Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLICJA WOJEWÓDZ. UPOLOWAŁA CZERWONEGO KORSARZA POD KATOWNIĄ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W GDAŃSKU I ZROBIŁA MU KONTROL DROGOWĄ.Pułapka policyjna była zrobiona przemyślnie, bo Radiowóz POLICJI schowano za mur czerwony starego budynku, tak aby kierwca go nie zobaczył?Okazało się jednak, że pojazd stał za znakiem droga tylko dla pieszych!

Na zdjęciu Korsarz przy zamku w budowie w Łapalicach.

SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI GRZEGORZ BRUN NA WSPÓLNEJ LINI FRONTU PRZECIWKO KANDYDATCE ALEKSANDRZE DULKIEWICZ PODCZAS KAMPANI WYBORCZEJ DO URZĘDU PREZYDENTA GDAŃSKA

Sławomir Ziembiński Pełnomocnik KWW NASZ POLSKI GDAŃSK
, który był kandydatem na Kandydata do Urzędu Prezydenta Gdańska w ostatnich wyborach jadąc dziś do lekarza na umówione badania obok KATOWNI i po przejechaniu obok Wieży nagle zobaczył Policjanta z LIZAKIEM a obok zobaczył też za węgłem, czyli za starym budynkiem z czerwonej cegły zaparkowany na poboczu..... ukryty za murem Radiowóz POLICJI .Wygladało mi to na typowe polowanie z za węgła na kierowcę , bo Radiowozu POLICJI nie było widać z drogi.Okazało się jednak , że załoga tego Radiowozu z Komendy Wojewódzkiej Policji Drogowej , który to miał spękaną niebieską farbę z logo POLICJA na masce nie mogła ukarać kierowcy , gdyż Sławomir Ziembiński zwany CZERWONYM KORSARZEM miał uprawnienie do przekroczenia znaku ZAKAZU RUCHU czyli LEGITYMACJĘ OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ i po standardowej kontroli zostały mu zwrócone dokumenty, więc pojechał on do LEKARZA czyli "gdańskiego zieleniaka" gdzie też nakręcił na 16 -tym piętrze PANORAMĘ GDAŃSKA.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 PUŁAPKA PRZY KATOWNI ZOSTAŁA UJAWNIONA W POMORSKIEJ TV NARODOWEJ:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • Bzdetów ciąg dalszy
  "był kandydatem na Kandydata do Urzędu Prezydenta Gdańska"

  Czyli jak prawie niekarany każdy kto ma ważny dowód osobisty na terenie RP i ukończył 25 lat :)) :)) - to trochę Was/nas było :)) :))
 • Bzdetów ciąg dalszy
  "nagle zobaczył Policjanta z LIZAKIEM a obok zobaczył też za węgłem, czyli za starym budynkiem z czerwonej cegły zaparkowany na poboczu..... ukryty za murem Radiowóz POLICJI .Wygladało mi to na typowe polowanie z za węgła na kierowcę , bo Radiowozu POLICJI nie było widać z drogi'

  Normalnie SZOK !!!
  Po przeczytaniu tego nadal nie mogę dojść do siebie
  POLICJA zatrzymała auto do kontroli - MASAKRA
  I to jeszcze rajdowóz stał w niewiodocznym z daleka miejscu - nagrać i złożyć jakieś zawiadomienie - może dla Emila łowcy Fotoradarów

  Tym bardziej że:
  "POLICJA na masce nie mogła ukarać kierowcy , gdyż Sławomir Ziembiński zwany CZERWONYM KORSARZEM miał uprawnienie do przekroczenia znaku ZAKAZU RUCHU czyli LEGITYMACJĘ OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ"

  Te "chamy" stanęły tam aby cyt.:
  "typowe polowanie z za węgła na kierowcę"
  Aby łapać zza węgła biednych kierowców jak rozumiem z notki poruszających się DROGĄ WYŁĄCZONĄ Z RUCHU
  To "bezczelne gady" - jeszcze trochę im popuścić i zaczną się przypier..lać jak ktoś spokojnie motorem setką śmignie chodnikiem pomiędzy spacerującymi matkami z wózkami - a to darmozjady jedne
  Dobrze że są tacy "niezależni" dziennikarze i takie patologie i nadużycia opisują :)) :))
 • UWAGA żyd dał głos @Hades 19:01:55
  Słowianie ! niejaki żyd Hades dał głos !!!! a że żyd intelektualnie prymitywny i sfrustrowany to powtarza jota w jotę to co napisał Czerwony Korsarz . i to by było na tyle !

  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! PRECZ Z żydowską OKUPACJA !!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @Hades 19:01:55
  // Te "chamy" stanęły tam aby cyt.:
  "typowe polowanie z za węgła na kierowcę" //

  JA MAM TAKIE DOŚWIADCZENIE

  Z uwagi na "oszczędności na ubezpieczeniu"*** jeżdżę z przepisową prędkością, ... jak prawie nikt w Polsce. / I jadąc sobie razu pewnego patrzę?, ... stoją te "chamy" (:

  I wyobraźcie sobie, wszyscy jadą "dobrze ponad limit" [ja zgodnie z limitem] i te "chamy" nikogo nie zatrzymują, tylko patrzą na mnie jakby wariata zobaczyli.

  *** A jeżdżę zgodnie z limitem bo wychowałem się w kraju, w którym za mandat [już od bardzo dawna] dostaje się punkty karne, ... punkty te sprawdza "PZU" jak się chce ubezpieczyć samochód i dużo kosztuje jak się ma punkty karne - UBEZPIECZA SIĘ KIEROWCĘ A NIE SAMOCHÓD

  W "Dzikim Kraju" jest na odwrót, ubezpiecza się złom którym kierują wariaci, ... czyli nieubezpieczeni [niebezpieczni] kierowcy : /
 • Ciekawe.
  Mnie uderzyła wypowiedź policjanta, że też by chciał już być na emeryturze. Leń mundurowy? Może już 15 lat szlifuje bruki, musi jeszcze 10, a marzy mu się: "Aby było jak było"?

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • @ele 20:56:05
  " powtarza jota w jotę to co napisał Czerwony Korsarz . i to by było na tyle !"
  To tępy baranie nazywa się: CYTOWANIE
  ( w szczególności gdy jest w "..." cydzysłowiu, a takiemu jełopowi jak Ty przed nim dodatkowo z dopiskiem: "cyt.:" :)) )
  O ela ela..... znów się nie popisałaś
  szukaj dalej... wąchaj... wąchaj...... zawołaj koleżanki do pomocy
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 21:16:15
  @ZIUT ja mam podobnie w szczególności gdy podczas "kontroli" (bo są to zwykle łapanki a nie kontrole) na pytanie czy coś piłem odpowiem: "Ja wcale nie piję" - wtedy są wielkie oczy w jakichś 95-97% muszę to "cyfrowo udowodnić" - bo Polak i niepijący dla wielu nie idzie w parze)

  Lecz tutaj odniosłem się bo żal i śmiech mnie bierze gdy czytam takie debilizmy. Autor zaśmieca portal totalnym absolutnym badziewiem (aby nie rzec gów...em)
  Naskrobał notkę że zatrzymała go Policja bo: jechał drogą którą jeździć nie można !!!!!
  Po co pisać takie debilizmy?
  Na siłę robi z siebie jakąś pseudo ofiarę prześladowania przez służby Gdańska bo był kompletnie, absolutnie nie liczącym się: kandydatem na kandydata na kandydata na kandydata na kandydata na ........ na prezydenta Gdańska
  Żenada
 • ROLĘ DZIENNIKARZA JEST DOKUMENTOWNIE JAK DZIAŁĄ WŁADZA?
  Panu lub pani RastaBoldon , czyli anonimowi odpowiadam!Ja niczego jako dziennikarz z Legitymacją Prasową www.neon24.pl nie ZASŁANIAM , lecz robiąc film dokumentujący czynności Policji ujawniam tajniki kuchni po to , aby kierowcy , którzy jeszcze kontroli drogowej nie mieli wiedzieli , jak się mają zachować!
  red.Sławomir Ziembiński
  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  www.neon24.pl

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej