Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

MARCIN HORAŁA ROZMAWIA Z CZERWONYM KORSARZEM W GDYNI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

przed rozpoczęciem FORUM WIZJI ROZWOJU.Otrzymał pięć trudnych pytań ale odpowiedział na wszystkie po koleji.Rozmawiałem tam też z robotem , który mi zaśpiewał STO LAT!

Poseł Zwiercan dokonała uroczystego otwarcia FORUM WIZJI RZOWOJU w Gdyni w Akademii Morskiej:

www.youtube.com/watch

  W Gdyni rozpocżęło sie w Akademii Marynarki Wojennej RP FORUM WIZJI ROWOJU.Zorgnizowało go Wolni i Solidarni oddział pomorski pod dowództwem pani Zwiercan posłanki na Sejm RP.Po uroczystym otwarciu z udziałem Mateusza Morawieckiego Premiera RP uczestnicy brali udział w różnych panelach.Pomorska TV NARODOWA obecna była na panelu o tematyce wojskowej , senioralnej, transportowej oraz w miejscach , gdzie inni dziennikarze nie bywają.Okazało się jednak , że na panelu o tematyce dla seniorów i emerytów nie pozwolono na zadawnie pytań uczetnikom, bo pani Zwiercan nie przewidziała czasu na takie dyskusje, mimo że seniorzy mieli wiele pytań do panelistów?Mój śp. Tata Tadeusz - żołnierz niezłomny , skatowany przez SB mawiał na takie spotkania , że jest to MOWA DO LUDU PRZEZ ZAMKNIĘTY LUFCIK, bo ludzie mają tylko słuchać co Politycy I Urzędnicy mają im do powiedzenia a sami nic nie mogą mówić i pytać?System takich konferencji w POLSCE jest dawien dawna tak praktykowany , że Ludzie tam przyjeżdżający z róznych stron Rzeczpospolitej mogą tylko posłuchać a pytnia mają być na końcu , gdzie ważni prelegenci i politycy są już ...nieobecni albo już na pytania NIE MA CZASU?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 

 WYWIAD MARCIANA HORAŁY DLA POMORSKIEJ TV NARODOWEJ:

www.youtube.com/watch

 ROZMOWA DZIENNIKARZA Z ROBOTEM W AKADEMII MORSKIEJ:

www.youtube.com/watch

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej