Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

REJESTRCJA GRZEGORZA BRAUNA - WYNIESIONO LISTY Z KOMISJI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WYBORCZEJ W GDAŃSKU.W nocy z 6/7 lutego z Miejskiej Komisji Wyborczej podczas rejestracji na kandydata do Urzędu Prezydenta w Gdańsku 0.13 wyniesiono LISTY z podpisami z pomieszczenia Komisji Wyborczej.Grzegorz Braun głośno protestował na korytarzu!

FILM DOKUMENTUJĄCY WYNOSZENIE LIST Z LOKALU MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W GDAŃSKU: 

 www.youtube.com/watch

Dziś 07.02.2019 r. podczas rejestracji Kandydata do Urzędu Prezydenta Gdańska w Miejskiej Komisji Wyborczej doszło do niepotykanego incydentu , czyli jeden z czlonków Komisji Wyborczej wyniósł listy poparcia Kandydata Grzegorza Brauna z pomieszenia Komisji Wyborczej.Pan Grzegorz Braun wyszedł ogodzinie 0.13 na korytatrz , krzycząc głóśno "gdzie pan wynosi te listy.Pobiegłem z kamerą i dogoniłem tego starszego pana i zadałem mu pytanie , dlaczego zabrał te listy?Pan się odwrócił i powiedział do kamery , że to nie mój prblem!?Powróciłem więc do pana Brauna i powiedziałem mu o tym.Pan Braun powiedził, że takie procedury są niedopuszczalne!Po chwili powrócił członek komisji wynoszący wcześniej listy , ale już bez tych .....list!Pan Grzegorz Braun zaprosił mnie na jutro na konferncję prasową o godzinie 12 - tej w lokalu przy ulicy Do Studzienki 5.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

KOLEJKA OCZEKUJĄCYCH PRZED MIEJSKĄ KOMISJĄ WYBORCZĄ PODCZAS REJESTRACJI KANDYDATÓW DO URZĘDU PREZYDENTA GDAŃSKA:

www.youtube.com/watch

W dniu 06.02.2019 r. około godziny 21.30 pojawilem się w budynku Urzędu Miejskiego , gdzie mieści się Miejska Komisja Wyborcza w celu dokonania rejestracji , jako pełnomocnik KWW NASZ POLSKI GDAŃSK Kndydata do Urzędu Prezydenta Gdańska pana Sławomira Ziembińskiego.Zabrałem ze sobą pełnomocnika finansowego Komitetu Wyborczego Wyborców NASZ POLSKI GDAŃSK panią Sylwię Bele oraz kamerę.O to co zanotowała nasza kamera...

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Chyba należało w tym momencie...
  wezwać policję?
 • @Jan Paweł 09:10:38
  Ciekawe czy w Gdańsku policja też nosie "niemieckie" czapki
  Jeden funkcjonariusz w kolejce do kebeba mówił, że rozkazu nie ma więc wolą nosić stare.
 • @Jan Paweł 09:10:38
  Policja była na miejscu
 • @
  Grzegorz Braun zanosi podpisy

  https://www.youtube.com/watch?v=HHL-fepx3mE
 • @ewinia 11:46:02
  To nie Palermo!

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24794&Itemid=100
 • @ Autor, All
  Zawsze mnie dziwiło, że np podczas ciszy wyborczej zabronione jest publikowanie sondaży i rozklejanie plakatów i że można iść za to nawet do więzienia. Ale jak już tak jest, to proporcjonalnie za coś takiego jak ich fałszowanie powinna być kara śmierci. Przecież z demokracji nie można sobie żartować...

  5*
 • @Jasiek 12:40:17
  Demokracja to jeden wielki żart.
 • Grzegorz Braun może mieć nadspodziewanie dobry wynik
  Życzę powodzenia!
 • Pan Jezus o Braunie
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/9-i-dokonczenie-10-11-i-2018.html


  Dokończenie 9 I , 10, 11 I 2019 Smoleńsk - rozjaśnienie sytuacji w sprawie G. Brauna i M. Dakowskiego / Gdyby nawet udało się wybrać na prezydenta niezależnego człowieka to o ile będzie tak chciał postępować - zostanie zabity/ Nie będzie Intronizacji dopóki na Polaków nie spadnie ucisk


  - Dlaczego, Panie Jezu, tylko jeden publicznie mówi o Smoleńsku?
  - Cały czas nie mówi, dziecko. Ty cały czas mówisz. Są na ten temat Moje Słowa i Twoje własne uwagi poza przekazem. G. Braun nie proponuje tu nic konkretnego jak jest przez Ciebie przekazana Moja Wola utworzenia Stowarzyszenia i Centrum Smoleńskiego.

  Nie, dziecko, nie został przeze Mnie namaszczony ni na Króla Polski ( jest przecież monarchistą) ni na prezydenta. Powiedziałem: niechaj robi to co robi. Co nie znaczy, że jest człowiekiem szczerym. Niezależnie od tego będzie mu policzone, że mówi prawdę tam gdzie ją mówi, w tym o Smoleńsku. Jednakże gdyby to robił Polak, zostałby zniszczony. Powiedziałem, że nikogo nie zabiją za wygłoszenie pogadanki smoleńskiej i to prawda. Jednak gdyby zyskał popularność jak G. Braun i takich spotkań byłoby wiele, zostałby zniszczony.
  To tyle, dziecko, o nim.
  - Chwała Tobie Chryste.
  - A czy profesor Dakowski jest człowiekiem, któremu można ufać?
  - Nie dziecko, nie można. To, że ktoś mówi prawdę w jakiejś sytuacji, czy na jakiś temat, a nawet na wiele tematów, nie znaczy jeszcze, że można mu ufać.
  - Dlatego też, Panie, chciałeś, proponowałeś by niezależni ludzie wygłaszali pogadanki o inscenizacji smoleńskiej?
  - Po części dlatego lecz nie tylko.
  - A czy ten człowiek, Panie Jezu, który chciał kandydować na prezydenta lecz wycofał się, nie zebrał podpisów i miał I część nazwiska „Korab” byłby odpowiedni jak mi odpowiadał?
  - Jezus nie wybiera kandydata na prezydenta, ale tak, to jest człowiek, któremu można zaufać. Jest niepozorny, ale byłby skuteczny. Jest czysty.
  - Wiem, Panie Jezu, że bez Intronizacji to wszystko nie ma znaczenia.
  - Tak dziecko. Gdyby nawet udało się wybrać na prezydenta niezależnego człowieka to o ile będzie tak chciał postępować - zostanie zabity. I to tak jak Kennedy.
  - Nie będzie, Panie Jezu Intronizacji dopóki na Polaków nie spadnie ucisk.
  - Nie będzie, dziecko.


  PS:

  Włodzimierz Korab-Karpowicz (ur. w 1953 w Gliwicach ) to filozof, politolog i polityk. Ma doświadczenie polityczne: był wiceprezydentem Gdańska (przez rok) i I sekretarzem ambasady w Oslo. Kandydował na prezydenta RP.
 • za mało Niemiecki?
  Grzegorz Braun jest za mało Niemiecki zdaniem nomenklatury Pawła Adamowicza. I ma za mało żydowską brodę zdaniem ludzi Adamowicza.
 • @zbig71 09:25:46
  "Policja była na miejscu" - policja moze byla, ale czy byla milicja?....aaaa???
  Mialem Brauna za powaznego czlowieka...do teraz...piekny "mufca" etc i cetera

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej