Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ŁÓDŹ SZYBKA WYLĄDOWAŁA NA MIELIŹNIE PRZY SOPOCKIM MOLO!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czerwony Korsarz przeprowadził PATROL na sopockim molo w pierwszy dzień lata!Okazało się , że na mieliznę wpadła szybka motorówka z turystami!Na molo przylywają tramwaje wodne ŻEGLUGI GDAŃSKIEJ i kursuje statek PIRAT.

Przy sopockim molo fale zmieniają głebokść , bo nanoszą łachy piachu.Motorówka z turystami wpadła na mieliznę i niełatwo można ją było ściągnąć na glłęboką wodę.Dwóch młodzieńców nie dało rady i dopiero dłgi hol ciągniony przez zespół ludzi na sopockim molo wyciągnęło łódż , która dobiła do keji.Pasażarowie nie zamirzali wysiąść aby wypchnąć motorówkę z mielizny - zapłacili za bilety i czekali aż ich wyciągną.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 FILM DOKUMENTUJĄCY ŚCIĄGANIE NA HOLU SZYBKIEJ MOTORÓWKI:

www.youtube.com/watch

W Spocie sezon już w pełni i pierwszy gorący dzień lata spowodował , że na molo pojaiły się tłumy turystów.Wiele z nich wybrało rejs na statku PIRAT , który to zabrał ich na 40 minutowe pływanie po ZTOCE GDAŃSKIEJ.Mogli oni z bliska zobaczyć jachty , które brały udział w Regtach Gdańskich zorganizowanych przy sopockim molo.Temperatura dopisała i słońce dogrzewałó spacerowiczów.Czerony Korsarz na patrolu sprawdzał skąd przbli uchodżcy do Trójmiasta i stemplował im Herb Gdanska.Ahoj!

Pomorska TELEWWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

CZERWONY KORSARZ I STATEK PIRAT ODPŁYWAJĄCY Z SOPOCKIEGO MOLA:

www.youtube.com/watch

W Sopocie przy molo jest przystań statków ŻEGLUGI GDAŃSKIEJ i turyści po zakupieniu biletów w kasie , która się mieści na górnym tarasie mogą popłynąć tramwjem wodnym do Gdańska, Gdyni i portu na HELU.Warto wybrać się w taki rejs , by poczuć powiew morza i pobujać się na falach ZATOKI GDAŃSKIEJ.
Zapraszamy do Trójmiasta i do rejsów na stakach Białej Floty.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

KATAMRAN RUBIN PRZYBYŁ W PIERWSZY DZIEŃ LATA DO SOPOCKIEGO MOLA:

www.youtube.com/watch

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej