Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

STRAJK NAUCZYCIELI NIE PRZESZKADZA MŁODZIEŻY NA LECHI GDAŃSK

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Strajk Nauczycieli trwa a dziatwa w Gdańsku na ....Stadionie LECHI GDAŃSKA w piłkę sobie gra!Odwiedziłem dziś z kamerą TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI i porozmawiałem tam z młodym nauczycielem , który opowiedział JAK NAPRAWDĘ W TEJ SZKOLE JEST!

 Mimo kwietniowego ......śniegu przed świętami WIELKANOCNYMI na Starym Stadionie LECHI GDAŃSK odbył się turniej piłki nożnej dla młodzieży szkolnej.Trybuny zapewne z powodu zbyt dużego zimna nie były zbyt pełne, ale zawodnicy ostro gonili za piłką i nawet strzelali gole!Zawitałem tam z kamerą i zarejestrowałem te zmagania na murawie STAREGO KULTOWEGO STADIONU LECHI , gdzie onegdaj kończyły się pochody 1majowe.Sam uczestniczylem wówczas w pokazie Judo, jako zawodnik GKS WYBRZEŻE GDAŃSK na tym stadionie!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławoir Ziembiński
www.neon24.pl

ZAWODY PIŁKI NOŻNEJ ODBYŁY SIĘ DLA DZIECI MIMO ŚNIEGU NA STADIONIE LECHI GDAŃSK 

 www.youtube.com/watch

Około godziny 15 tej dnia 11 kwietnia 2019 r. udałem się do TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI w Gdańsku na którego to budnku wisiał trasnsparent STRAJK, aby zapytać strajkujących JAK JEST?Po dotarciu do Pokoju Nauczycielskiego zapukałem do drzwi i przedstawiłem się jako dziennikarz PTN.Prosiłem o rozmowę ze strajkującymi , ale głowy które się na moment pakazały zniknęły za drzwiami.Wracałem pustymi korytarzami i kiedy zszedłem na parter dogonił mnie młody nauczyciel , który to po sprawdzeniu mojej legitymacji prasowej wdał się w rozmowę ze mna.Zadałem mu parę trudnych pytań ale on nie próbował uciekać od odpowiedzi i powiedział o tym jak to w SZKOLE TEJ NAPRAWDĘ JEST!

Pomorska TEWLEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 

STRAJK W TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI I O TYM JAK JEST NAPRAWDĘ MÓWI MŁODY NAUCZYCIEL:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej