Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1705 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLICJI NIE BYŁO NA PROCESJI BOŻEGO CIAŁA W GDAŃSKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak pamięta podczas procesji Bozego Ciała zawsze ruchem kierowała POLICJA.Ku mojemu zdziwieniu dziś POLICJI nie zobaczyłem a samochody zatrzymywali mężczyźni w Białej Albie i koszuli w kratkę? Kobiety zabraniały mi filmowania i straszyły ...Sądem.

 2O czerwca 2019 roku ulicami Niską , Skiby , Wrzosy , Szpaki , czyli inną trasą niż zazwyczaj przeszła procecja BOŻEGO CIAŁA na Stogach w Gdańsku.Zdziwiło mnie , że tym razem jak nigdy nie było POLICJI zabezpieczjącej bezpieczeństwo i kireującej ruchem drogowym?Zmuszeni to byli robić na skrzyżowaniach panowie ubrani w ....białe Alby.Nie zawsze zdążyli , bo jednak autobus znalazł się na trasie kolizyjnej z procesją!Niektóre kobiety idące w procesji straszyły mnie .....sądem jak wyjdzie na moim filmie , że widać to , że szły w procesji!?

Czy ludziom już w główie się z tego upału całkiem pomieszało.Ulica, to przecież miejsce publiczne a kto się wstydzi i nie chce się przyznać do Kościoła i Wiary w Boga, to niech nie demonstruje w Boże Ciało po ulicach swojej parafii i dzielnicy!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.p

 PROCESJA W BOZE CIAŁO  W DZIELNICY STOGI W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • U mnie policja była skrzyżowanie blokowała
  za to "procesyjka" malutka mikroskopijna...
  góra...200-300 osób.

  Idzie wolność od dyktatury KK i jej owieczek.
  Na wsiach ta wolność pewnie wolniej idzie .. zawsze tak było.
 • @Oscar 12:53:18
  Moja okolica jest ludna z 30-40 tys ludzi mieszka co oznacza że tylko
  300/30000 *100% =3% ludzi robi aktywnie za owieczki KK.
  Pomnóżmy to optymistycznie x3 wyjdzie 9%.
  Taki jest pewnie % owieczek KK w Polsce no niech będzie nawet 20% (przeszacowane)... to jak widać mniejszość KK + mniejszość żydowska + mniejszość Banderowska wspólnie i w porozumieniu stanowią dyktaturę wrogów narodu Polskiego rządzącą apodyktycznie Narodem Polskim od 89r.
  I to nazywają demokracją czy też wolnością.

  Z jednej strony to smutne że Polska znowu pod okupacją jakichś wrogów a z drugiej strony to optymistycznie że tych wrogów możemy nakryć czapkami jak Naród się obudzi.
 • buk nie Bóg
  A co to za buk watykański, że potrzebuje ochrony policji? Z tego co wiem, to prawdziwy Bóg chroni ludzi, a nie ludzie chronią buka.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej