Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

GRZEGORZ BRAUN, MAREK SKIBA, ALEKSANDRA DULKIEWICZ KANDYDACI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

DO URZĘDU PREZYDENTA MIASTA GDAŃSKA.Okazuje się jednak , że ich szanse na kampanie wyborczą nie są takie same.Pani A.Dulkiewicz już pojawiła sią na bilbordach a Grzegorz Braun jest na ulotkach ale problem jest w spotkaniach z mieszkańcami Gdańska?

 

Na zdjeciach  Sławomir Ziembiński Czerwony Korsarz ,  Aleksandra Dulkiewicz Komisarz Gdańska i mecenas JACEK TAYLOR  znany opozycjonista..


 WŁADZA aktualna zawsze ma lepiej w kampanii wyborczej , bo to ona ma w "ręku" dostęp do sal na spotkania mieszkańców z kandydatami w wyborach samorządowych.W Gdańsku KWW NASZ POLSKI GDAŃSK otrzymał informacje z Gdańskiego Archipelagu Kultury , że sali na spotkanie z kandydatem na Prezydenta Gdanska nie otrzyma w , choć takie sale są w dyspozycji tej firmy zależnej od Urzędu Miasta Gdańska.Powiedziano nam , ze na imprezy POLITYCZNE sali nie udęstepniają!Przecież wszystkie KWW są komitetatami BEZPARTYJNYMI!Wystąpiismy też do Kurtatora Oświaty w Gdańsku z zapytaniem czy Kurator wyrazi zgodę na spotkania kandydatów z mieszkańcami Gdańska w szkołach mu podległych w Gdańsku?Zobaczymy co nam odpowiedzą?Wszystkie jednak znaki na niebie i na ziemi wskazują , że z DEMOKRACJĄ w placówkach Urzędowych nie jest dobrze, bo WŁADZA się na nią NIE ZGDAZA!?W Radzie Dzielnicy podobno też nie można się spotykać z kandydatami do Urzędu Prezydenta Gdanska!DLACZEGO to nam nie wolno poznać programu każdego kandydata do fotelu Prezydenta Gdańska dla naszej dzielnicy?

KWW NASZ POLSKI GDAŃSK
Pełnomocnik
Sławomir Ziembiński
Kandydat do Rady Dzielnicy Stogi

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
operator kamery Sylwia Bela
www.fundacja-slawpol.eu

 

  

KWW NASZ POLSKI GDAŃSK - MÓWI JEGO PEŁNOMOCNIK SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI

  www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej