Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

KLU KLUX KLAN CZYLI WYBORY W DZIELNICY STOGI W GDAŃSKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niektórzy kandydaci , którzy przyszli na spotkanie z mieszkancami dzielnicy STOGI nie chcieli upubliczniać swego wizerunku.Ustępująca przewodnicząca Rady żadała wyłaczenia kamery na spotkaniu wyborczym.WSZYSTKO DLA GDAŃSKA WYSTAWIŁO 7 KANDYDATÓW!?

STOWRZYSZENIE  URZĘDNICZE "WSZYSTKO DLA GDAŃSKA " z którego startowała Aleksandra Dulkiewicz  wystawiło do Rady Dzielnicy  STOGI  7 -miu kandydatów i podobnie jest w innych dzielnicach Gdańska.Ciekawe,  czy po zdominowaniu RAD DZIELNIC  i przejciu pełni WŁADZY w Gdańsku pani Aleksandra Dulkiewicz nie przekształci tej organizacji w PARTIĘ POLITYCZNĄ?

OSTRA KRYTYKA URZĘDNIKÓW I SŁUŻB GDAŃSKA NA SPOTKANIU Z KANDYDATAMI DO RADY:

www.youtube.com/watch

 

 KORSARZ SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI KANDYDAT NR 29 I JEGO PROGRAM WYBORCZY :

www.youtube.com/watch

W dniu 21.03.2019 r.w Szkole Podstawowej nr 11 odbyło się spotkanie przedwyborcze zorganizowane przez Zarząd ustępującej Rady dzielnicy STOGI w Gdańsku.Ku mojemu zdumieniu niektórzy Kandydaci nie chcieli aby ich filmowano i robiono zdjęcia a trzeba wiedzieć , że zgodnie z Ordyncają Wyborczą działania związane z kandydowaniem i spotkania z Wyborcami są JAWNE!Pani Magdalena Wiszniewska była Przewodniczaca Rady powinna to wiedzieć , ale zapewne ulegając presji niektórych krzykaczy na sali chciała, aby wyłączyć kamerę na co nie pozwoliłem!Spotkanie Wyborcze do Rady Dzielnicy STOGI, to przecież nie tajne spotkanie KLU KLUX KLANU!?Po przedstawieniu dotychczasowych dokonań ustępującej Rady Dzielnicy odbyła się prezentacja poszczególnych obecnych na sali KANDYDATÓW.Następnie przystąpiono do zadawania pytań a także poruszano bolączki mieszkańców.Krytykowano też działania miejskich Urzędników i Służb!
Na zakończenie Sławomir Ziembiński zaapelował aby , jak najwiecej mieszkańców poszło na Wybory do Rady Dzielnicy a pani Magda Wiszniewska pokazła wcześniej na tablicy , jak frekwencja będzie miała przełożenie na pieniądze dla naszej dzielnicy STOGI.

Sławomir Ziembiński Kandydat z nr 29 na liście

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
operator kamery Sylwia Bela
www.fundacja-slawpol.eu

 

FILMY Z DEBATY PRZEDWYBORCZEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11 W GDAŃSKU - STOGACH:

  www.youtube.com/playlist

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej