Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

MIMO BURZY I ULEWY BYŁO GRILOWANIE U KORSARZA SŁAWOMIRA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Gdańsku ociepliło się i po deszczu pokazało się słoneczko ale o 17-tej godzinie rozpoczęcia imprezy imieninowej na działce Czerwonego Korsarza przyszła Burza z piorunami i ulewny deszcz.Zjawiska te wypłoszyły większość gości a mimo to grilowliśmy!

SŁAWOMIR zaprosił gości na WIELKIE GRILOWANIE z okazji imienin CZERWONEGO KORSARZA Kontradmirała Korsaskiej Floty.Szczury Lądowe wypłoszyła jedank Burza z piorunami.Pierwszypojawił sie muzyk Krzysztof niezawodny CZŁOWIEK ORKIESTRA.Następnie krążył swym samochdem niczym amfibią pan STEFAN i dojechał do celu.Następnie przybyła Helana wraz z panem majorem.Ostatniu już po Burzy pojawił się red.Mirosław Rój-Sarnecki.Pozostali goście zrejterowali przed Burzą i.......piorunami !?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 RELACJA FILMOWA Z GRILOWANIA Z OKAZJI IMIENIN CZERWONEGO KORSARZA Z GDAŃSKA SŁAWOMIRA:

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Sławek!
  Wszystkiego najlepszego!
  Spóźnione ale szczere. Przy okazji odrobimy, mam nadzieję że jakaś butelczyna rumu się ostała?...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:23:44 AD VOCE RUMU
  Właśnie dzisiaj już w Niedziele kolejne poprawiny a RUM na ukończeniu ....Jarku przybywaj i weź BECZKĘ tego trunku ze soba , bo dobry jest na szkorbut a moja załoga za burtę nie wylewa, jak widziałeś na filmie.Antałek 5 litrów poszedł od razu na pierwszej imprezie a teraz ino poprawiny i poprawiny.....a w beczce widać już dno.Przybajcie kamracie/AHOJ!

  Czerwony Korsarz z Gdańska
  SŁAWOMIR

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej