Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WYBORY DO UE , A PO CO DĄŻYĆ DO KOSMOPOLITÓW?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Onegdaj na Kongresie Organizacji Pozarządowych na Politechnice Warszawskiej wymieniłem się wizytówkami z Janem Krzysztofem Bieleckim oraz z Januszem Lewandowskim.U Bielckiego była falga BIAŁO-CZERWONA a u Lewandowskiego gwiazdki UE?

Zapytałem Janusza Lewandowskiego ,   dlaczego on na swojej wizytówce nie ma flagi Polski?Odpowiedział mi ze nie ma bo on jest KOSMOPOLITĄ!Zapytałem go , to   dlaczego w czasie wuborów do PE o tym wyborcom w Rzeczpospolitej Polskiej nie mówił???

 

 To przez to Wielka Brytania musiała wyjść! Ujawniono CHORY plan Unii!


Jeden z najbardziej znanych na świecie eurodeputowanych ujawnił właśnie chory, a dla większości Polaków przerażający, plan Unii Europejskiej na najbliższe lata.Te informacje z pewnością rozwścieczą środowiska narodowo-konserwatywne nie tylko w Polsce, ale nawet na zachodzie Europy. Żaden okres wyzuwania z poczucia dumy narodowej nie jest w stanie sprawić, że ludność Europy zgodzi się na wprowadzenie w życie psychopatycznego planu Merkel, Schulza, Timmermansa i spółki.

Przez kilkadziesiąt lat istnienia Unii Europejskiej, politycy we wspólnocie decyzyjni, dążą do jednego celu. Tak twierdzi europejski polityk, który wielokrotnie zdradzał – potwierdzające się później – informacje z kuluarów brukselskich gmachów.

Jego realizację miała blokować Wielka Brytania. Londyn zaprotestował bardzo stanowczo i już wtedy w Berlinie i Brukseli wiedzieli, że Brytyjczyków nie uda się przekonać. Chodziło o totalną kosmopolityzację Europy.

Kosmopolityzm to promowany przez zachodnich dygnitarzy pogląd negujący wszelkie podziały kulturowo-polityczne i terytorialne. Zachodni politycy mówią o tym już otwarcie. Kilka miesięcy temu Martin Schulz stwierdził, że chce zmienić Europę w „stany zjednoczone” przed 2030 r.– Powstanie superpaństwa było zaplanowane od samego początku. Spiskowcy, którzy przemienili EWG na Wspólnotę, a Wspólnotę Europejską na Unię, od razu zakładali, że najpierw będzie konfederacja, potem federacja, a na końcu scentralizowane państwo, takie jak Związek Socjalistycznych Republik Europejskich – mówi europoseł Janusz Korwin-Mikke.

Ponadto polityk nie ma wątpliwości, że Brexit był wybitnie na rękę autorom pomysłu federalizacji Europy. Jak przekonuje JKM, Wielka Brytania wsadzała kij w szprychy, stąd eurokraci sprowokowali Brytyjczyków na tyle, że ci opowiedzieli się za opuszczeniem UE.

– Wygląda na to, że celowo i świadomie niektórzy ludzie robili rzecz pozornie absurdalną, czyli – kokietowali Turcję, obiecywali wizy dla Turków. Specjalnie po to, żeby nastąpił Brexit. Żeby Wielka Brytania przestała wkładać kił w szprychy tej wielkiej machinie, która ma utworzyć scentralizowane państwo. Gdyby Wielka Brytania była w Unii, to razem np. z Grupą Wyszehradzką, zablokowałaby tego typu pomysły. Celowo i świadomie mówiono o tym, że zniesie się wizy dla Turków, po to, żeby Anglicy zagłosowali za Brexitem – stwierdził eurodeputowany.

To wszystko wyjaśnia, dlaczego Brukselę tak irytują patriotyczne nastroje narastające w Polsce, na Węgrzech czy w Stanach Zjednoczonych, które są wzorem dla wielu. Podział na suwerenne państwa narodowe, jest dla ludzi aspirujących do bycia „rządem centralnym”, nie do zaakceptowania. W Polsce widzimy już poważne symptomy agresywnej kosmopolityzacji. Na antyrządowych manifestacjach skupiających neoliberałów z PO, Nowoczesnej i wielu środowisk skrajnie lewicowych, dominują flagi UE i „antyfaszystowskie” transparenty. Polskich flag tam jak na lekarstwo, a jeśli już są – to często później znajdowane są w przydrożnych śmietnikach.

Po co Wam strtować w wyborach do PARLAMENTU UE?

KWW NASZPOLSKI GDAŃSK

Pełnomocnik 

Sławomir Ziembiński

 FILM DOKUMENTUJĄCY OBALENIE PRZEZ LEWAKÓW POMNIKA KS.PRAŁATA HENRYKA JANKOWSKIEGO :

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Trzeba sobie zadać pytanie :
  kto obecnie rządzi Europą? Jak widać, odpowiedź znajdziemy patrząc na klapy marynarek.
  Nie ulega wątpliwości, że Europą rządzi to Międzynarodówka Komunistyczna, dla niepoznaki mówiąca o sobie że są kosmopolitami.
  Dla tej światowej szumowiny, sprzedanie za grosze wypracowanego przez wiele pokoleń majątku narodowego, to zwykła kosmopolityczna między swoimi transakcja.
  Nie ulega wątpliwości, że ta cała Komunistyczna (Kapitalistyczna - globalistyczna) Międzynarodówka, to ropiejący wrzód na zdrowych tkankach poszczególnych narodów.

  P.S. oczywiście barwy chorągiewek na klapach marynarek nic tutaj nie znaczą, jak pokazuje praktyka.
  Ostatnio, jak powszechnie tam u góry widać, obowiązkowy jest z kolei jeden kolor krawatów

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej