Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

OŚMIORNICA, WŁADZE GDAŃSKA PRZYMUSOWO DOKWATEROWAŁY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PANU LESZKOWI BOSMANOWI MIESZKAJĄCEMU W DZIELNICY ORUNIA!Teraz ten sublokator nie płaci czynszu i używa wody na koszta pana Leszka!Do niedawna też nieodpłatnie używał kuchni gazowej ale teraz ją zamknieto ...Kłódką!

 

REPORTAŻ SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO Z MIESZKANIA PANA LESZKA BOSMANA MIESZKAJĄCEGO W DZIELNICY ORUNIA:

  www.youtube.com/watch

Pan Leszek Streng mieszka na ORUNI w mieszkaniu w , którym ma przymusowego sublukatora.Onegdaj 16 lat Władze Gdańska dokonały PRZYMUSOWEGO DOKWATEROWANIA lokatora , który teraz mieszka w pakamerze 14 m2 z wejsciem przez KUCHNIE.Lokator ten , jak twierdzi pan Leszek czynszu nie płaci i na dodatek zużywa WODĘ i nie płaci za nią ponieważ licznk i umowa na dostrczanie WODY jest na ......pana LESZKA!Natomiast sublokator urządza sobie kilka razy na tydzień pranie starą pralką FRANIA!Ponadto sublokator teroryzuje pan Leszka poprzez nasyłanie na niego syna , który onegdaj pobił pana Leszka.Napadło go też 5-ciu oprychów na progu swojego mieszkania i Policja założyła mu NIEBIESKĄ KARTĘ!To jednak nic nie poprawia bezpieczeństwa pana Leszka , gdyż nawet dzielnicowy go w mieszakniu nie odwiedza!W pokoiku 16 m2 jest niezgodna z przepismi instalacja elektryczna , która grozi pożarem!Pani z GZNK , która po piśmie zawiadamiającym o zagrożeniu pożarem w tym mieszkaniu przez pana Leszka pojawiła się na interwencji w mieszkaniu i spisywała PROTOKÓŁ z jego oględzin i uznała , że instalacja elektryczna .....jest właścicwa!Polecam ten film WŁADZOM GDAŃSKA , aby Urzędnicy miasta Gdańska pomogli mieszakać panu Leszkowi Streng w ludzkich warunkach na miarę 21 wieku , bo to co widać na filmie woła o POMSTĘ DO NIEBA!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

KOMENTARZE

  • Kto był ostatnio preziem danzinga ?
    Jakaś zbiórka była na cześć byłego prezia, ponad 20 baniek przyniosła, może dałoby się rozwiązać ten nierozwiązywalny problem prezydencki od tylu lat, co na to pani adamowicz ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej