Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

GMINA GDANSK CHCE 4 TYŚ. ZA WODĘ OD BOSMANA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A W JEGO MIESZKANIU MIESZKA TEŻ ...BEZUMOWNIE PAN MIECZYSŁAW.Został ten sublokator przymusowo dokwaterwoany i to w roku 2006, czyli, już nie za KOMUNY!?

 Onegdaj byliśmy z kamerą w mieszkaniu pana Leszka na Oruni w Gdańsku , któremu to przymusowo dokwaterowano , jak onegdaj to za komuny bywało lokatora!?Teraz pan Leszek zmuszny jest do ponoszenia zawyżonych opłat za wodę , bo licznik jest tylko na niego!Ponadto pan Leszek nie może swobodnie wchodzić do kuchni , bo korytarz jest zawężony do około 60 cm a Prawo budowlane mówi , że korytarz taki powinien mieć minimum 120 cm!Pan Leszek pisał , gdzie tylko mógł ale nikt mu nie chce pomóc , aby wyegzekwować swoje PRAWO do samodzielnego spokojnego mieszkania!Rzecznik Praw Obywatelskich w Gdansku napisał do niego pismo w odpowiedzi zupełnie nie w temacie , który to poruszył?Wyślemy ten reportaż do Pani Aleksander Dulkiewicz, aby Władze Gdańska doprowdziły do tego , by GZNK administrujący tym mieszkaniem zadziałał tak , aby obywatel Gdanska pan Leszk mógł mieszkać w swoim mieszkaniu za które to płaci czynsz w godnych warunakch , bez uciążliwgo sublokatora za którego zmuszany jest do ponoszenia kosztów.Pan subllokator Mieczysław tam . mieszka..... BEZUMOWNIE?

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.neon24.pl

 ROZMOWA red.Sławomira Ziembińskiego w studio plenerowym PTN  z Panem Leszkiem z dzielnicy Orunia w Gdańsku:

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej