Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1601 postów 285 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

KSIĘSTWO W ŁEBIE PARADĄ ROZPOCZEŁO SEZON 2019 r.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Korowód poprowadził Czerowny Korsarz wraz czerwonym Rybogryfem , który jest w Herbie pirackiego miasta ŁEBY.Mimo deszczu dzielnie tańczyły dziewczyny z Lęborka pod batutą Tmburmajor z .Następnie na scenie zobyczyliśmy Księcia ze swym orszakiem!

 Na zdjęciu powyżej Czerwony Korsarz Kontradmirał Morskich Drużyn Strzeleckich Sławomir Ziembiński wraz z Wiesławą Wojciechowicz  Tambur majorem Orkiestry Dętej Ziemi Lęborskiej

CAŁE  KSIĘSTWO ŁEBSKIE WRAZ Z KSIĘCIEM ZBYSZKO I , BURMISTRZEM ŁEBY  ANDRZEJEM STRZECHMIŃSKIM I CZERWONYM KORSARZEM ,  KTÓRY POINFORMOWAŁ WSZYSTKICH O SWOIM ŚLUBIE NA PLAŻY W ŁEBIE 16 SIERPNIA O godz.14.30 nieopodal Zamku NEPTUN.

www.youtube.com/watch

 

ŁEBA TO STOLICA KSIĘSTWA , która to w tym roku obchodzi 662 rocznicę nadania Praw Miejskich.6-go lipca w ramach obchodów tej rocznicy i otwarcia sezonu turystycznego odbyła się uroczysta PARADA ulicami pirackiego miasta ŁEBY.Na czele szedł, jak co roku Czerwony Korsarz z Gdańska wraz z Rybogryfem z Herbu ŁEBY.Przemarsz odbywał się przy akompaniamęcie Orkiestry Dętej Ziemi Lęborskiej pod batutą pięknej Kapelmistrz.Podczas przemarszu podczas postoju orszaku tańczyły śliczne dziewczyny wraz z panią Wiesławą Tamburmajorem.Po dojściu do sceny Książe Zbyszko I wraz z Burmistrzem przemówili do poddanych i turystów.Czerwony Korsarz Sławomir Ziembiński Kontradmirał Morskich Drużyn Strzeleckich zapowiedział swój Ślub na PLAŻY W ŁEBIE z Prozerbiną Sylwią Bosmanem Sztabowym MDS 16 -go sierpnia 2019 r. god.14.30 nieopodal Zamku Neptun.
Zapraszamy do pirackiego PORTU ŁEBA

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

  ŁEBA - WYRUSZA KOROWÓD Z  RYBOGRYFEM I CZERWONYM KORSARZEM NA CZELE:

www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej