Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

A.DULKIEWICZ KANDYDATKA NA PREZYDENTA GDAŃSKA BOI SIĘ NOŻA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sławomir Ziembiński do stycznia 2019 r. Radny dzielnicy STOGI a obecnie Pełnomcnik KWW NASZ POLSKI GDANSK udał się na zapowiadane w mediach spotkanie z A.Dulkiewicz na pętli tramwajowej w dzielnicy Siedlce w Gdańsku o 7.00.

 

 

ALEKSANDRA DULKIEWICZ POSIADŁA "SYNDROM NOŻA" MÓWI SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KONTRADMIRAŁ Morskich Drużyn Strzeleckich:

www.youtube.com/watch

 Sławomir Ziembiński Pełnomocnik KWW NASZ POLSKI GDAŃSK do stycznia 2019 r. Radny Dzielnicy Gdańsk - Stogi rano o godz. 7.00 udał się na zapowiadane w mediach spotkanie z mieszkańcami Gdańska na pętli tramwajowej w dzielnicy Siedlce aby zadać kandydatce do fotela Pezydenta Gdańska parę pytań? W TŁUSTY CZWARTEK kandydatka na Prezydenta Gdańska , była Vice Prezydent u śp.Pawła Adamowicza a obecnie Komisarz Gdańska wyznaczony przez Mateusza Morawieckiego Premiera RP częstowała pączkami i kawą /bez cukru/ na pętli tramwajowej na Siedlcach w Gdańsku nieopodal kościoła EMAUS.Sławomir Ziembiński wraz z opreatorem kamery PTN próbował porozmawiać z Kandydatką, ale jej OHRONA nie pozwalała filmować a nawet przesuwała plecami statyw kamery.Korsarz jednak się przedarł do pani Dulkiewicz i zapytał się czy może zadać pytanie.W odpowiedzi uszłyszał " Ja nie wiem Piracie, czy pan nie ma .....NOŻA' i Pani Aleksandra szybko ooddaliła się ze swoim Dworem złóżonym z Urzędników i jej klakierów !Ja jestem Korsarzem a nie Piratem i mam stopień Kontadmirała i jestem Dowódcą MORSKICH DRUŻUN STRZELECKICH w Polskich Drużynach Strzeleckich i do munduru nosze kordzik oficerski!Wygląda na to , że pani A. Dulkiewicz ma w sobie SYNDROM NOŻA i jak zostanie wybrana Prezydentem Gdańska to będzie stale niedostępna dla mieszkańców naszego GRODU i OCHRONA jej stale będzie towrzyszyć!W drzwiach do Urzędu Miasta Gdańska zapewne postawią Bramki, tak jak w Sądzie i Urzędach w ....Kaliningradzie i będą sprawdzać każdego petenta , czy nie ma NOŻA!?

KWW NASZ POLSKI GDAŃSK
Pełnomocnik
Sławomir Ziembiński

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 

 REPORTAAŻ Z DOKARMIANIA PĄCZKAMI WYBORCZYMI MIESZKAŃCÓW GDAŃSKA W "TŁUSTY CZWARTEK" PRZEZ ALEKSANDRE DULKIEWICZ KANDYDATKĘ DO FOTELA PRAZYDNTA GDAŃSKA:

  www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • ALEKSADRA DULKIEWICZ KANDYDATKA NA PREZYDENTA GDAŃSKA MA "SYNDROM NOŻA"
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KONTRADMIRAŁ I DOWÓDCA MORSKICH DRUZYN STRZELECKICH KOMENTUJE DZISIEJSZY INCYDENT Z ALEKSANDRĄ DULKIWEICZ NA PĘTLI TRAMWAJOWEJ NA SIEDLCACH W GDAŃSKU:
  https://www.youtube.com/watch?v=FM3kSPdMuQE
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 17:12:05
  Został Pan bardzo kulturalnie i delikatnie potraktowany jak na realia tych czasów.
  Gdyby to był kaczelnik nie podszedłby Pan nawet na odległość 10 metrów a w przypadku drugiej próby podejścia obudziłby się Pan z pół godziny później bez conamniej 2-ch jedynek gdzieś w krzakach z 50 metrów dalej - bądź na owej budowie którą Pan wskazał.
  Szybko odebrali Pana za zwykłego pieniacza i niejako prowokatora i bardzo delikatnie odseparowywali.
  Jak widać robili do dyskretnie bez zbędnej siły a zarazem bez zbędnej histerii. Spokojnie mógł Pan wziąć sobie jedną kawkę, pączusia, później drugą kawkę a każdy kto chciał coś do Dulkiewiczowej zagadać bez problemu to zrobił
  Ot takie propagandowe bicie piany
 • "Ja nie wiem Piracie, czy pan nie ma .....NOŻA"
  tymi słowami zakpiła sobie ze śmierci św. pawła choć kto wie może św paweł też się śmiał z tego żarciku gdzieś na seszelach
 • Dulkiewicz to kandydatka układu gdańskiego
  w dodatku nielegalna.
 • @PodziemnyRycerz 23:29:51
  Chodzą słuchy, że ma ukraińskie pochodzenie, oraz że jej córka jest też córką Adamowicza.
 • @zbig71 23:53:43
  A co w tym dziwnego.Od 80 do 90% mieszkańców tzw Ziem Odzyskanych to repatrianci zza Buga.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej