Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2041 postów 355 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

NIEMCY ZAWARLI PAKT Z ...IZRAELEM 20 LAT TEMU!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj jak twierdzi dr.Brzeski to ostatnie działania i wydarzenia na Kongresie Irańskim w Warszawie to potwierdzają!

 Czy to był przypadek czy tez nie? Rosyjscy wywiadowcy mawiają: jeżeli coś zdarzy się jeden raz to jest to przypadek. Jeżeli coś zdarzy się drugi raz to należy zapalić czerwone lampki. A jeżeli coś zdarzy się trzeci raz, to na pewno jest to zaplanowana, zorganizowana kampania.”

„Tutaj zdarzyło się 4 razy co najmniej, w związku z tym mamy do czynienia z kampanią antypolską. Dlaczego teraz? Można uważać, że jest to kampania związana z kampanią wyborczą w Izraelu. Ale to jest trochę za słabe, chociaż logiczne.”

„Dlatego, że jest to odniesienie do ludzi wywodzących się z Polski, którzy w prawdzie doświadczyli dobra, albo ich rodzice, albo ich dziadkowie doświadczyli dobra w Polsce, ale było to w czasach wojny i zostało mocno zapomniane, a po drugie jest taki wewnętrzny podskórny żal: nas w Polsce nie ma a Polacy tam zostali.”

„Drugi segment wyborczy to są ludzie, którzy przybyli do Izraela z Rosji. Dla tych ludzi Polska to jest nadal jak za czasowo sowietów skrajna prowincja Rosji. W związku z czym dlaczego ta skrajana prowincja Rosji nagle wybija się na suwerenność i nie chce słuchać Rosji?”

„Do tego jeszcze można dołożyć rzecz, o której mnie ostrzegał pan Kiełczyński. To był człowiek z partii Likud, swego czasu wpędzał w kompleks winy Niemców, działał terrorystycznie bo podkładał bomby pod biura Lufthansy, który się przykuł do fotela przewodniczącego Bundestagu. I on później był jednym z najlepszych szpiegów CIA w Izraelu, a później został rozpracowany i uciekł do Polski.”

„Ja się z nim widziałem wielokrotnie, wiele godzin żeśmy rozmawiali, i przed samym jego wyjazdem do Stanów Zjednoczonych poprosił mnie o spotkanie i ostrzegł mnie” Niemcy i nasi (Izrael) zawarli porozumienie by wpędzać was w poczucie winy. Ja się na tym znam i ostrzegam. Panie Rafale, niech pan powtórzy komu trzeba.”

„To było w roku 1993 albo może trochę później. W każdym razie w pierwszej połowie lat 90-tych. Wtedy już zaczęła się kampania wpędzania Polaków w poczucie winy. Nieco wcześniej zaczęła się kampania medialna o polskich obozach koncentracyjnych czyli dzieleniem się przez Niemców winą za zagładę Żydów. Apogeum tej sprawy to są ostatnie godziny.”

Wnioski mozecie sami postawić i teraz wiecie jak jest naprawdę!

Morskie Drużyny Strzeleckie

Kontradmirał 

Sławomir Ziembiński

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • Co ma poczucie winy do samoupodlenia
    jedni jadą na roboty do Niemiec, sami, już nie trzeba łapanek,

    drudzy fundują banderowcom osiedlanie się w Polsce, w całej Polsce, niedługo nie będzie bezpiecznego miejsca,

    skoro naród sam się upadla, to dlaczego ma dbać o dobre imię ojców ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej