Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WIELKA SOBOTA I WIZYTA W OSP ŻDŻARACH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyruszyłem z Gdańska z Koszyczkiem świątecznym do poświęcenia i jadąc na Święta Wielkanocne do Nowych Bielin koło NOWEGO MIASTA nad Pilicą.Po drodze zajechałem do miejscowości ŻDŻARY i tam dokonałem poświęcenia mojego Koszyczka Wielkanocnego.

 W Nowych Bielinach w posiadłości Pani Brygidy Andreasik zamieszkały tu Marek Chatou opowiedział pod starą zabytkową stajenką historię niemalże nie do uwierzenia.Jest to apogeum jego przemyśliwań studiowania Biblii studiowania Pisma Swiętego wieloletniej analizy w kontekście wydarzeń przeszłych i przyszłych które nastąpiły i mają nastąpić niedługo.Będzie to tak jak się spełniło dawniej i było zapisane jeszcze wcześniej. Wielkie Imperia upadły i zginęły na zawsze a ślady ich działalności archeologowie odkopują dziś ze zdumieniem i siłą argumentów rzeczowych znajdują w Piśmie Świetym.Pan Marek od dłuższego czasu dostaje znaki które są wielkie bo rozpinające się na całe niebo . Kilka lat temu otrzymał polecenie od Pana Jezusa skomponowania Proporca z tymi znakami ujętymi spod Gwiazy Polarnej do Krzyża Poludnia. Trzy kolejne noce zajęła ta prośba Pana aż została zrozumiana a mająca na celu odbudowanie nadwątlonej mocno wiary aby znów stała się twarda jak skała tak jak kiedys i oparła się wszelkim ciosom szatańskiej siły ktore będą ją pierwszą atakowały najsilniej. Ta prośba Tego który stworzył Wszechświat Niebo i Ziemię dając znak że Był Jest i Będzie jego wola się wypełni na wieki wieków Amen.
Więcej znaków możecie zobaczyć na Facebooku Marka Chatou.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red. Sławomir Ziembiński
operator kamery Sylwia Bela

www.fundacja-slawpol.eu


 

SPOTKANIE Z DRUCHAMI OHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W MIEJSCOWŚCI ŻDŻARY PRZED KOŚCIOŁEM:

  www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej