Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLICJI NIE BYŁO NA PROCESJI BOŻEGO CIAŁA W GDAŃSKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak pamięta podczas procesji Bozego Ciała zawsze ruchem kierowała POLICJA.Ku mojemu zdziwieniu dziś POLICJI nie zobaczyłem a samochody zatrzymywali mężczyźni w Białej Albie i koszuli w kratkę? Kobiety zabraniały mi filmowania i straszyły ...Sądem.

 2O czerwca 2019 roku ulicami Niską , Skiby , Wrzosy , Szpaki , czyli inną trasą niż zazwyczaj przeszła procecja BOŻEGO CIAŁA na Stogach w Gdańsku.Zdziwiło mnie , że tym razem jak nigdy nie było POLICJI zabezpieczjącej bezpieczeństwo i kireującej ruchem drogowym?Zmuszeni to byli robić na skrzyżowaniach panowie ubrani w ....białe Alby.Nie zawsze zdążyli , bo jednak autobus znalazł się na trasie kolizyjnej z procesją!Niektóre kobiety idące w procesji straszyły mnie .....sądem jak wyjdzie na moim filmie , że widać to , że szły w procesji!?

Czy ludziom już w główie się z tego upału całkiem pomieszało.Ulica, to przecież miejsce publiczne a kto się wstydzi i nie chce się przyznać do Kościoła i Wiary w Boga, to niech nie demonstruje w Boże Ciało po ulicach swojej parafii i dzielnicy!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.p

 PROCESJA W BOZE CIAŁO  W DZIELNICY STOGI W GDAŃSKU:

www.youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • U mnie policja była skrzyżowanie blokowała
  za to "procesyjka" malutka mikroskopijna...
  góra...200-300 osób.

  Idzie wolność od dyktatury KK i jej owieczek.
  Na wsiach ta wolność pewnie wolniej idzie .. zawsze tak było.
 • @Oscar 12:53:18
  Moja okolica jest ludna z 30-40 tys ludzi mieszka co oznacza że tylko
  300/30000 *100% =3% ludzi robi aktywnie za owieczki KK.
  Pomnóżmy to optymistycznie x3 wyjdzie 9%.
  Taki jest pewnie % owieczek KK w Polsce no niech będzie nawet 20% (przeszacowane)... to jak widać mniejszość KK + mniejszość żydowska + mniejszość Banderowska wspólnie i w porozumieniu stanowią dyktaturę wrogów narodu Polskiego rządzącą apodyktycznie Narodem Polskim od 89r.
  I to nazywają demokracją czy też wolnością.

  Z jednej strony to smutne że Polska znowu pod okupacją jakichś wrogów a z drugiej strony to optymistycznie że tych wrogów możemy nakryć czapkami jak Naród się obudzi.
 • buk nie Bóg
  A co to za buk watykański, że potrzebuje ochrony policji? Z tego co wiem, to prawdziwy Bóg chroni ludzi, a nie ludzie chronią buka.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej