Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

A.DULKIEWICZ KANDYDATKA NA PREZYDENTA GDAŃSKA BOI SIĘ NOŻA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sławomir Ziembiński do stycznia 2019 r. Radny dzielnicy STOGI a obecnie Pełnomcnik KWW NASZ POLSKI GDANSK udał się na zapowiadane w mediach spotkanie z A.Dulkiewicz na pętli tramwajowej w dzielnicy Siedlce w Gdańsku o 7.00.

 

 

ALEKSANDRA DULKIEWICZ POSIADŁA "SYNDROM NOŻA" MÓWI SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KONTRADMIRAŁ Morskich Drużyn Strzeleckich:

www.youtube.com/watch

 Sławomir Ziembiński Pełnomocnik KWW NASZ POLSKI GDAŃSK do stycznia 2019 r. Radny Dzielnicy Gdańsk - Stogi rano o godz. 7.00 udał się na zapowiadane w mediach spotkanie z mieszkańcami Gdańska na pętli tramwajowej w dzielnicy Siedlce aby zadać kandydatce do fotela Pezydenta Gdańska parę pytań? W TŁUSTY CZWARTEK kandydatka na Prezydenta Gdańska , była Vice Prezydent u śp.Pawła Adamowicza a obecnie Komisarz Gdańska wyznaczony przez Mateusza Morawieckiego Premiera RP częstowała pączkami i kawą /bez cukru/ na pętli tramwajowej na Siedlcach w Gdańsku nieopodal kościoła EMAUS.Sławomir Ziembiński wraz z opreatorem kamery PTN próbował porozmawiać z Kandydatką, ale jej OHRONA nie pozwalała filmować a nawet przesuwała plecami statyw kamery.Korsarz jednak się przedarł do pani Dulkiewicz i zapytał się czy może zadać pytanie.W odpowiedzi uszłyszał " Ja nie wiem Piracie, czy pan nie ma .....NOŻA' i Pani Aleksandra szybko ooddaliła się ze swoim Dworem złóżonym z Urzędników i jej klakierów !Ja jestem Korsarzem a nie Piratem i mam stopień Kontadmirała i jestem Dowódcą MORSKICH DRUŻUN STRZELECKICH w Polskich Drużynach Strzeleckich i do munduru nosze kordzik oficerski!Wygląda na to , że pani A. Dulkiewicz ma w sobie SYNDROM NOŻA i jak zostanie wybrana Prezydentem Gdańska to będzie stale niedostępna dla mieszkańców naszego GRODU i OCHRONA jej stale będzie towrzyszyć!W drzwiach do Urzędu Miasta Gdańska zapewne postawią Bramki, tak jak w Sądzie i Urzędach w ....Kaliningradzie i będą sprawdzać każdego petenta , czy nie ma NOŻA!?

KWW NASZ POLSKI GDAŃSK
Pełnomocnik
Sławomir Ziembiński

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 

 REPORTAAŻ Z DOKARMIANIA PĄCZKAMI WYBORCZYMI MIESZKAŃCÓW GDAŃSKA W "TŁUSTY CZWARTEK" PRZEZ ALEKSANDRE DULKIEWICZ KANDYDATKĘ DO FOTELA PRAZYDNTA GDAŃSKA:

  www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • ALEKSADRA DULKIEWICZ KANDYDATKA NA PREZYDENTA GDAŃSKA MA "SYNDROM NOŻA"
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KONTRADMIRAŁ I DOWÓDCA MORSKICH DRUZYN STRZELECKICH KOMENTUJE DZISIEJSZY INCYDENT Z ALEKSANDRĄ DULKIWEICZ NA PĘTLI TRAMWAJOWEJ NA SIEDLCACH W GDAŃSKU:
  https://www.youtube.com/watch?v=FM3kSPdMuQE
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 17:12:05
  Został Pan bardzo kulturalnie i delikatnie potraktowany jak na realia tych czasów.
  Gdyby to był kaczelnik nie podszedłby Pan nawet na odległość 10 metrów a w przypadku drugiej próby podejścia obudziłby się Pan z pół godziny później bez conamniej 2-ch jedynek gdzieś w krzakach z 50 metrów dalej - bądź na owej budowie którą Pan wskazał.
  Szybko odebrali Pana za zwykłego pieniacza i niejako prowokatora i bardzo delikatnie odseparowywali.
  Jak widać robili do dyskretnie bez zbędnej siły a zarazem bez zbędnej histerii. Spokojnie mógł Pan wziąć sobie jedną kawkę, pączusia, później drugą kawkę a każdy kto chciał coś do Dulkiewiczowej zagadać bez problemu to zrobił
  Ot takie propagandowe bicie piany
 • "Ja nie wiem Piracie, czy pan nie ma .....NOŻA"
  tymi słowami zakpiła sobie ze śmierci św. pawła choć kto wie może św paweł też się śmiał z tego żarciku gdzieś na seszelach
 • Dulkiewicz to kandydatka układu gdańskiego
  w dodatku nielegalna.
 • @PodziemnyRycerz 23:29:51
  Chodzą słuchy, że ma ukraińskie pochodzenie, oraz że jej córka jest też córką Adamowicza.
 • @zbig71 23:53:43
  A co w tym dziwnego.Od 80 do 90% mieszkańców tzw Ziem Odzyskanych to repatrianci zza Buga.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej