Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLICYJNA MOWA NIENAWIŚCI NA SOPOCKIM MOLO!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj podczas mojego co niedzielnego PATROLU na Sopockim molo pojawili się dwaj Policjanci, którzy mnie wylegitymowali , bo KTOŚ zadzwonił i powiedział , że ja "rozrabiam".Ponadto Policjant zakazał mi wchdzić do restauracji na końcu mola!?

 Wczoraj 2 czerwca po raz kolejny podczas PATROLU Czerwonego Korsarza przyszedł patrol POLICJI i mnie legitymował , bo ....ktoś zadzwonił , ze ja rozrabiam.Po wylegitymowaniu Policjant powiedział do mnie , że jak jeszcze raz zadwoni.... KTOŚ , to mi wlepią mandat!Pondto Policjant zakazał mi ....wchodzić do restauracji na końcu mola!?Widać , że POLSKA to kraj POLICYJNY a funkcjonariusze straszą i szntażują mandatami własnych OBYWATELI!Opuściłem więc niegościnne molo o, gdzie 1 maja z okazji ŚWIĘTA wejścia do UE Kierownik Morskiego Kompielska nie chciał mnie wpuścicić i szarpał moją kamerę podczas nagrywania reportażu, co jest w Yutube!.Zapewne to on teraz wydzwania a Policję mimo , że legalnie kupuję bilety na molo na rachunek Fundacji SŁAWPOL!
Udałem się więc na ŚWIĘTO WOLNOŚCI i SOLIDARNOŚCI , gdzie Magdalena Adamowicz wraz z Michałem Boni debatowali o MOWIE NIENAWIŚĆI w Gdańsku przu Europejskim Centrum Solidarności.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

KORSARZ I MARSZAŁEK WOJ.POMORSKIEGO ORAZ JEGO ADIUTANTKA MARIHUANA

 POLICYJNA MOWA NIENAWIŚCI NA SOPOCKIM MOLO DO ....CZERWONEGO KORSARZA:

www.youtube.com/watch

Dziś minęło 15 lat od wejścia POLSKI do UE i w mediach zapraszano wszystkich do przyjśćia na molo z balonikami i flagami i wtenczas na sopockie molo można byłó wejść za darmo.Okazło się , że na wejściu na molo stał kierownik i wpuszczał tylko "swoich" czyli z ekipy Prezydenta SOPOT-u!Do mnie się przyczepił i ten pan w ciemnych okularach pracownik spółki Kąpielisko Morskie , kiedy powiedziałem mu że jestem dziennikarzem ....zatrzasnął mi po chamsku kamerę!Tak witano na molo świętujących wejście POLSKI do UE, powiedziano mi , że przed 12 -stą mimo, że mieli flagi UE to też żadano od nich ..biletów!
Następnie zauważyłem pana Jacka Karnowskigo Prezydenta SOPOTU-u , ktory udzielał wywiadu , włączyłem kamerę i po skończaniu rozmowy z TVN poprosiłem Prezydenta aby odpowiedział na kilka pytań PTVN.Pan Jacek Karnowski powiedział, że wpierw zrobi zdjęcia a potem uciekł do mojej kamery mówiąć , że dla PTVN nie będzie się wypowiadał!?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 

KIEROWNIK Z FIRMY KĄPIELISKO MORSKIE UTRUDNIA PRACĘ DZIENIKARZOWI I SZRAPIE MOJĄ KAMERĘ 1 MAJA 2019 r.:

www.youtube.com/watch

 

W DNIU 3-ciego czerwca wysłałem list do Komendanta Policji Pomorskiej i czekam na odpowiedź:

DO KOMENDANTA POMORSKIEJ POLICJI

Bardzo proszę o zpoznanie się z treścią mojej publikacji:
http://prezydent.neon24.pl/post/149213,policyjna-mowa-nienawisci-na-sopockim-molo

Killka lat temu za rządów PO podobne działania podejmowano wobec mnie a robili to Policjanci z Miejskiej Komendy i Komisariatu na ul.Piwnej.Patrole pojawiałay się nawet z alkomatem a Polcja podawała mnie do Sądu i póżniej Policjanci wcześniej mnie  legitymujący  nie pojawiali się w Sądzie i sprawę umorzono!
Widać teraz pałeczkę przejeli Policjanci z Sopotu?
W latach 80-tych byłem WROGIEM PRL i wtenczas ingwilowała mnie SB , mam status w IPN-ie OSOBY POSZKODOWANEJ a teraz co dzis jest?


Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
KONTAKT +48 501510605
slawomirziembinski@gmail.com
www.fundacja-slawpol.eu

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Szanowny Korsarzu,,,nastepnym razem...zawsze....podaj swoje dokumenty policjantowi i..
  popros go o jego dane sluzbowe. POpros o podanie personaliow swiadkow zajscia.
  I wies sprawe do Sadu o bezprawne molestowanie w miejscu publicznycm straty moralne I fizyczne I utrudnianie pracy I szkody z tego tytulu poniesione.
  Gwarantuje ci ,ze po kilku razach beda cie omijali z daleka....
  NIkt nei moze ci zabronic wejscia do restaURACJI… to jest powaznie naruszenie praw Czlowieka I Godnosci Ludzkiej…
  MYsle ze odszkodownie nalezy ci sie w granicach 150tys zlotych...
 • POLICYJNA MOWA NIENAWIŚCI?
  DO KOMENDANTA POMORSKIEJ POLICJI

  Bardzo proszę o zpoznanie się z treścią mojej publikacji:
  http://prezydent.neon24.pl/post/149213,policyjna-mowa-nienawisci-na-sopockim-molo

  Killka lat temu za rządów PO podobne działania podejmowano wobec mnie a robili to Policjanci z Miejskiej Komendy i Komisariatu na ul.Piwnej.Patrole pojawiałay się nawet z alkomatem i Polcja podawała mnie do Sądu a póżniej Policjanci nie legitymujący mnie nie pojawiali się w Sądzie i sprAwę umorzono.
  Widać teraz pałeczkę przejeli Policjanci z Sopotu?
  W latach 80-tych byłem WROGIEM PRL i wtenczas ingwiliwała mnie SB , mam status w IPN-ie OSOBY POSZKODOWANEJ a teraz co dzis jest?


  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI
  KONTAKT +48 501510605
  slawomirziembinski@gmail.com
  www.fundacja-slawpol.eu
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 07:46:10
  KOrsarzu...podalem ci co masz zrobic...
  Pismo do komendanta Policji to to samo …
  coprzesluchanie Dziunka…, na okolicznosc pojenia konia.

  - Dziunek konia ty poil??
  - Poil!
  - A kto widzial??
  - Drugi kon!///
 • @RomanKa 22:35:38
  Właściciel restauracji chyba ma takie prawo.
  Oglądałem pana Ziembińskiego w jego korsarskim wcieleniu. Nie przypomina on wtedy dziennikarza, ale zachowuje się dość prowokacyjnie. Jednak gdy nagabywani nie życzą sobie jego towarzystwa, zamiast się w sposób profesjonalny wycofać, to pan Korsarz prze do konfrontacji.

  Jako dziennikarz obywatelski zachowuje się bardziej powściągliwie.
 • TO TURYŚĆI BYWAJĄ HAMSCY I AGRESYWNI SZCZEGÓLNIE POLSCY
  Turyści zagraniczni zawsze mają HUMOR I Właściwe podejście do Korsarza.Natomiast Polacy często nie mają HUMORU I WYOBRAŻNI , ba nawet często mnie sami atakują!Faceci , którym "porywam" dziewczynę , to zmiast negocjować okup , idą i się na swoją ukochaną ....obrażają i idą w swoją stronę.A dziewczyny dają mnie buzi i idą ze mną .....pod rękę!

  Czerwony Korsarz
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 16:11:25
  Właśnie pisząc wcześniej miałem dodać, że specyficzne warunki życia w Polsce odciskają się piętnem na humorze ludzi. I stąd nie wszyscy są zadowoleni przy tego rodzaju żartach.
  Nie wspominając już o przypadkach losowych. Słowem: nie każdy przechodzień nadaję się do zabawy z Korsarzem i wcielający się w tą rolę powinien brać poprawkę na to.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej