Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLSKI WYMIAR NIESPRAWIEDLIWOSCI POBŁAŻLIWY DLA BANDZIORÓW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

JEST!W Sądzie Okręgowym w Szczecinie rozpatrzono APELACJĘ od kuriozalnego Wyroku Sławomira Ziembińskiego poszkodowanego i oskarżyciela posiłkowego.Wynik kuriozalny WYROK utrzymano w mocy a Czerwonego Korsarza ukarano ...800 zł - koszty sądowe!

 PRAWO I SĄDY MA DZIŚ TAKIE W POLSCE JAKIE NAM KOMUNIŚCI POZOSTWILI PANE ZIBRO  MINISTRZE  SPRAWIEDLIWOŚCI! 

Nieodebrany LIST POLECONY z Sądu może skutkować WYROKIEM , bo jest uważny przez POLSKIE PRAWO za LIST SKUTECZNIE DORĘCZONY!
Wyjedziesz do pracy zagranicę lub do innego miasta i nie odbierzesz POLECONEGO Z SĄDU i jak wrócisz , to masz już WYROK PRAWOMOCNY,  bo wyrok przysłąno ale go nieodebrałeś!Na granicy Cię człowieku zwiną i wsadzą do więzienia, choć nie widziałeś Sędziego i Prokuratora ani Adwokata bo w ....Sądzie nie byłeś!

TAKIE PRAWO MAMY DO DZIŚ W POSLCE!

OBYWATELU NIE SZUKAJ SPRAWIEDLIWOŚCI W POLSKIM SĄDZIE , BO ON STOI PO STRONIE PRZESTĘPCÓW I ŚCIĄGA KASĘ DLA WŁADZY OD SKAZANYCH I ...POSZKODOWANYCH TEŻ?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński

 TAK WYGLĄDA PAŃSTWO PRAWA - PODSUMOWANIE SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO:

www.youtube.com/watch

 

KOMENTARZE

 • Sądy, jak i władze
  mamy takie, na jakie zasługujemy.
 • SĄDY I PRAWO MAMY W POLSCE TAKIE JAKIE KOMUNIŚCI NAM POZOSTAWILI!
  Nieodebrany LIST POLECONY z Sądu może skutkować WYROKIEM , bo jest uważny przez POLSKIE PRAWO za LIST SKUTECZNIE DORĘCZONY!
  Wyjedziesz do pracy zagranicę lub do innego miasta i nie odbierzesz POLECONEGO Z SĄDU i jak wrócisz , to masz już WYROK PRAWOMOCNY!Na granicy Cię człowieku zwiną i wsadzą do więzienia, choć nie widziałeś Sędziego i Prokuratora ani Adwokata bo w ....Sądzie nie byłeś!
  TAKIE PRAWO MAMY DO DZIŚ W POSCE!

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.neon24.pl
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 22:50:54
  list musi być wyłany na prawidłowy adres.

  Istnieje obowiązek meldunkowy.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 22:50:54
  To pokłosie wet Dudy i ciche poparcie pisiorów bo nawet nie protestowali.
  To co Kaczyński i Duda odstawili, to cyrk i teatrum dla gawiedzi, by ludziska nie kapli się że zrobiono z nich durni. Duda wetował ustawy o sądach tylko po to, by żydo-komuna dalej rządziła w sądach i ochraniała ludzi z żydowskimi korzeniami za ich przewały przeciw Polsce.
  Najsztub tego dowodem, a winną zrobili starszą kobietę, bo za szybko przechodziła po pasach na zielonym świetle i pejsaty Najsztub bez zabranego prawa jazdy nie mógł dobrze ocenić. A zielone światło dla pieszych, nie ma żadnego znaczenia.
  I tak działają dziś pejsate sądy, dzięki dobrej zmianie i Dudzie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej