Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WIELKI CZWARTEK A WIELKI STRAJK NAUCZYCIELI POLSKICH?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Onegdaj pracowałem na Politechnice Gdańskiej i wtenczas w 1999 roku reformowano szkoły.W efekcie przekazywania szkół PAŃSTWOWYCH w ręce samorządów zostało zlikwidowane wiele szkół zawodowych i techników co było dużym błędem!

 W SOPOCIE w II Liceum trwa nadal WIELKI STRAJK NAUCZYCIELI.Przypadkiem pojawił się tam w WIELKI CZWARTEK Czerwony Korsarz z Gdańska czyli  Sławomir Ziembiński , który onegdaj pracował na Politechnice Gdańskiej w Katedrze Aparatury i Maszynoznastwa Chemicznego i był tam też mężem zaufania SOLIDARNOŚCI , gdzie dziekanem wówczas był pochowany uroczyście wczoraj Ś.p.Jacek Namieśnik Rektor PG.Korzystając z okazji i miejsca skomentował on WIELKI STRAJK NAUCZYCIELI w Rzeczypospolitej Polskiej i złożył Wam widzom naszego kanału PTN życznia WIELKANOCNE.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI ONEGDAJ PRACOWNIK POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ KOMENTUJE WIELKI STRAJK NAUCZYCIELI W ...WIELKI CZWARTEK:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Moj komentarz.
  Reformy szkolnictwa lat 90-tych zawalily nauczycieli papierami-bezsensowne ustawy,wytyczne kuratorium,urzedow szkolnictwa,wymogi poznania ich przy drabinkach awansu zawodowego(jak praca podyplomowa) i zdawania egzaminu.Sprawozdawczosc z pracy edukacyjnej ,wszechobecne testy kompetencyjne-przygotowania ich i sprawdzania.(na zachodzie istnieje instytucja pomocnik nauczyciela ktory wykonuje czesc pracy biurowej)
  Ponadto -ciagle zmiany podrecznikow i literatury pomocniczej np. ksiazka nauczyciela ktorej studiowanie na okreslona godz. edukacyjna zajmuje wiecej czasu niz godz. lekcyjna w klasie.
  Zmiany podrecznikow zaleza od osoby decyzyjnej ktora moze w nagrode za wybor okreslonego podrecznika dla szkoly dostac nagrode (laptopa i rabaty)
  Oczywiscie ze likwidacja szkolnictwa zawodowego byl ciosem w edukacje-obecnie mamy matury na poziomie dawnej pdstawowki(poziom podstawowy z 30 % zaliczeniem)
 • @mac 03:26:39
  Potwierdzam solidaruchy zniszczyły dobry PRLowski system edukacji.
  Maturzysta solidaruchów umie tyle co absolwent podstawówki w PRLu
  Magister solidaruchów umie tyle co technik w PRLu.
  Poziom doktorantów i wyżej to już czysta polityka .. tam wstęp mają głównie członkowie "nadzwyczajne globalnej kasty". Oni nie muszą być mądrzy wystarczy że mają korzenie.

  Tak budowane jest od podstaw państw rasistowskie w którym Polacy mają grań rolę taniej nie wykształconej siły roboczej a posiadacze "korzeni mają stanowić władzę oraz "elyty".
  .
 • @Oscar 15:58:08
  Można śmiało dodać że Hitler tak nie zniszczył Polskich elit jak zrobiły to solidaruchy swoim programem edukacyjnym.
  Twórcy tego programu (posłowie głosujący za.. doradcy, eksperci...politycy wdrażający) powinni odpowiadać za zdradę stanu ...
 • @Oscar 16:01:37
  i można śmiało powiedzieć że nigdy w historii Polski nikt tak bardzo nie wykształcił Narodu Polskiego jak PRL czyli komuchy.

  I za to solidaruchy tak nienawidzą "komuchów" i nie tylko za to...
  za budowę przemysłu wszelkich gałęzi...kultury...sportu ale przede wszystkim edukacji Narodowej.
 • @Oscar 18:09:47
  Sądząc po tym, jak ZNP negocjuje, można stwierdzić, że komuna nauczyła Polaków "myśleć portfelem". W epoce "pracy u podstaw" to akurat szczytna postawa, w czasach przełomu - niekoniecznie.

  PS. A jak się skończy strajk?
  1) Kaczyński powie - sprawdzam - da podwyżki belfrom, zabierze nomenklaturze III RP.
  2) wtedy ZNP od razu się przestraszy radykalizmu swego lidera i sam odwoła Broniarza/udzielone mu pełnomocnictwa.
  3) i tylko nauczyciele będą bardzo zdziwieni nagłym porozumieniem... no ale instrument nigdy nie zrozumie dłoni, która nim się posługuje.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej