Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DZIWNY JEST TEN ŚWIAT I MA DROGI DO ..NIKĄD?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czerwony Korsarz wybrał sie w wolną sobotę z kamerą na Wyspę Sobieszewską na którą to prowdzi nowzbudowany w zeszłym roku uroczyście otwarty przez śp.Pawła Adamowicz Most Zwodzony.Porzedni most pontonowy juz został rozebrany!

CZERWONY KORSARZ z Gdańska zawitał dziś 06.04.2019 r na Wyspę Sobieszewską.Droga prowadziła poprzez nowy most zwodzony uroczyśie otwarty przez śp.Pawła Adamowicza i Biskupa Zielinskiego w towarzystwie Dowódcy Morskich Druzyn Strzeleckich Kontradmirała Sławomira Ziembińskiego.Kamera pokazała ten most a także Ochotniczą Straż Pożarna w Sobieszewie , której to druhowie sprawdzali szczelność wężów strażackich.Następnie pojechaliśmy DROGĄ DO NIKĄD , zostła ona specjalnie zbudowana za kadencji Prezydenta Pawła Adamowicza wraz latarniami na STU LECIE ZHP i teraz nie wiem komu ma ona służyć , bo jest zablokowana!?Zapewne pojawią się niebawem deweloperzy i dobudują tam nowe domy?Z drogi zobaczyliśmu ciekawą ZŁOTĄ WIEŻĘ i tam pojechaliśmy wraz oparatorką kamery.Okazało się , że jest to wieża KAZIMIERZ i pełni funkcję ZBORNIKA WODY dla Wyspy Sobieszewskiej.Nastepnie pojechaliśmy do HOTELU ORLE i tam poznalem artystkę z Filharmonii Narodowej z Warszawy , która nam na tarasie zaśpiewała...DZIWNY JEST TEN ŚWIAT.
Zparaszamy do Gdańska na WYSPĘ SOBIESZEWSKĄ.- jest tu dużo ciekawych atrakcji.

 

 
Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 OTO PLEYLISTA Z 5 -CIOMA FILAMAM Z PODRÓŻY PO WYSPIE SOBIESZEWSKIEJ:

www.youtube.com/playlist

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej