Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

POLICJA NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA W POŁAWIANIU BURSZTYNU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

w Jantarze w gmine Stegna. Czerwony Korsarz jak co roku przybył do Jantara i turyści robili sobie z nim zdjęcia i rozmawiali o tradycjach morskich.Po jakimś czasie podczas filmownia zawodów poławiania bursztynu pojawił się Patrol ....POLICJI?

 13-go lipca 2019 r. na Plaży w Jantarze po raz 21 odbywały się Mistrzostwa Polski w Poławianiu Bursztynu. Pojawił się tam Czerwony Korsarz z Gdańska, jak co roku i odbywał swój PATROL po Plaży. Oczywiście turyści chętnie sobie robili z nim zdjęcia , choć zdarzali się i tacy nieznający się na morskich klimatach i dzwonili po Policję , bo ich Korsarz.... zaczepia. Przybył nawet Patrol Policji i wylegitymował Korsarza z Gdańska oraz sprawdził czy nie jest on osobą .....poszukiwaną?. 

Widać , że nie wszyscy ludzie mają poczucie Humoru , bo jeden delikwent w podeszłym wieku powyzywał mnie Kontradmirała Korsarskiej Floty od.....złodziei, bo widział że ludzie robiący na Plaży ze mną zdjęcia przekazują mi drobne pieniądze na fundację SŁAWPOL. Patrol Policji spisał mnie i poinstruował abym nie zaczepiał turystów na Plaży i odmaszerował. Następnie odbyło się wręczanie nagród tym, którzy wygrali w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 JANTAR, 21 MISTRZOSTWA ŚWIATA W POŁAWIANIU BURSZTYNU W ASYŚCIE POLICJI :

youtube.com/watch

Powracając z Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu przeprawiliśmy się promem z Mikoszewa na którym to pracownik kierujący ruchem kopnął mi w przednią tablice rejestracyjną niszcząc ją!? Policji nie miałem czasu wezwać, bo w Świbnie właśnie pojawiła się pani Aleksandra Dulkiewicz, która tam to właśnie przekroczyła 40-stkę! 

Na festynie wręczyła puchary STRAŻAKOM, którzy wcześniej startowali tam w zawodach sprawnościowych. Największy Puchar wygrała Straż Pożarna ze Świbna i bardzo to triumfowali strażacy. Następnie pani PREZYDENT zrobiła sobie zdjęcia ze wszyskimi obecnymi tam strażakmi.


ŻYCZYMU PANI PREZYDENT NASTĘPNEJ 40-STKI LAT ŻYCIA i właściwej pracy na swoim stanowisku na rzecz mieszkańców Gdańska, a nie angażowanie się w Wielką Politykę PO!

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red. Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 ALEKSANDRA DULKIEWICZ PRZEMAWIA NA FESTYNIE  W ŚWINBNIE:

youtube.com/watch

 

 

KOMENTARZE

 • To nie zdjęcia to prawdziwe videa
  Proszę pukać w zdjęcie to prawdziwe wideo które wyświetla się na NE
  Z okazji mojego 1 dyżuru na NE24, poprawiłem formatowanie i wstawiłem Panu wideo.
  Pozdrowienia Hamburga do Gdańska.
 • @ Autor - 5*
  Co zrobić, polscy żydo-katolicy nie mają poczucia humoru, a świat zewnętrzny objaśniają im żydo-media. Stąd ci nieszczęśnicy nie wiedzą, że w Gdańsku jest Pan postacią widywaną i znaną.
 • DZIĘKUJĘ ZA WYEKSPONOWANIA MOICH FILMÓW....
  Onegdaj tak właśnie działał www,neon24.pl i dobrze , że teraz tak można będzie wgrywać filmy.Proszą o maila do mnie, jak to technicznie zrobić?
  Pomorska TELEWIZJA NAROODOWA
  red.Sławomir Ziembinski
  slawomirziembinski@gmail.com
 • @Czerwony Korsarz z Gdańska 07:16:55
  Witam, nieoficjalnie już nie jestem adminem. Ale mogę na szybkiego wyjaśnić. Pytanie, czy potrafi Pan wejść w warstwę html i wyszukać obydwa widea?
  W tym wypadku jest to najważniejsze pytanie.
 • @adevo 17:48:51
  A to żeś się narządził, nie ma co... To chyba najbardziej "błyskawiczna" kariera na NEon 24 :))))))
  A kto cię teraz zastąpi? Menda Servisova czy Kamiński?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:14:31
  Będę ci odpowiadał jak się zgodzisz po dobremu bym ciebie zamykał na czas mojego dyżuru. Po dyżurze zawsze wypuszczę na portal.
 • @adevo 18:26:29
  Wcale nie oczekuję odpowiedzi bo je znam.
  A "zamykać" mnie możesz. Już wiesz jak to się kończy :)))))

  W każdym razie trzymam za ciebie kciuki i za Agnieszkę S i za Kamynskego i mendę serwisową. Bo ja mściwy nie jestem a neonek to mój dzidziuś. A kto chce źle dla swojego dzidziusia ?
  Pokażcie co umiecie :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej