Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WYMIEŃ PIECE W MIESZKANIU NA OGRZEWANIE GAZOWE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W MIESZKANIU KOMUNALNYM W GDAŃSKU A URZĘDNICY PODNIOSĄ TOBIE CZYNSZ ZA TEN ....KOMFORT!Zadzwonił dziś do naszej redakcji pan Jerzy Plewa mieszkaniec Dolnego Miasta i zprosił naszą ekipę Pomorskiej TELEWIZJI NARODOWEJ do siebie...

Dolne Miasto i Stare Przedmieście odkrywane na nowo
Od kilku tygodni przyglądamy się gdańskim dzielnicom, w których niebawem rozpoczną się projekty rewitalizacji. W dzisiejszym odcinku zajrzymy na Stare Przedmieście i Dolne Miasto. To obszary, które już odczuwają pozytywne skutki rewitalizacji.

 

 SPOTKANIE W MIESZKANIU PANA JERZEGO PLEWY I ROZMOWA Z REDAKTOREM SŁAWOMIREM ZIEMBIŃSKIM:

  www.youtube.com/watch

 

W dniu 04.O12.2019 r. zadzwonił do naszej redakcji pan Jerzy Plewa zamieszkały na Dolnym Mieście w Gdańsku w starym budynku przy ulicy Przyokopowej od 1956 r.Poprosił nas abyśmy nakręcili reportaż , bo on się czuje pokrzywdzony przez Urzędników Miejskich w Gdańsku, ponieważ zlikwidował w swoim mieszkaniu piece na węgiel i okazło się , że teraz ma on płacić ....więcej czynszu za swoje mieszkanie komunalne!?Udałem się wraz z operatorką kamery do tego mieszkania,  aby sprawdzić jak , tam było i jak tam teraz już jest dzisiaj z nowym piecem na gaz?Pan Jerzy opowiedział mi wszystko o tej sprawie i pokazał mi dokumenty z których wynikało , że powiadomił UM miasta o modernizacji swojego mieszkania i uzyskał zgodę na takie działanie.Póżniej po modernizacji przyszła do niego Urzędniczka z laserowym miernikiem i wyszło jej , że ponieważ położył tapetę na ścianach i boazerię w przedpokoju, to doliczyła mu do mierzonej powierzchni ....dodatkowo 1 m2!?Film ten wyślę do Prezydenta Gdańska, aby wyjaśnił nam wszystkim mieszkańcom Gdańska dlaczego ci, którzy zmodernizują swoje mieszkania muszą póżniej co miesiąc więcej za nie płacić czynszu?
Zapraszamy do zbierania popisów popierajacych Sławomira Ziembińskiego Kandydata na Prezydenta Gdańska.Ponadto prosimy chętnych do pracy w Komisjach Wyborczych do zgłąszania się do nas.
KWW NASZ POLSKI GDAŃSK
kontakt : slawomirziembiński@gmail.com
tel.501510605

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
operator kamery Sylwia Bela
www.fundacja-slawpol.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej