Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1750 postów 310 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

KSIĘSTWO W ŁEBIE PARADĄ ROZPOCZEŁO SEZON 2019 r.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Korowód poprowadził Czerowny Korsarz wraz czerwonym Rybogryfem , który jest w Herbie pirackiego miasta ŁEBY.Mimo deszczu dzielnie tańczyły dziewczyny z Lęborka pod batutą Tmburmajor z .Następnie na scenie zobyczyliśmy Księcia ze swym orszakiem!

 Na zdjęciu powyżej Czerwony Korsarz Kontradmirał Morskich Drużyn Strzeleckich Sławomir Ziembiński wraz z Wiesławą Wojciechowicz  Tambur majorem Orkiestry Dętej Ziemi Lęborskiej

CAŁE  KSIĘSTWO ŁEBSKIE WRAZ Z KSIĘCIEM ZBYSZKO I , BURMISTRZEM ŁEBY  ANDRZEJEM STRZECHMIŃSKIM I CZERWONYM KORSARZEM ,  KTÓRY POINFORMOWAŁ WSZYSTKICH O SWOIM ŚLUBIE NA PLAŻY W ŁEBIE 16 SIERPNIA O godz.14.30 nieopodal Zamku NEPTUN.

www.youtube.com/watch

 

ŁEBA TO STOLICA KSIĘSTWA , która to w tym roku obchodzi 662 rocznicę nadania Praw Miejskich.6-go lipca w ramach obchodów tej rocznicy i otwarcia sezonu turystycznego odbyła się uroczysta PARADA ulicami pirackiego miasta ŁEBY.Na czele szedł, jak co roku Czerwony Korsarz z Gdańska wraz z Rybogryfem z Herbu ŁEBY.Przemarsz odbywał się przy akompaniamęcie Orkiestry Dętej Ziemi Lęborskiej pod batutą pięknej Kapelmistrz.Podczas przemarszu podczas postoju orszaku tańczyły śliczne dziewczyny wraz z panią Wiesławą Tamburmajorem.Po dojściu do sceny Książe Zbyszko I wraz z Burmistrzem przemówili do poddanych i turystów.Czerwony Korsarz Sławomir Ziembiński Kontradmirał Morskich Drużyn Strzeleckich zapowiedział swój Ślub na PLAŻY W ŁEBIE z Prozerbiną Sylwią Bosmanem Sztabowym MDS 16 -go sierpnia 2019 r. god.14.30 nieopodal Zamku Neptun.
Zapraszamy do pirackiego PORTU ŁEBA

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

  ŁEBA - WYRUSZA KOROWÓD Z  RYBOGRYFEM I CZERWONYM KORSARZEM NA CZELE:

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej