Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

STRAJK NAUCZYCIELI NIE PRZESZKADZA MŁODZIEŻY NA LECHI GDAŃSK

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Strajk Nauczycieli trwa a dziatwa w Gdańsku na ....Stadionie LECHI GDAŃSKA w piłkę sobie gra!Odwiedziłem dziś z kamerą TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI i porozmawiałem tam z młodym nauczycielem , który opowiedział JAK NAPRAWDĘ W TEJ SZKOLE JEST!

 Mimo kwietniowego ......śniegu przed świętami WIELKANOCNYMI na Starym Stadionie LECHI GDAŃSK odbył się turniej piłki nożnej dla młodzieży szkolnej.Trybuny zapewne z powodu zbyt dużego zimna nie były zbyt pełne, ale zawodnicy ostro gonili za piłką i nawet strzelali gole!Zawitałem tam z kamerą i zarejestrowałem te zmagania na murawie STAREGO KULTOWEGO STADIONU LECHI , gdzie onegdaj kończyły się pochody 1majowe.Sam uczestniczylem wówczas w pokazie Judo, jako zawodnik GKS WYBRZEŻE GDAŃSK na tym stadionie!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławoir Ziembiński
www.neon24.pl

ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ ODBYŁY SIĘ DLA DZIECI MIMO ŚNIEGU NA STADIONIE LECHI GDAŃSK 

 www.youtube.com/watch

Około godziny 15 tej dnia 11 kwietnia 2019 r. udałem się do TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI w Gdańsku na którego to budnku wisiał trasnsparent STRAJK, aby zapytać strajkujących JAK JEST?Po dotarciu do Pokoju Nauczycielskiego zapukałem do drzwi i przedstawiłem się jako dziennikarz PTN.Prosiłem o rozmowę ze strajkującymi , ale głowy które się na moment pakazały zniknęły za drzwiami.Wracałem pustymi korytarzami i kiedy zszedłem na parter dogonił mnie młody nauczyciel , który to po sprawdzeniu mojej legitymacji prasowej wdał się w rozmowę ze mna.Zadałem mu parę trudnych pytań ale on nie próbował uciekać od odpowiedzi i powiedział o tym jak to w SZKOLE TEJ NAPRAWDĘ JEST!

Pomorska TEWLEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 

STRAJK W TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI I O TYM JAK JEST NAPRAWDĘ MÓWI MŁODY NAUCZYCIEL:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej