Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

20 LAT MARYNARKI WOJENNEJ W NATO - PIKNIK W GDYNI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj z okazji 20 - lecia naszej bytności w NATO w Gdyni - Oksywiu odbył się PIKNIK na terenie Portu 3 Flotylli Marynarki Wojennej RP.Zapytałem więc Komandora-porucznika Radosława Pioch jak się ma jego formacja i co zmieniło się przez 20 lat?

 OTO PLEYLISTA Z 9 -cioma FILMAMI Z PIKNIKU W GDYNI - OKSYWIU:

www.youtube.com/playlist

W Gdyni z okazji 20 -tej rocznicy wejścia Rzeczypospolitej Polskiej do Paktu NATO zorganizowano PIKNIK w Porcie MARYNARKI WOJENNEJ RP na ternie TRZECIEJ FLOTYLLI MARYNARKI WOJENNEJ w Gdyni - Oksywiu.Tam jak widać na POTĘŻNEJ BRAMIE w 1918 r. Marszałek Józef Piłsudski powołał POLSKĄ MARYNRKĘ WOJENNĄ!Obecnie po 20 latach bycia w strukturach NATO mamy podobny stan kadrowy jak i ilościowy w okrętach - tak twierdzi rzecznik prasowy MW z którym przeprowadziłem rozmowę podczas PIKNIKU.Na zorganizowanym PIKNIKU wystawiono sprzęt różnych formacji wojskowych , jak też można było wejść na okręty wojenne.Ponadto odbyło sie uroczyste podniesienie flagi Marynarki Wjennej RP w następnie flagi NATO przy akompaniamencie orkiestry wojskowej.Na zakończenie przemówił Dowódca 3 Flotylli Okrętów Marynarki Wojennej RP.

Pomrska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autor
  No to Panie Korsarzu, ja całą playlistę filmów będę musiał obejrzeć.
  Wielkie dzięki.

  Oczywiście 5*
 • @ Autor
  Była kaska na OLT, a na żaden ORP kaski nie ma.
  Jednak lotnictwo ma się lepiej ;-(
 • @ Autor, All
  Wg Wiki MW ma na stanie:

  - 48 jednostek pływających w tym: 3 okręty podwodne (z czego 1 w remoncie), żaglowiec szkoleniowy i okręt - muzeum.

  - 40 statków powietrznych (w tym 26 śmigłowców, a wszystkie samoloty to pochodne konstrukcji An-28)

  - 48 wyrzutni rakiet manewrujących pocisków przeciwokrętowych w dwóch dywizjonach.

  Liczbowo wygląda to średnio, ale z czegoś co chyba powinno być podstawą są tylko 3 małe okręty rakietowe (powinno być z 10 razy więcej), a 33% z 3 okrętów podwodnych jest w remoncie - dwa pozostałe, (czyli 67%) są zwodowane w latach 60-tych....
  Skuteczny zasięg rakiet dywizjonów rakietowych to... 40 km - nie wierzę.

  Tragedia :-(
 • @Jasiek 06:12:13
  Warto jeszcze dodać, że jeśli chodzi o lotnictwo MW (40 aerodyn) to do walki nadają się tylko... śmigłowce. 12 z nich jest w stanie zwalczać okręty podwodne. 8 z tych dwunastu bazuje na konstrukcji Mi-8 z lat 60-tych, a 4 to amerykańskie pokładowe Kamany oblatane w 1985 roku.
  Samoloty (14 sztuk) to tylko transport i patrol/rozpoznanie.
 • @ Autor, All
  Nawet Niebo płakało na taką rocznicę ;-(
 • @ Autor, All
  Najlepsza była tak rakieta, co leci daleko na... 25 km ;-DDD
 • Bardzo prawdziwy tekst o NATO
  Znalezione w sieci.
  Ja takie "uczucia" do NATO miałem od zawsze...i "uczucie" mnie nie myliły.
  Jak z tego bagna Polska wybrnie ?
  Solidaruchy pchają Polskę coraz głębiej w to bagno.

  "
  W związku z 20 rocznicą wstąpienia Polski do NATO i entuzjastycznymi zachowniami w tym względzie niektórych znanych osób , w tym byłych żołnierzy jak na przykład przywołany poniżej w postach były dowódca GROM płk. Krszysztof Przepiórka odkrywam prawdziwą twarz zbrodniczego względem ludzkości i świata NATO pióra Andrzeja Szuberta z Niemiec :
  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=6623

  Przywołuję również inną wypowiedź tego samego eksperta na temat CIA i NATO, cytuję :

  Czym więc jest NATO?

  Otóż pod pewnymi względami przypomina ono CIA, która oficjalnie jest „amerykańską” służbą wywiadowczą, a w rzeczywistości jest prywatną banksterską policją polityczną.

  http://www.larsschall.com/2011/09/29/wall-street-und-cia/

  Dla zatarcia śladów CIA finansowana jest z budżetu USA, czyli z kieszeni podatników. Szyderstwem jest to, że mieszkańcy USA muszą utrzymywać służbę nakładającą im do spółki z innymi „amerykańskimi” służbami kajdany.
  Inna sprawa to fakt, że większość budżetu CIA (tego nieoficjalnego – do tajnych operacji) pochodzi z nielegalnego handlu bronią i narkotykami – co jest ważnym aspektem działalności CIA. Mendia szybko wyciszyły skandal z rozbiciem się w Meksyku samolotu będącego własnością CIA – z czterema tonami kokainy na pokładzie.

  http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2007/09/cia-cocain-import-agency.html

  Wtajemniczonych nie dziwi fakt, że od czasu inwazji na Afganistan w roku 2001 wielokrotnie (pod patronatem NATO i CIA) wzrosła tam produkcja opium i heroiny. Obecnie 90% światowej heroiny pochodzi z Afganistanu. Transportowana jest ona samolotami wojskowymi do amerykańskiej bazy Camp Bondsteel w Kosowie
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Camp_Bondsteel
  i tam przekazywana przez CIA albańskiej mafii narkotycznej, która pod patronatem CIA nadzoruje zrabowane Serbii Kosowo. W tym miejscu przypomnę jedynie, że reklamowana przez zachodnie żydo-media jako armia wyzwoleńcza UCK była w rzeczywistości paramilitarną bojówką albańskiej mafii narkotycznej.

  NATO, podobnie jak CIA jest prywatną armią żydo-banksterskiej swołoczy. Służy tylko i wyłącznie jej interesom, co wyraźnie widać zwłaszcza po rozpadzie ZSRR. Choć obecnie banksterskie wojny NATO-wskie skupiają się na krajach z ropą naftową, przyjdzie czas, że NATO będzie prowadziło wojny o wodę, węgiel, rudy uranu, kukurydzę genetyczną czy o lasy (resztki lasów jeszcze nie wyciętych i nie przerobionych na celulozę).
  NATO, podobnie jak CIA choć służy tylko i wyłącznie banksterskiej sitwie – finansowane jest z kieszeni zniewalanych mieszkańców żydo-zachodu. Zadłużenie budżetów wszystkich żydowskich jewrobaraków i folwarków zachodu w dużym stopniu idzie na konto prowadzonych przez zachód banksterskich wojen.

  NATO jest wyjątkowo zbrodnicze. Nie dość, że napada na praktycznie bezbronne kraje jak Serbia, nie dość, że stosuje zakazane bomby kasetowe (w Libii zginęły od nich tysiące cywili), nie dość, że stosuje brudne bomby i amunicję zanieczyszczone zubożonym uranem – to jeszcze łże, że służy obronie wolności i demokracji. I napada nawet wtedy, gdy nie może w ONZ zdobyć „mandatu” na „misję” – w oczywisty sposób gwałcąc prawo międzynarodowe (np. agresja na Irak). Wykorzystuje do tego fabrykowane przez żydo-służby „dowody” rzekomej zbrodniczości rządów napadanych państw. Po czym je po prostu atakuje i niszczy.
  I robi to za nasze podatki. Banksterzy za pośrednictwem marionetek politycznych z naszych podatków finansują bandyckie wojska NATO i wykorzystuję je do podboju świata.

  Najgorsze jest to, że jeśli kiedyś masowo wyjdziemy na ulicę protestując przeciwko okupującym i okradającym nas bandytom – NATO finansowane z naszych kieszeni będzie strzelało i do nas. Wykorzystując cały jego bandycki arsenał – z brudną uranową bronią włącznie.

  NATO jest banksterskim bandytą, terrorystą i nigdy nie było niczym innym. Tyle, że na początku tej cechy NATO nie było tak wyraźnie widać jak obecnie. Rozważania o tym, czy dla Polski korzystna jest – choćby gospodarczo – przynależność do tego bandycko-terrorystycznego tworu uważam za wyjątkowo szkodliwe. Kto normalny chce być wasalem bandycko-terrorystycznej organizacji. Nawet gdyby przynosić to miało zyski.

  Powyższy tekst ukazał się w komentarzach do artykułu:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/04/najwieksze-zagrozenie-dla-czlowieka-czlowiek/comment-page-1/

  Polubione przez 1 osoba

  Michał Jarzyński , 10 marca 2019 at 07:00
 • @Oscar 18:21:42
  Nic do dodania. Niestety.

  Ukłony
 • NO I PROSZĘ DOWÓDCA 3 FLOTYLLI MARYNARKI WOJENNEJ BYŁ KOMANDOREM A DZIŚ JEST JUŻ KONTRADMIRAŁAEM!
  Andrzej Duda Prezydent RP dziś mianował nowego Kontradmirała a został nim Dowódca 3 Flotyli MW RP, którego to zdjęcie zmieściłem w tym wpisie.Niedawno jego poprzednik Komandor Jaworski w 98 rocznicę powstania Marynarki Wojennej RP też został awansowany do stopnia ...Kontradmirała a dziś już jest V-ce Admirałem.
  Generałów mamy teraz więcej a co z rekrutacją żołnierzy i marynarzy, bo trrzeba mieć jeszcze kim dowodzić?

  Morskie Drużyny Strzeleckie
  Kontradmirał
  Sławomir Ziembiński

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej