Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1751 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

OBALILI POMNIK KS.PRAŁATA H.JANKOWSKIEGO A DZIŚ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PROTESTUJĄ I DEMOSTRUJĄ POD POZOSTAŁYM COKOŁEM PRZECIW PEDOFILI!?W Gdańsku 22 lutego pod pustym cokołem ustawili się zwolennicy i przeciwnicy ponownego ustawienia obalonego w nocy pomnika Ks.H.JANKOWSKIEGO Kapelana NSZZ SOLIDARNOŚC

Dziś 22 lutego 2019 r. w Gdańsku pod cokołem obalonego niedawno pomnika Ks.Prałata Henryka Jankowskiego spotkało się wieleu Gdańszczan.Oczekiwano tam na ponowne postawienie obalonego pomnika na pozostałym po nim natenczas pustym cokole.Czas mijał a smochód z pomnikiem i dżwigiem się nie pojawiał.Przybyło tam też wielu ciekawych Gdańszaczan takich jak Bogusław Gołąb Prezes stowaryszenia Kombatantów I Represjonownych działaczy SOLIDARNOŚCI.Obecny też był ta Pan Waldemar Jaroszewicz Prezes Civitas Christiana a także Radny Gdański , Marek Skiba Kandydat do fotela Pezydenta Gdanska , Arkadiusz Kazański z IPN w Gdansku.Wywołałem w/w panów do rozmowy przed moją kamerą.Później po klikugodzinnym oczekiwaniu przybyły duże ilości Policji i Straży Miejskiej i nadjechał smochód z załadowanym pomnikiem.Oakzało się przy cokole , gdzie ponownie miał stanąc pomnik zorganizowały się, jak poinformował mnie dowądzący Policją pan oficer dwie MANIFESTACJE SPONTANICZNE!?Robotnicy na samochdzie przygotowywali w tym czasie nowe miejsce zamocowania w pomniku.Demonstranci jedni byli za postwieniem pomnika a drudzy z hasłami na karotonach byli przeciewni , aby pomnik ks.Henryka Jankowskiego kapelana NSZZ SOLIDARNOŚC wróćił na swoje miejsce!
W efekcie samochód po godzinie oczekiwania odjechał z pomnikiem w niezanym kierunku.Pan Marek Skiba kandydat na Prezydenta Gdańska athoc zrobił konferncję prasową w parku nieopodal.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

  PRZYGOTOWANIE OBALONEGO  POMNIKA KSIĘDZA PRŁATA H.JANKOWSKIEGO KAPELANA NSZZ SOLIDARNOŚC DO PONOWNEGO JEGO USTAWIENIA NA COKOLE ORAZ JEGO DOKONANIA ZA ŻYCIA I BAZYLIKA ŚWIĘTEJ BRYGIDY:

www.youtube.com/watch

 

REPOTAŻ SŁĄWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO Z POD OBALONEGO POMNIKA  KSIĘDZA PRAŁATA HENRYKA  JANKOWSKIEGO:

  www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej