Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

NASZ POLSKI GDANSK NA G.BRAUNA, PO NA A.DULKIEWICZ, PIS NA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Marka Skibę tak wyglądają wybory przedterminowe na Prezydenta Gdańska.Dziś 14.02.2019r. w Oliwie Biblotece Publicznej odbyła się promocja ksązki autorstwa pani Hanny Suchockiej Ambasador Polski w Watykanie.Była tam pani Małgorzata Chmiel posłanka PO?

 PANI HANNA SUCHOCKA NIE CHCIAŁA ODPOWIEDZIEĆ NA ZADANE PRZEZ RED.SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO "CZY POLSKA JEST KRAJEM SUWERENNYM" :

www.youtube.com/watch

 

CZERWONY KORSARZ ZADAJĄCY TRUDNE PYTNIA HANNIE SUCHOCKIEJ ZOSTAŁ NAZWANY HIENĄ TELWIZYJNĄ:

www.youtube.com/watch

 W Biblotece Publicznej w Gdańsku Oliwie w dniu 14 lutego 2019r. odbyła się promocja książki pani Hanny Suchockiej byłej Permier RP i Ambasdor Polski w Watykanie.Przybyli tam w większośći starsi ludzie pamiętający dawne czasy a wśród nich pojawił się mecenas Jacek Taylor onegdaj szef Urzędu d/s Kombatantów i Represjonowanych oraz pani Małgorzata Chmiel posłanka Platformy Obywatelskiej z Gdańska .Wpierw pani Hanna Suchocka odpowiadła na pytania siedzącego obok niej pana, który cytował fragmenty jej książki i nawiązując do nich pytał?Autorka opowiadała o swojej pracy w Watykanie i jej trudnościach oraz o problemach z Lechem Wałęsą i Aleksandrem Kwaśniewski byłymi Prezydentami RP podczas ich wizyty w Watykanie , którzy byli ze sobą na "ścieżce wojennej "Po tych opowieściach padały pytania z sali.Redaktor Sławomir Ziembiński poprosił panią Suchocką o ocene aktualnego stanu prawnego i reperkusjach UE w sprawie Sądu Najwyższego ale pani ambasador i była Premier nie chciała odpowiedzieć na to pytanie.Po prelekcji i dyskusji stanęła kolejka do autorki książki autografy.Następnie poprosiłem panią Małgorzatę Chmiel z PO o wypowiedź odnośnie wyborów do Urzędu Prezydenta Gdańska ....

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

  PO SPOTKANIU  AUTORSKIM W  BIBLOTECE POPROSIŁEM PANIĄ POSEŁ MAŁGORZATĘ CHMIEL O ROZMOWĘ O WYBORACH W GDAŃSKU:

 www.youtube.com/watch

SPOTKANIE AUTORSKIE PANI HANNY SYCHOCKIEJ ONEGDAJ PREMIER RP I AMBASADOR W WATYKANIE :

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej