Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

ZAKOŃCZENIE LATA W GDAŃSKU U CZERWONEGO KORSARZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

22 września to ostatni dzień lata i z tego powodu Czerwony Korsarz zoorganizował ZAKOŃCZENIE LATA , czyl wielkie grilowanie.Nie obyło się ono bez popłynięcia ...wanną po nieczystości do Warszawy , aby je wylać panu Trzaskowskiemu na ..ŁEB!

CZERWONY KORSARZ W WANNIE WYPŁYWA Z GDAŃSKA PO NIECZYSTOSCI Z WARSZAWSKIEJ "CZAJKI" ABY JE WYLAĆ TRZASKOWSKIEMU NA ŁEB I INNYM POLITYKOM TEŻ:

www.youtube.com/watch

W ostatni dzień lata Czerwony Korsarz zoorganizował POŻEGNANIE LATA na własnej działce.Przybyli goście z różnych stron Polski aby wspólnie grilować i bawić się przy harmonii.Grał Krzysztof nasz stały muzyk zwany cymbalistą.Nie zabrakło naszego Komandora Magnuszewskieg wraz z małżonką.grilowała jak zawsze w tym sezonie pani Ewa.Nie zabrakło tęź Mam , była Małagosia mama Sylwi i Bardbara mama Sławomira Korsarza.Przybył też i pan Stefan i Krystyna z Politechniki Gdańskiej a także Paweł oraz wuj Janusz z Anią.Ewlina też przyjechała i na drzewo wysokich obcasach.... wchodziła.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

 

 ZAKOŃCZENIE LATA 2019 W GDAŃSKU NA DZIAŁACE CZERWONEGO KORSARZA:

  www.youtube.com/watch

CZERWONY KORSARZ WRAZ Z ŻONĄ SYLWIĄ

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej