Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

MAREK SKIBA KANDYDAT NA PREZYDENTA GDAŃSKA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ROZMAWIA z red.Sławomirem Ziembińskim z Pomorskiej TV NARODOWEJ pod piedestałem obalonego pomnika Ks.Prałata Henryka Jankowskiego kapelana NSZZ SOLIDARNOŚĆ. Nastepnie odbyła się konferencja prasowa tego kandydata w parku.

POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA  ROZMAWIA Z MARKIEM SKIBĄ  KANDYDATEM DO FOTELA PREZYDENTA  GDAŃSKA 

  www.youtube.com/watch

 

Dziś 22 lutego 2019 r. w Gdańsku pod cokołem obalonego niedawno pomnika Ks. Prałata Henryka Jankowskiego spotkało się wielu Gdańszczan. Oczekiwano tam na ponowne postawienie obalonego pomnika na pozostałym po nim natenczas pustym cokole. Czas mijał a samochód z pomnikiem i dźwigiem się nie pojawiał. Przybyło tam też wielu ciekawych Gdańszczan takich jak Bogusław Gołąb Prezes stowarzyszenia Kombatantów I Represjonowanych działaczy SOLIDARNOŚCI. Obecny też był ta Pan Waldemar Jaroszewicz Prezes Civitas Christiana a także Radny Gdański, Marek Skiba Kandydat do fotela Prezydenta Gdańska, Arkadiusz Kazański z IPN w Gdańsku. Wywołałem w/w panów do rozmowy przed moją kamerą. Później po kliku-godzinnym oczekiwaniu przybyły duże ilości Policji i Straży Miejskiej i nadjechał samochód z załadowanym pomnikiem. Okazało się przy cokole , gdzie ponownie miał stanąć pomnik zorganizowały się, jak poinformował mnie dowodzący Policją pan oficer dwie MANIFESTACJE SPONTANICZNE!? Robotnicy na samochodzie przygotowywali w tym czasie nowe miejsce zamocowania w pomniku.


Demonstranci jedni byli za postawieniem pomnika a drudzy z hasłami na kartonach byli przeciwni , aby pomnik ks. Henryka Jankowskiego kapelana NSZZ SOLIDARNOŚC wrócił na swoje miejsce!

W EFEKCIE PO GODZINIE OCZEKIWANIA NA DOJAZD SAMOCHODU Z POMNIKIEM POD PIEDESTAŁ , GDZIE MIAŁ ON PONOWNIE STANĄĆ SAMOCHÓD ODJECHAŁ W  NIEZNANYM KIERUNKU!?

 

 

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 

KOMENTARZE

 • WAŻNE!!!!!!
  Czwartek
  O 9 rano do Red. Rafała Mosakowskiego wjechało ABW i zajęła komputer i telefony, oraz literaturę i wszystko, co propaguje ,,faszyzm,,. Także, nie żadna wojna polsko-polska tylko dobijanie resztek Polskości i kasowanie resztek wolnych mediów. Tak , to przygotowania do ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej i budowy Polin.
 • POMNIK KS.HENRYKA JANKOWSKIEGO POWRÓCIŁ NA COKÓŁ!
  W sobotę 23 lutego o godz.7 rano ponownie po rekonstrukcji i konserwacji ustawiono na piedestale pomnik Ks.Prałata Henryka Jankowskiego kapelana NSZZ SOLDARNOŚC zmarłego w 2010 r.WŁADZE Gdańska twierdzą , że takie działanie Komitetu Budowy tego pomnika było niezgodne z Prawem Budowlanym i wniosły sprawę do Powiatowego Nadzoru Budowlanego.Pomnika dzień i noc pilnuje Policja i członkowie Komitetu.
  7 marca 2019 r sprawa wniosku o usunięcie Pomnika Ks.Prałata Henryka Jankowskiego ma być tematem obrad na Sesji Rady Miasta

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembinski
  www.fundacja-slawpol.eu

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej