Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WIELKA SOBOTA I WIZYTA W OSP ŻDŻARACH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyruszyłem z Gdańska z Koszyczkiem świątecznym do poświęcenia i jadąc na Święta Wielkanocne do Nowych Bielin koło NOWEGO MIASTA nad Pilicą.Po drodze zajechałem do miejscowości ŻDŻARY i tam dokonałem poświęcenia mojego Koszyczka Wielkanocnego.

 W Nowych Bielinach w posiadłości Pani Brygidy Andreasik zamieszkały tu Marek Chatou opowiedział pod starą zabytkową stajenką historię niemalże nie do uwierzenia.Jest to apogeum jego przemyśliwań studiowania Biblii studiowania Pisma Swiętego wieloletniej analizy w kontekście wydarzeń przeszłych i przyszłych które nastąpiły i mają nastąpić niedługo.Będzie to tak jak się spełniło dawniej i było zapisane jeszcze wcześniej. Wielkie Imperia upadły i zginęły na zawsze a ślady ich działalności archeologowie odkopują dziś ze zdumieniem i siłą argumentów rzeczowych znajdują w Piśmie Świetym.Pan Marek od dłuższego czasu dostaje znaki które są wielkie bo rozpinające się na całe niebo . Kilka lat temu otrzymał polecenie od Pana Jezusa skomponowania Proporca z tymi znakami ujętymi spod Gwiazy Polarnej do Krzyża Poludnia. Trzy kolejne noce zajęła ta prośba Pana aż została zrozumiana a mająca na celu odbudowanie nadwątlonej mocno wiary aby znów stała się twarda jak skała tak jak kiedys i oparła się wszelkim ciosom szatańskiej siły ktore będą ją pierwszą atakowały najsilniej. Ta prośba Tego który stworzył Wszechświat Niebo i Ziemię dając znak że Był Jest i Będzie jego wola się wypełni na wieki wieków Amen.
Więcej znaków możecie zobaczyć na Facebooku Marka Chatou.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red. Sławomir Ziembiński
operator kamery Sylwia Bela

www.fundacja-slawpol.eu


 

SPOTKANIE Z DRUCHAMI OHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W MIEJSCOWŚCI ŻDŻARY PRZED KOŚCIOŁEM:

  www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej