Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

1 WRZEŚNIA NA WESTERPLATTE "NIGDY WIĘCEJ WOJNY"!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kontradmirał Sławomir Ziembiński odwiedził 1-go września WESTERPLATTE , gdzie Niemieccy żołnierze zaatakowali polskie terytorium.Mimo olbrzymiej przewagi wroga nasi żołnierze bronili się Siedem Dni pod dowództwm majora Sucharskiego.

Sławomir Ziembiński  Kontradmirał i Dowódca Morskich Drużyn Strzeleckich , Radny Dzielnicy Stogi w Gdańsku składa kwiaty poległym na Westrplatte:

www.youtube.com/watch

 1 września 2019 r. na Westrplatte o godzinie 4.45 jak co roku odbyła się uroczystość upamietniająca wybuch II WOJNY ŚWIATOWEJ.Tym razem była to już 80 rocznica i Premier RP Mateusz Morawiecki , który był tu obecny i wmurował osobiście kamień węgielny pod Muzeum Ii -giej Wonjy Światowej na Westrplatte.Licznie stawli się rekonstruktorzy ze sprzętem wojenym z czsów II -geij Wojny Światoewej.Nie zabrkło też żołnierzy Wojska Polskiego wraz z czołgami , które są aktualnie na wyposażeniu.Oficerowie WP opowiedzili o walorach i parametrach wyeksponowanych pojazdów wojskowych.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

My  Polacy mamy swoje WESTERPLATTE i pamietajmy ,  że trzeba nam nadal walczyć o Rzeczpospolitą Polską!:

www.youtube.com/watch

 Sławomir Ziembiński Kontradmirał i Dowódca Morskich Drużyn Strzeleckich jedzie Willisem po skaładnicy WP na Westerplatte:

www.youtube.com/watch

 

WIZYTA Z KAMERĄ NA WESTERPLATTE:

  www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej