Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DEBATA KANDYDATÓW NA PREZYDENTA W GDAŃSKU ODBYŁA SIĘ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

KWW GRZEGORZA BRAUNA zaprosił do DEBATY panią Aleksandrę Dulkiewicz i Marka Skibę.Okazało się , że pani Dulkiewicz się nie pojawiła a na pana Markę Skibę Media i cała sala zmuszeni byli czekać około godziny, bo kandydat miał program w TVP!?

 

 

 

 Okazało się ,  że zaproszenie Marek Skiba otrzymał od Grzegorza Brauna tego samego dnia a miał zaproszenie wcześniej na 18-tą jako GOŚĆ DNIA od TVP 3.Pan Braun nie chciał przełożyć DEBAT na 19 - tą i debatował przez godzinę z .....Grzegorzem Braunem?

WEJŚCIE SPÓŹNIONEGO KANDYDATA MARKA SKIBY NA SALĘ I ROZPOCZECIE DEBATY:

  www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • @ Autor
  "Pan Braun nie chciał przełożyć DEBAT na 19 - tą i debatował przez godzinę z .....Grzegorzem Braunem?"

  Mógł przykładowo debatować z Szanownym Czerwonym Korsarzem lub przynajmniej odpowiadać na jego dociekliwe pytania.
  Oczywiście Szanowny Czerwony Korsarz mógł się wtedy chwalić zdjęciem z byłym prezydentem Gdańska Ś. P. (?) Adamowiczem, a później wyjaśniać dlaczego i polać Braunowi rumu ;-)))

  Dzięki za link.

  Ahoj!

  5*
 • @ Autor - 1*
  Żeby spuentować debatę kandydatów do prezydenckiego stolca w Gdańsku:

  "raz sierpem, raz młotem, w czerwoną hołotę".

  I tego hasła zabrakło mi w tej debacie Żyda z Żydem.
 • @Rzeczpospolita 13:07:46
  "I tego hasła zabrakło mi w tej debacie Żyda z Żydem."

  Nie było kandydata z WPS?

  Ukłony
 • @Jasiek 18:50:26
  WPS nie bierze udziału w żydowskich hucpach.
 • @Rzeczpospolita 19:18:07
  To jak przejąć rządy w Polsce?
  Bo ja nie wiem :-(
 • @Rzeczpospolita 19:18:07
  "WPS nie bierze udziału w żydowskich hucpach."

  Czy wg Pana Adamowicz żyje?
  Ten atak to też element takiej hucpy?
 • @Jasiek 19:51:36
  Czy Adamowicz żyje?

  Filmy, które dość wiarygodnie poddawały w wątpliwość zamach na Adamowicza można posądzać o celowy montaż dla osiągnięcia takiego właśnie efektu. Nie mamy wiarygodnej instytucji, która potwierdziłaby lub zaprzeczyła ich tendencyjności.

  Autentyczność śmierci Adamowicza budzi jednak moje wątpliwości film z dziwnym zachowaniem jego córki (córek) - film, którego fragmenty pokazywały powszechne żydo-media.
 • Wreszcie ktoś odkrył, co jest powodem
  unikania debaty przez Dulkiewicz. Jej ukraińskiego akcentu nie da się ukryć, a przecież musiałaby coś powiedzieć: https://www.youtube.com/watch?v=13oGJqDrsJA
 • @Rzeczpospolita 08:35:48
  Rzeczywiście. Zachowywały się dziwnie. Ja byłbym przybity/zszokowany gdyby ktoś z moich bliskich zginął w tragicznych okolicznościach.

  Dziękuję za info.
 • @wercia 08:44:41
  A zatem Dulkewycz ;-)))

  @----->>>>>>>>---------------------
 • @Jasiek 12:04:41
  Już tam red. Maciak przeszukał dostępne informacje. Mnie się wydaje, że mówi normalnie, ale z wcześniejszego jej wywiadu o Mazowieckim wynika, że mówiła inaczej. Czas robi swoje.
  Pozdrawiam.
 • @wercia 12:16:07
  Skoro wschodni akcent tej niewiasty jest wyraźnie wyczuwalny to oznacza, że jej związki z Ukrainą są bardzo silne, a być może pojawiła się w Polsce nie tak dawno temu.
  Istnieje jeszcze inna hipoteza, że ta niewiasta jest Żydówką z Ukrainy.

  I to ostatnie nie musi być wcale zaskakujące, bowiem takich wybitnych patriotów mamy znacznie więcej, żeby wspomnieć Pawło Kowala i jego cioteczkę, Helenę Łuczowy z d. Chaber - obydwoje Żydów pochodzi z Ukrainy.
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/sie-marzy-syjonistycznym-kreaturom-pokroju-pawla-kowala-2014-03
 • @Rzeczpospolita 12:23:47
  NIE MA PRZYPADKÓW, jeśli idzie o patriotów

  Zarówno tate jak i mame A.Dulkiewicz w latach 1970. byli związani z Ruchem Obrony Praw Człowieka i Obywatela, z którego wyłonił się w 1979r. Ruch Młodej Polski. Zdecydowana większość członków miała pochodzenie żydowskie. Niektórzy stanowili potem kadry rządu T.Mazowieckiego.
 • Proszę posłuchać:
  Proszę posłuchać jak pani Dulkiewicz mówiła w 2016r.https://www.youtube.com/watch?v=SG8IareQ1AI&t=35s
  Pewnie miał nosa red. Maciak, że w domu rozmawiali po ukraińsku. Bo urodziła się w Polsce jak twierdzi i tutaj się uczyła. Teraz mówi -moim zdaniem- po polsku.
 • Wolę ludzi ze Wschodu
  bo są bliższi mojej kulturze. Ale jak ktoś ze wschodnich rudzieży na dzień dobry kłamie to go skreślam. Czy ona pochodzi z takiego czy innego regionu zza wschodniej granicy, to nieistotne. Ale ona kłamie już w Wikipedii. Mogła po prostu napisać skąd pochodzili jej rodzice, dlaczego jej polski język był kulawy, bo nie była niezdolna i nauczyła się tego języka bez akcentów wschodnich przez 3 lata, chociaż -jak twierdzi- mieszkała tu od urodzenia i w Urzędzie Miejskim w Gdańsku (czy w jednostce podległej) pracowała już tyle lat razem z nieboszczykiem Adamowiczem.
  Uruchomcie szare komórki. Myślenie ma przyszłość.
  Chyba nie muszę nikomu łopatoloicznie wyjaśniać, ale gdyby ktoś był wyjątkowo tępy to podpowiem, że może być płatną agentką wykorzytującą swoje wpływy przeciw Polsce.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej