Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

"SYNDROM NOŻA" PONOWNIE DAŁ ZNAĆ DZIŚ O SOBIE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Siedlcach dokonano napadu z NOŻEM na byłego Prezydenta tego miasta.Sprawca został już ujęty a medycy uratowali ofiarę.W Polsce nie jest już jak widać bezpiecznie a POLITYCY nadal podgrzewają atmosfere i tworzą nowe spory!

 ALEKSANDARA DULKIEWICZ BOI SIĘ NOŻA I MA OCHRONIARZY PRZESZKADZAJĄCYCH PRACY DZIENNIKARZA:

www.youtube.com/watch

   Po zamordowaniu Prezydenta Gdańska , mamy dziś kolejny atak nożem na byłego Prezydenta Siedlec?Wygląda na to , że w Polsce Prezydenci wiekszych miast nie będą mogli spać spokojnie.Prawda jest taka , że Polski Wymiar Sprawiedliwośći latami prowadzi procesy sądowe i to bez efektu końcowego a przestępcy czują się jak widać bezkarni!Onegdaj nagrałem film o SYNDROMIE NOŻA , który to posiadła następczni zamordowanego śp.Pawła Adamowicza Prezydenta Gdańska pani Aleksandra Dulkiewicz.Widać jednak , że jej obawy nie były wcale płonne a teraz nie wiemy czego można się jutro spodziewać w tym szalonym skłóconym przez POLITYKÓW Polskim Społeczeństwie?
Opozycja TOTALNA , jak i związkowcy eskalują rożnego typy konflikty! Sądy nie skazując aferzystów i oszustów pozwalają im nadal rządzić i mieć wpływ medialny na obywateli powodują , że mamy teraz jakieś SAMOSĄDY i nie wiemy dokładnie co jest ich przyczyną!

Morskie Drużyny Strzeleckie
Kontradmirał
Sławomir Ziembiński
Pomorska TELEWIZJA NARODOWA

 WYPOWIEDŹ SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO PO DZISIEJSZYM ATAKU NOŻEM W SIEDLCACH:

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

  • Dziwne
    Za komuny nie było podobnych zbrodni. Może dlatego że urzednicy wtedy służyli wszystkim ludziom anie tylko tym kasiastym

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej