Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1703 posty 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

SĘDZIA W KOŁOBRZEGU ŻADA ZEZWOLENIA PREZESA NA FILMOWANIE!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ROZPRAWY JAWNEJ i CYWILNEJ!Ponadto proces trwa od 2007 i Sąd Okręgowy przyznał powodowi za jego przewlekłość odszkodowanie i skierował sprawę ponownie do Sądu Rejonowego w.....Kołobrzegu?

 red.Sławomir Ziembiński                                                                                           Gdansk 29.03.2019 r.
Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
oraz www.neon24.pl
80-244 Gdańsk UP 6
Skrytka Pocztowa    
210                                                                                                  Prezes Sądu Okręgowego

                                                                                                              w Koszalinie

 


Proszę mi wyjaśnić na jakiej podstawie prawnej Sędzia Sądu Rejonowego w Kołobrzegu zażądała ode mnie dziennikarza ZEZWOLENIA Prezesa Sądu na filmowanie przebiegu rozprawy jawnej , cywilnej?Rejestrowałem rożne rozprawy począwszy od Amber Gold w Sądzie Okręgowym w Gdańsku oraz innych miastach w Polsce ale żaden Sędzia w polskich Sądach nie żądał takiego ZEZWOLENIA?Ponadto pani Sędzia mimo , że sprawa była JAWNA a ja okazałem Legitymację prasową nr 2 redakcji www.neon24.pl nie pozwoliła dokonać rejestracji jej przebiegu i to pomimo , że na sali sądowej ......nie działała zamontowana tam kamera Sądowa?
Sprawa na którą zostałem zaproszony przez jedną ze stron jest sprawą ciągnącą się od 2007 roku i nie świadczy, to dobrze o Polskim Wymiarze Sprawiedliwości.Ponadto z tego tytułu jak mi wiadomo była zaskarżana do Sądu Okręgowego i nadal prowadzi ją ta sama Sędzia co poprzednio ją przwlekała!Dlaczego tak się dzieje ?
Oto link do filmu dokumentującego powyższe zdarzenie:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=PFjxSayxDcA

www.youtube.com/watch

 


Do wiadomości:
1.Minister Sprawiedliwości
2.Media

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej