku w Gdańsku.

KOMENTARZE

 • Autor
  To jeszcze strona internetowa i ....konto bankowe
  8-)))))

  5*
 • @Husky 22:38:27
  Grzegorz Braun będzie kandydował na prezent. Gdańska
 • @zbig71 23:04:27
  Czekamy na P.Sendeckiego i oczywiscie na reprezentanta WPS-u
  8-)))))))
 • @Autor
  Nie wiedziałem, że kaperstwo operowało nieuzbrojonymi statkami, a sami kaprowie to oczywiście niewiniątka.

  A może w programie zaproponować uzbrojenie kaprów do walki z ....?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej