Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

NIEMCY ZAWARLI PAKT Z ...IZRAELEM 20 LAT TEMU!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj jak twierdzi dr.Brzeski to ostatnie działania i wydarzenia na Kongresie Irańskim w Warszawie to potwierdzają!

 Czy to był przypadek czy tez nie? Rosyjscy wywiadowcy mawiają: jeżeli coś zdarzy się jeden raz to jest to przypadek. Jeżeli coś zdarzy się drugi raz to należy zapalić czerwone lampki. A jeżeli coś zdarzy się trzeci raz, to na pewno jest to zaplanowana, zorganizowana kampania.”

„Tutaj zdarzyło się 4 razy co najmniej, w związku z tym mamy do czynienia z kampanią antypolską. Dlaczego teraz? Można uważać, że jest to kampania związana z kampanią wyborczą w Izraelu. Ale to jest trochę za słabe, chociaż logiczne.”

„Dlatego, że jest to odniesienie do ludzi wywodzących się z Polski, którzy w prawdzie doświadczyli dobra, albo ich rodzice, albo ich dziadkowie doświadczyli dobra w Polsce, ale było to w czasach wojny i zostało mocno zapomniane, a po drugie jest taki wewnętrzny podskórny żal: nas w Polsce nie ma a Polacy tam zostali.”

„Drugi segment wyborczy to są ludzie, którzy przybyli do Izraela z Rosji. Dla tych ludzi Polska to jest nadal jak za czasowo sowietów skrajna prowincja Rosji. W związku z czym dlaczego ta skrajana prowincja Rosji nagle wybija się na suwerenność i nie chce słuchać Rosji?”

„Do tego jeszcze można dołożyć rzecz, o której mnie ostrzegał pan Kiełczyński. To był człowiek z partii Likud, swego czasu wpędzał w kompleks winy Niemców, działał terrorystycznie bo podkładał bomby pod biura Lufthansy, który się przykuł do fotela przewodniczącego Bundestagu. I on później był jednym z najlepszych szpiegów CIA w Izraelu, a później został rozpracowany i uciekł do Polski.”

„Ja się z nim widziałem wielokrotnie, wiele godzin żeśmy rozmawiali, i przed samym jego wyjazdem do Stanów Zjednoczonych poprosił mnie o spotkanie i ostrzegł mnie” Niemcy i nasi (Izrael) zawarli porozumienie by wpędzać was w poczucie winy. Ja się na tym znam i ostrzegam. Panie Rafale, niech pan powtórzy komu trzeba.”

„To było w roku 1993 albo może trochę później. W każdym razie w pierwszej połowie lat 90-tych. Wtedy już zaczęła się kampania wpędzania Polaków w poczucie winy. Nieco wcześniej zaczęła się kampania medialna o polskich obozach koncentracyjnych czyli dzieleniem się przez Niemców winą za zagładę Żydów. Apogeum tej sprawy to są ostatnie godziny.”

Wnioski mozecie sami postawić i teraz wiecie jak jest naprawdę!

Morskie Drużyny Strzeleckie

Kontradmirał 

Sławomir Ziembiński

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • Co ma poczucie winy do samoupodlenia
    jedni jadą na roboty do Niemiec, sami, już nie trzeba łapanek,

    drudzy fundują banderowcom osiedlanie się w Polsce, w całej Polsce, niedługo nie będzie bezpiecznego miejsca,

    skoro naród sam się upadla, to dlaczego ma dbać o dobre imię ojców ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej