Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

FESTIWAL FILMÓW NIEPOKORNYCH NIEZŁOMNYCH WYKLĘTYCH

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W GDYNI.Profesor Włodzimierz Suleja udziela wywiadu Pomorskiej TV NARODOWEJ.Pani Małogorzata Zwiercan Poseł RP mówi o KOBIETACH WOLNOŚCI oraz o roli Kobiet w POLITYCE w Polsce.

 Trwa Festiwal Filmów NNW w Gdyni i dyskutują tam reżyserzy i członkowie Jury oraz zrobiono też Pokaz Mody z tamtych dawnych czasów.Odbywają się też warsztaty dla młodzieży , gdzie buduje się modele okrętów i czołgów z drewna.Na Festiwalu pojawili się komabatanci z różnych formacji WP i partyzantki.Odbywają się też DEBATY z udziałem Profesrów i DSKUSJE po obejrzeniu danego filmu.Postawiono mnóstwo namiotów IPN, Muzeum II Wojny Światowej a także odbywają się warsztaty filmowe z młodzieżą.Udało mi się przeprowadzić wywiad z panią Małgorzatą Zwiercan Posłanką na Sejm RP oraz z prof.Włodzimierzem Suleją a także z żołnierzem , który to w czasie II Wojny Światowej został w wieku 12 lat Gospodarzem i musiał być Głową Rodziny na wsi , bo ojciec poszedł do Wojska Polskiego aby walczyć z Niemcem.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

Ciekawy wywiad Sławomira Ziembińskiego z prof.W.Suleją w Gdyni:

 www.youtube.com/watch

 ROZMOWA Z PANIĄ MAŁGORZATĄ ZWIERCAN POSEŁ RP O KOBIETACH WOLNŚCI:

 www.youtube.com/watch

Rozmowa z Kapitanem Żeglugi Wielkiej Prezesem Oddziału Stowrzyszenia Pisarzy w Gdańsku:

 www.youtube.com/watch

 

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej