Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

WOJSKA NATO ZANIEPOKOJONE , FLOTA ROSYJSKA ZACZĘŁA KAMPANIĘ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ARKTYCZNĄ.Okręty rosyjskie popłynęły a kierunku...

 Około tygodnia temu rosyjska marynarka wojenna została wysłana do kampanii arktycznej, potrwa to około 90 dni. Według Ministerstwa Obrony Federacji Rosyjskiej w ramach kampanii flota opracuje środki mające na celu wzmocnienie bezpieczeństwa w regionie.

Kiedy zachodnie wojsko dowiedziało się o tej kampanii, natychmiast zabrzmiał alarm. A przede wszystkim Norwegia była niezadowolona, ​​gdy mówią, że Federacja Rosyjska coraz bardziej zbliża siły wzdłuż granic NATO.


×
Czołowa elita wojskowa Norwegii twierdzi, że Rosja po raz kolejny objawia się jako agresor, ponownie rozpoczynając ćwiczenia na granicach państw NATO.

Ale nie zdają sobie sprawy, że bezczelnie prowadzą ćwiczenia na Morzu Czarnym, bez wstydu sumienia, czuję się jak u siebie na granicy z Rosją.

Odpowiedzi na wszystkie komentarze europejskich „kolegów” z Federacji Rosyjskiej brzmiały, że zaraz po zakończeniu tej kampanii rozpoczną się nowe ćwiczenia, w których weźmie udział fregata Admirał Gorszkow.

Dla wszystkich stało się jasne, że Federacja Rosyjska z przekonaniem demonstruje swoją wyższość w regionie arktycznym, który w rzeczywistości nie był bardzo lubiany nie tylko przez NATO, ale także przez Stany Zjednoczone, które naprawdę niepokoją Rosję.


Informację pozyskał i przekazał

Morskie Drużyny Strzeleckie

Kontradmirał 

Sławomir Ziembiński


 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

  • Straszne!
    USA chciały kupić Grenlandię, specjalnie po to, aby Rosjanie mogli ćwiczyć bliżej granic USA.
  • @ Autor - 5*
    Nie ma na co czekać. Rząd "dobrej zmiany" musi jak najszybciej posłać w ten rejon polską marynarkę wojenną - oczywiście na pontonach, bo to kompletnie zaskoczy rosyjskiego agresora. Sukces będzie murowany, "ruscy"/ "kacapscy" marynarze poumierają ze śmiechu.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej