Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

KTOŚ PUKA W KRZESŁO ŁUKASZENKI NA BIAŁORUSI?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Media ostatnio pojawia się coraz więcej dyskusji na temat zamachu na Białorusi. Niektórzy są skłonni powiedzieć, że Aleksander Łukaszenko odejdzie ze stanowiska, a jego miejsce będzie prozachodni ...

W mediach ostatnio pojawia się coraz więcej dyskusji na temat przewrotu na Białorusi. Niektórzy ludzie są skłonni powiedzieć, że Aleksander Łukaszenko opuści swoje stanowisko, a jego miejsce zajmie prozachodni polityk. Inni są przekonani, że Moskwa od dawna spiskuje przeciwko białoruskiemu prezydentowi.

Autorzy popularnego kanału telegramu Białoruś Brain twierdzą, że zamach stanu na Łukaszenkę był rzekomo nadzorowany przez byłego ambasadora Rosji na Białorusi Michaiła Babicha

 
„Łukaszenka dowiedział się o tych planach iw Chinach pokłócił się z Putinem bardzo ostro, po czym poleciał na Białoruś przed terminem i wszystkie te wydarzenia zaczęły się dziać”, wyjaśniają autorzy.

Doniesienia o spisku przeciwko białoruskiemu prezydentowi zaczęły pojawiać się po aresztowaniu bliskiego współpracownika Aleksandra Łukaszenki, byłego szefa bezpieczeństwa Łukaszenki i zastępcy szefa Rady Bezpieczeństwa Republiki Andrieja Vtyurina.

Wcześniej w mediach pojawiła się informacja o konflikcie między przywódcami rosyjskimi i białoruskimi.

Nie ma jednak wątpliwości, że odwołanie Michaiła Babicha z Białorusi to zaplanowane działanie.

W końcu Kreml był zadowolony z pracy rosyjskiego specjalisty.

Według przedstawiciela prezydenta Federacji Rosyjskiej Dmitrija Pieskow Putin pochwalił pracę dyplomaty. W przeciwnym razie Moskwa nie odwołałaby swojego specjalisty.

„Nie pracował długo, ale mimo to przez krótki czas zrobiono sporo” - powiedział.

Bardziej prawdopodobne jest, że groźba zorganizowania „kolorowej rewolucji” pochodzi od zachodnich polityków i przedstawicieli elity.

Korzystne jest, aby USA i UE uwikłały Białoruś w Rosję, aby później wykorzystać republikę.

Taki zamach doprowadziłby do rozczarowujących wyników. Jeśli państwo wybierze prozachodni kurs, ryzykuje powtórzenie losu Ukrainy.

Wiadomość pochodzi  z rosyjskiego portalu 

red.sławomir Ziembiński

www.neon24.pl

 

 

 

KOMENTARZE

 • WPS
  Czemu rozpowszechnia pan dezinformacje i to jeszcze bez podania źródła i z przekręcaniem nazwisk?! Imię byłego ambasadora FR w Białorusi brzmi: Babicz.
 • @stanislav 16:15:32
  mój komentarz z wczoraj

  // @trojanka 13:38:50
  Na Białorusi była próba obalenie Łukaszenki.Czy to prawdziwa informacja tego można być dopiero pewnym jeśli podadzą to portale informacyjne.
  Pomijając już dziwaczne polskie anonsy na temat https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1410750,zagadkowe-areszty-na-bialorusi.html

  to na razie mówią o tym tylko komentatorzy polityczni.Nawet ci do których informacje docierają dość prędko.A niektóre jeszcze wcześniej.
  Przewrót ponoć szykowała część struktur siłowych.Przewrót miał się zrealizować w czasie zagranicznej wizyty Łukaszenki.Wyszły z tego nici bo jak trzy lata temu w przypadku Erdogana,suskie służby w porę ostrzegły Batke.
  https://www.youtube.com/watch?v=6uboeHbEhW0

  PS
  przepraszam ze offtopa -kogucie //
  http://trybeus.neon24.pl/post/148785,ministra-brudzinskiego-lot-nad-kukulczym-gniazdem#comment_1546854
 • WPS - NIE DO MNIE PRETENSJE ALE DO PORTALU ROSYJSKIEGO
  Ja tylko przetłumaczyłem z rosyjskiego na Polski a za treść podanych informacji to nie ja odpowiadam!Jako dziennikarz nie mam obowiązku podawać mojego informatora!

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 17:19:38
  // Wiadomość pochodzi z rosyjskiego portalu //

  Jakiego.Prosze podać źródło.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej