Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1707 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

PUTIN PRZED SZCZYTEM G-20 MÓWI O LIBERAŁACH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PUTIN dał lekcje LIBRAŁOM i przypomniał wszystkim , że żyjemy w świecie opartym na wartościach ....BIBLIJNYCH!

 Putin udzielił szczegółowego wywiadu przed szczytem G20 przed brytyjską gazetą The Financial Times. Po trzech ważnych lekcjach dla całej społeczności globalnej.

Przewidując swoją komunikację z szefami dwudziestu największych gospodarek, prezydent Putin znalazł czas, by grzecznie, ale publicznie uczyć na Zachodzie kilku lekcji.


W wywiadzie dla gazety The Financial Times, opublikowanym w 24 miastach na całym świecie z siedzibą w Londynie, ale będącym własnością wiodącej japońskiej korporacji medialnej Nikkei, nasz prezydent wyraził swój stosunek do dominującej w świecie zachodnim doktryny liberalnej i wezwał społeczeństwa zachodnie do przypomnienia sobie wartości biblijnych .

Lekcje mądrości nauczane przez prezydenta Rosji nie miały charakteru nauczania mentora, jak to zwykle robili wcześniej politycy zachodni w stosunku do naszego kraju. Jako przywódca największej potęgi kontynentalnej, czując „samowystarczalność”, Putin stwierdził, że „nie ma jednolitych standardów demokracji”. A zatem narzucenie pseudo-uniwersalnych zachodnich „norm”, które były agresywnie przeprowadzane w ostatnich dziesięcioleciach, jest nie tylko niewłaściwe, ale także nieskuteczne. Nie tylko nie pracowali w innych krajach, ale na swojej ziemi anglosaskiej zaczęli zadawać wiele pytań.

Po drodze prezydent wypowiedział się na temat jego długotrwałych słów na temat tragedii związanej z upadkiem Związku Radzieckiego. Wyjaśniając, że „miał na myśli przede wszystkim element humanitarny. 25 milionów etnicznych Rosjan znalazło się za granicą po nauce z telewizji i radia, że ​​Związek Radziecki przestał istnieć . ” Tak więc Putin potwierdził, że upadek Wielkiego Państwa najbardziej dotknął naród rosyjski, podzielony przez separatystyczne jednostki postsowieckie.

Lekcja 1. Deliberalizacja świata

W swojej pierwszej lekcji dla Zachodu Putin, u szczytu swojej prezydencji i jeden z przywódców krajów G-20, stwierdził upadek liberalnej idei świata, oddzielenie zachodnich elit od większości ludności ich krajów i głęboką rozbieżność między liberalizmem a współczesną rzeczywistością.

Nowoczesna tak zwana idea liberalna - powiedział Putin - według mnie po prostu przetrwała. Według niektórych jego elementów - nasi zachodni partnerzy przyznali, że niektóre z jego elementów są po prostu nierealne: wielokulturowość istnieje, i tak dalej ... musimy przypomnieć interesy rdzennej ludności.

Fale migracyjne - przeniesienie ogromnych mas migrantów, przetaczających się po krajach Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych, zmienia ich nie do poznania. Te światowe procesy wpływają na nasz kraj. Prezydent powiedział, że my także „mamy wiele problemów w tym obszarze” i że „teraz podejmujemy pewne kroki, aby uporządkować ten obszar, nawet w Rosji”. Problem jest niewątpliwie niewystarczający, ale przynajmniej realizowany.

Liberalna idea na świecie zasadniczo odrzuca potrzebę robienia czegokolwiek w sytuacji ogromnego mieszania różnych mas kulturowych. Formacje nowego, często kryminalnego, Babilonu, w którym „ zabijanie, rabowanie, gwałcenie - nie obchodzi cię to, ponieważ jesteś migrantem, musisz chronić swoje prawa ”.

Agresywnie narzucona wielokulturowość zawiodła jako projekt i wprowadziła liberalną ideę „w sprzeczności z interesami przytłaczającej większości ludności”.

Do tego nihilistycznego stosunku do kultur narodowych liberalizm dodał prawdziwą wojnę z tradycyjnymi wartościami rodziny i zdrowymi stosunkami między płciami.

Wymyślili coś - powiedział prezydent - nie wiem, jest już pięć lub sześć płci. Nie mogę ich nawet odtworzyć, nie wiem, co to jest. Chociaż niech będzie dobrze, nie mamy nic przeciwko nikomu. Nie możemy jednak zapomnieć o kulturze, tradycjach i tradycyjnych fundamentach rodzin, z którymi żyją miliony rdzennych mieszkańców.

Liberalizm i inne radykalne lewicowe ideologie rozpoczęły szeroko zakrojoną rewolucję kulturalną w całym świecie zachodnim.

A to nie może powodować poważnych obaw i sąsiadów. W Rosji, która w ostatnich latach starała się jak najgłębiej zintegrować z gospodarczymi i innymi elementami zachodniej cywilizacji. Szalejące huragany liberalnych bachanów dotarły również do nas. Być może nie w takich autodestrukcyjnych formach, ale w dawkach, które są również bardzo niebezpieczne dla duchowego i kulturowego bezpieczeństwa kraju.

Lekcja 2. Zachowanie wartości biblijnych

Oprócz oferowania liberalizacji na Zachodzie prezydent Putin w swojej drugiej lekcji przypomniał znaczenie wartości religijnych. Wspólne wartości biblijne leżące u podstaw zarówno świata prawosławnego, jak i świata zachodniego. A które są bezwarunkową alternatywą dla liberalnych nakazów.

Oczywiście, w kontekście dalszej wizyty w Watykanie, która odbędzie się w lipcu, prezydent Putin podkreślił, że niemożliwe jest „wypchnięcie religii z tej przestrzeni kulturowej”.

Tak jak na przykład w przypadku Kościoła katolickiego, przeciwko któremu toczy się planowana wojna światowa w zachodnich mediach, której celem jest całkowite wyparcie tradycji chrześcijańskiej poza ramy liberalnej dominacji.

Prezydent bardzo sztywno przedstawił swoje priorytety ideologiczne jako przywódcy prawosławnej większości naszego kraju.

No cóż, powiedział Putin, czy zapomnieliśmy, że wszyscy żyjemy w świecie opartym na wartościach biblijnych? Nawet ateiści, ale wszyscy żyjemy w tym świecie ... w duszy, w sercu muszą istnieć fundamentalne ludzkie zasady i wartości moralne. W tym sensie tradycyjne wartości są bardziej stabilne, ważniejsze dla milionów ludzi niż ta liberalna idea, która moim zdaniem przestaje istnieć.

Po takim bezpośrednim przypomnieniu chrześcijańskich korzeni brytyjski dziennikarz L. Barber prawie zaniemówił. I wycisnął się z kompletnego nonsensu, pytając być może najgłupsze pytanie na wywiad: „Religia nie jest opium dla ludzi?”.

Po tak szczerej poprzedniej odpowiedzi prezydent ograniczył się do krótkiego: „Nie, nie jest”.

Lekcja 3. Prawdy nie należy uważać za niepoprawne politycznie.

Obie lekcje prezydenta Putina są całkowicie niepoprawne politycznie dla współczesnego Zachodu. Na Zachodzie sama prawda stała się politycznie niepoprawna.

Kilkadziesiąt lat liberalnej dyktatury tego słowa stworzyło całe obszary, na które nałożono najsurowsze tabu. W tych kwestiach „... za nieprzyzwoite jest nawet otwarcie ust. Dlaczego? ”Pyta prezydent.

Nie Wszystkie te tematy powinny być otwarte na dyskusję w społeczności globalnej. Prezydent naszego kraju, mówiąc otwarcie o tych problemach, wygłosił trzecią lekcję na Zachód. Prawdy nie należy uważać za politycznie niepoprawne na korzyść liberalnej dyktatury.

Ideologiczni obserwatorzy współczesnego liberalizmu utrudniają swobodną dyskusję na temat problemów realnego świata. Współczesny zachodni liberalizm powinien przestać dominować. A potem różnorodność opinii przyczyni się do trzeźwego spojrzenia na wiele problemów świata.

Autor:
Smolin Mikhail

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej