Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

KOMUNISTYCZNE PROCEDURY NADAL OBOWIĄZUJĄ W POLSKICH SĄDACH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Panie Ministrze Ziobro!?Dlaczego pan tego nie zmienia, co jest bzdurne i nielogiczne a utrudnia życie obywatelem i naraża ich na straty i nieuzasadnione koszty oraz przedłuża postępowanie w Sądzie!

Na zdjeciu powyżej od lewej Komandor Mirosław Chandrała organizator Rejsu SOLIDARNOŚCI POKOLEŃ 2018 , Kontradmirał Sławomir Ziembiński Dowódca Morskich Drużyn Strzelckich ,   ostatatni to Zygmunt Miernik bardzo nie lubiący Sądów i Sędziów.

 

 Dziś po raz drugi musiałem pojechać do Sądu Rejonowego Gdansk - Południe a to dlatego aby zrobić KSERO mojego wcześniej wysłanego pisma /zapłaciłem złotówkę w znaczku sądowym/ i to KSERO dać na dziennik podawczy w tym samym Sądzie.Wcześniej w piątek 13 września musiałem złożyć wniosek aby dostać akta do wglądu w czytelni!Proszę policzyć mój czas starcony , paliwo zuzyte na przejazdy plus 1 zł dla Sądu.Logicznie rozumując to Sąd mógłby poświadczyć sam sobie moje pisma za ZGODNOŚC Z ORGINAŁEM i byłoby szybciej i TANIEJ!Dlaczego tak nie jest pani Ministrze Ziobro?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl 

REPORTAŻ i komentarz red.Sławomira Ziembińskiego z przed gmachu Sądu w Gdańsku:

  www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • @
  Proszę policzyć VAT od tego spalonego paliwa, akcyzę, do tego doliczyć złotówkę za ksero jednej strony i... Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi zawsze o pieniądze.

  Ludzie to by się tylko dziwili i dziwili. Dziwią ich np zlikwidowane połączenia autobusowe i kolejowe. A wystarczy zorientować się jak chętnie i żwawo opodatkowuje się ,,kierowców". Kasa miśki, kasa!
 • Jakie komunistyczne ? To nadużycie.
  W PRL sądy działały znacznie sprawniej i sprawiedliwiej niż w czasach po 89r czyli w czasach gdy solidaruchy decydowały o tym co się dzieje w kraju.

  W czasach PRLu nie było komputerów wszystko stukano na mechanicznych maszynach do pisania.. a mimo to sprawy załatwiano szybko i skutecznie.

  To solidaruchy zdegenerowały system wymiaru sprawiedliwości do talmudycznej satyry.

  Za PRL w tym "policyjnym państwie" do sądu się wchodziło jak do każdego urzędu państwowego... bez żadnej kontroli..
  a dzisiaj w sądach bramki uzbrojeni strażnicy jak warunkach wojennych.
  Talmudyczne sądy boją się obywateli odgradzają się zasiekami kratami, plotami stalowymi barierami oraz strażnikami od obywateli.

  Warto mieć obiektywny obraz rzeczywistości..a nie siać idiotyczną kłamliwą propagandę.
  Przezywanie wszystkiego co złe "komunistycznym" to naprawdę idiotyczna propaganda dla idiotów...
  tak samo czyni KK używając "diabła" w podobnych przypadkach wszystko co złe to dla KK jest "działaniem diabła"
  Obie propagandy są idiotyczne nastawione na użytek pożytecznych idiotów...
  i obie propagandy w istocie dyskwalifikują tych którzy takich metod używają...

  Solidaruchy coś spieprzą .. natychmiast komuchy są winne...
  KK coś nabroi .. natychmiast diabeł jest winny...
 • @Oscar 08:08:59
  Obiema rękami podpisuję się, z tym że za zaistnieniem rzymskiego powszechnego, też stoi diabeł. Dlatego właśnie gdy ksiundz np molestuje dziecko, to winny jest diabeł.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej