Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1705 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WYBRANO ALEKSANDRE DULKIEWICZ, BO PIS TAK ZAGŁOSOWAŁ!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W POLSCE nie ma DEMOKRACJI , bo od lat rządzi polakami PARTIOKRACJA.To przecież nie kto inny jak Mateusz Morawiecki mianował na Komisarza - Prezydenta Aleksandrę Dulkiewicz , czyli już wtenczas namaścił i dał jej ten Urząd.Wybory to FIKCJA!

OTO OFICJALNE WYNIKI WYBORÓW NA PREZYDENTA W GDAŃSKU:

Witam,podano oficjalne wyniki,170028 osób głosujących,
Dulkiewicz,82,22% czyli 139797,0216 osób,w tym 0,0216 jednej osoby,
Braun ,11,86% czyli 20165,3208 osób,w tym 0,3208 jednej osoby,
Skiba,5,92% czyli 10065osob,w tym 65,76OO jednej osoby,
Proszę przeliczyć i zapytać co to oznacza,że głosującego oznacza się nie jako jedna osoba ale kolejno 0,0216 osoby0,3208 osoby,0,6576 osoby

       Sławomir Ziembiński Pełnomocnik KWW NASZ POLSKI GDAŃSK ujawnia KULISY przedterminowych Wyborów na Urząd Prezydenta miasta Gdańska.Parytjniactwo PIS i PO, jak ustaliło tak i w końcowej fazie ZROBIŁO i stąd wynik ponad 82 % oddanych głosów na Aleksandre Dulkiewicz !Demokracja w Polskim wydaniu to fikcja, bo w Polsce działa i to bardzo skutecznie PARTIOKRACJA!Premier RP Mateusz Morawiecki robiąc KOMISARZEM w Gdańsku panią Aleksandrę Dulkiewicz dał jej po zamordowaniu śp.Pawła Adamowicza namaszczenie i błogosławieństwo do sprawowania tego Urzędu w Gdansku!Koniec kropka!

KWW NASZ POLSKI GDAŃSK
Pełnomocnik
Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 

 

 OTO PRAWDA JAK TOWRZYSZE Z PIS-u DZIAŁALI I ...GŁOSOWALI:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  Nie mogło być inaczej, skoro Dulkiewicz była wspólną kandydatką PO-PiS - zwyciężyła demokracja rodem z IIIŻydo-RP/Polin.

  W Warszawie także zwyciężyła demokracja i wybrano ten sam złodziejski układ wymieniając tylko HGW na Trzaskowskiego.

  I jeśli uznać, że w obydwu przypadkach wybory były uczciwe (chodzi o uczciwość w ramach demokracji IIIŻydo-RP/Polin) to wniosek płynie następujący: zarówno gdańszczanie jak i warszawiacy (można uogólnić: w ogóle Polacy) to stado głupców, którym nie przeszkadzają korupcja, złodziejstwa, działanie na rzecz degeneracji kultury i obyczaju, antypolonizm oraz wiele innych szkodliwych działań realizowanych przez władze wszelkich szczebli samorządowych i państwowych.

  A ponieważ trudno uznać, że Polacy, mimo braku świadomości politycznej, historycznej, działają świadomie przeciw sobie samym, to jedynym słusznym wnioskiem jest twierdzenie, że rzeczywiste wybory dokonują się bez jakiegokolwiek związku z naszym w nich udziałem. Nie ma bowiem żadnego znaczenia, na kogo oddamy głos, a kandydatów strony narodowej polskiej nie jesteśmy w stanie w wyborach zainstalować.
 • @ Autor, All
  Skopiuję swój poprzedni koment:

  Kto jak kto, ale gdańszczanie powinni wiedzieć kim był Adamowicz, jaki był układ i kim jest następczyni. Ja rozumiem, że umoczeni w układ zagłosowali na tą panią, ale do kuźwy nędzy - układ to nie większość. Nie uwierzę, że plakaty z Braunem nie wisiały na "prowincjach" Gdańska, nie wierzę, że większość gdańszczan nie miała dość układu, nie wierzę, że jest aż do głupoty otwarta na sprowadzanie nachodźców, nie wierzę, że znakomita większość gdańszczan nie wiedziała kim jest Braun.
  Znam jednego z Wrzeszcza, ale to emigrant po zawodówce i technikum wieczorowym, co nie rozumie procentów, a Adam i Ewa to dla niego "chyba Nowy Testament" (autentyk) - krótko mówiąc "renki opadywajom z palecami", ale chyba nie wszyscy gdańszczanie są takimi tłukami?
  Czy może jednak?
  Jestem, kuźwa, załamany :-(
 • @ Autor
  5*
 • @Jasiek 16:08:06
  Gdyby istniało dla żydo-reżimu niebezpieczeństwo, że wybory mogłyby coś zmienić, to zostałyby zlikwidowane.
 • @Rzeczpospolita 13:54:39
  "A ponieważ trudno uznać, że Polacy, mimo braku świadomości politycznej, historycznej, działają świadomie przeciw sobie samym..."

  No właśnie nie trudno. Jak jest okazja rozbić układ, a na wybory nie idzie ponad połowa ludzi, to sami sobie są winni. Nie wiem jak mając do wyboru kobietę wywodzącą się z układu i unikającą debaty (co k... ma być?) i człowieka na poziomie i z jakimś dorobkiem i w miarę normalnym światopoglądem można nie pójść na wybory. To jakiś tumiwisizm...
  Ja tego nie rozumiem. Dla mnie to koszmar.

  Ukłony
 • @Rzeczpospolita 13:54:39
  Ergo: nadal każde ważne wybory są fałszowane. Stąd pytanie: jak przerwać ten szatański krąg, tzn. w którym momencie będzie można wierzyć, że nas tym razem nie ocyganili/oszwabili/oszukali?
 • @Rzeczpospolita 16:25:45
  "Gdyby istniało dla żydo-reżimu niebezpieczeństwo, że wybory mogłyby coś zmienić, to zostałyby zlikwidowane."

  To w jaki sposób rozbić układ?
 • @Jasiek 16:30:50
  "To w jaki sposób rozbić układ?"

  - wyjść WSZYSTKIM na ulicę
  - wymusić zmianę ordynacji wyborczej
  - pilnować wyborów - od kampanii do ostatecznego ogłoszenia wyników

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej