Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLSKI WYMIAR NIESPRAWIEDLIWOSCI POBŁAŻLIWY DLA BANDZIORÓW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

JEST!W Sądzie Okręgowym w Szczecinie rozpatrzono APELACJĘ od kuriozalnego Wyroku Sławomira Ziembińskiego poszkodowanego i oskarżyciela posiłkowego.Wynik kuriozalny WYROK utrzymano w mocy a Czerwonego Korsarza ukarano ...800 zł - koszty sądowe!

 PRAWO I SĄDY MA DZIŚ TAKIE W POLSCE JAKIE NAM KOMUNIŚCI POZOSTWILI PANE ZIBRO  MINISTRZE  SPRAWIEDLIWOŚCI! 

Nieodebrany LIST POLECONY z Sądu może skutkować WYROKIEM , bo jest uważny przez POLSKIE PRAWO za LIST SKUTECZNIE DORĘCZONY!
Wyjedziesz do pracy zagranicę lub do innego miasta i nie odbierzesz POLECONEGO Z SĄDU i jak wrócisz , to masz już WYROK PRAWOMOCNY,  bo wyrok przysłąno ale go nieodebrałeś!Na granicy Cię człowieku zwiną i wsadzą do więzienia, choć nie widziałeś Sędziego i Prokuratora ani Adwokata bo w ....Sądzie nie byłeś!

TAKIE PRAWO MAMY DO DZIŚ W POSLCE!

OBYWATELU NIE SZUKAJ SPRAWIEDLIWOŚCI W POLSKIM SĄDZIE , BO ON STOI PO STRONIE PRZESTĘPCÓW I ŚCIĄGA KASĘ DLA WŁADZY OD SKAZANYCH I ...POSZKODOWANYCH TEŻ?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński

 TAK WYGLĄDA PAŃSTWO PRAWA - PODSUMOWANIE SŁAWOMIRA ZIEMBIŃSKIEGO:

www.youtube.com/watch

 

KOMENTARZE

 • Sądy, jak i władze
  mamy takie, na jakie zasługujemy.
 • SĄDY I PRAWO MAMY W POLSCE TAKIE JAKIE KOMUNIŚCI NAM POZOSTAWILI!
  Nieodebrany LIST POLECONY z Sądu może skutkować WYROKIEM , bo jest uważny przez POLSKIE PRAWO za LIST SKUTECZNIE DORĘCZONY!
  Wyjedziesz do pracy zagranicę lub do innego miasta i nie odbierzesz POLECONEGO Z SĄDU i jak wrócisz , to masz już WYROK PRAWOMOCNY!Na granicy Cię człowieku zwiną i wsadzą do więzienia, choć nie widziałeś Sędziego i Prokuratora ani Adwokata bo w ....Sądzie nie byłeś!
  TAKIE PRAWO MAMY DO DZIŚ W POSCE!

  Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
  red.Sławomir Ziembiński
  www.neon24.pl
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 22:50:54
  list musi być wyłany na prawidłowy adres.

  Istnieje obowiązek meldunkowy.
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 22:50:54
  To pokłosie wet Dudy i ciche poparcie pisiorów bo nawet nie protestowali.
  To co Kaczyński i Duda odstawili, to cyrk i teatrum dla gawiedzi, by ludziska nie kapli się że zrobiono z nich durni. Duda wetował ustawy o sądach tylko po to, by żydo-komuna dalej rządziła w sądach i ochraniała ludzi z żydowskimi korzeniami za ich przewały przeciw Polsce.
  Najsztub tego dowodem, a winną zrobili starszą kobietę, bo za szybko przechodziła po pasach na zielonym świetle i pejsaty Najsztub bez zabranego prawa jazdy nie mógł dobrze ocenić. A zielone światło dla pieszych, nie ma żadnego znaczenia.
  I tak działają dziś pejsate sądy, dzięki dobrej zmianie i Dudzie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej