Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DZIWNY JEST TEN ŚWIAT I MA DROGI DO ..NIKĄD?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czerwony Korsarz wybrał sie w wolną sobotę z kamerą na Wyspę Sobieszewską na którą to prowdzi nowzbudowany w zeszłym roku uroczyście otwarty przez śp.Pawła Adamowicz Most Zwodzony.Porzedni most pontonowy juz został rozebrany!

CZERWONY KORSARZ z Gdańska zawitał dziś 06.04.2019 r na Wyspę Sobieszewską.Droga prowadziła poprzez nowy most zwodzony uroczyśie otwarty przez śp.Pawła Adamowicza i Biskupa Zielinskiego w towarzystwie Dowódcy Morskich Druzyn Strzeleckich Kontradmirała Sławomira Ziembińskiego.Kamera pokazała ten most a także Ochotniczą Straż Pożarna w Sobieszewie , której to druhowie sprawdzali szczelność wężów strażackich.Następnie pojechaliśmy DROGĄ DO NIKĄD , zostła ona specjalnie zbudowana za kadencji Prezydenta Pawła Adamowicza wraz latarniami na STU LECIE ZHP i teraz nie wiem komu ma ona służyć , bo jest zablokowana!?Zapewne pojawią się niebawem deweloperzy i dobudują tam nowe domy?Z drogi zobaczyliśmu ciekawą ZŁOTĄ WIEŻĘ i tam pojechaliśmy wraz oparatorką kamery.Okazało się , że jest to wieża KAZIMIERZ i pełni funkcję ZBORNIKA WODY dla Wyspy Sobieszewskiej.Nastepnie pojechaliśmy do HOTELU ORLE i tam poznalem artystkę z Filharmonii Narodowej z Warszawy , która nam na tarasie zaśpiewała...DZIWNY JEST TEN ŚWIAT.
Zparaszamy do Gdańska na WYSPĘ SOBIESZEWSKĄ.- jest tu dużo ciekawych atrakcji.

 

 
Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 OTO PLEYLISTA Z 5 -CIOMA FILAMAM Z PODRÓŻY PO WYSPIE SOBIESZEWSKIEJ:

www.youtube.com/playlist

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej