Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ŁÓDŹ SZYBKA WYLĄDOWAŁA NA MIELIŹNIE PRZY SOPOCKIM MOLO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czerwony Korsarz przeprowadził PATROL na sopockim molo w pierwszy dzień lata!Okazało się , że na mieliznę wpadła szybka motorówka z turystami!Na molo przylywają tramwaje wodne ŻEGLUGI GDAŃSKIEJ i kursuje statek PIRAT.

Przy sopockim molo fale zmieniają głebokść , bo nanoszą łachy piachu.Motorówka z turystami wpadła na mieliznę i niełatwo można ją było ściągnąć na glłęboką wodę.Dwóch młodzieńców nie dało rady i dopiero dłgi hol ciągniony przez zespół ludzi na sopockim molo wyciągnęło łódż , która dobiła do keji.Pasażarowie nie zamirzali wysiąść aby wypchnąć motorówkę z mielizny - zapłacili za bilety i czekali aż ich wyciągną.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 FILM DOKUMENTUJĄCY ŚCIĄGANIE NA HOLU SZYBKIEJ MOTORÓWKI:

www.youtube.com/watch

W Spocie sezon już w pełni i pierwszy gorący dzień lata spowodował , że na molo pojaiły się tłumy turystów.Wiele z nich wybrało rejs na statku PIRAT , który to zabrał ich na 40 minutowe pływanie po ZTOCE GDAŃSKIEJ.Mogli oni z bliska zobaczyć jachty , które brały udział w Regtach Gdańskich zorganizowanych przy sopockim molo.Temperatura dopisała i słońce dogrzewałó spacerowiczów.Czerony Korsarz na patrolu sprawdzał skąd przbli uchodżcy do Trójmiasta i stemplował im Herb Gdanska.Ahoj!

Pomorska TELEWWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

CZERWONY KORSARZ I STATEK PIRAT ODPŁYWAJĄCY Z SOPOCKIEGO MOLA:

www.youtube.com/watch

W Sopocie przy molo jest przystań statków ŻEGLUGI GDAŃSKIEJ i turyści po zakupieniu biletów w kasie , która się mieści na górnym tarasie mogą popłynąć tramwjem wodnym do Gdańska, Gdyni i portu na HELU.Warto wybrać się w taki rejs , by poczuć powiew morza i pobujać się na falach ZATOKI GDAŃSKIEJ.
Zapraszamy do Trójmiasta i do rejsów na stakach Białej Floty.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

KATAMRAN RUBIN PRZYBYŁ W PIERWSZY DZIEŃ LATA DO SOPOCKIEGO MOLA:

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej