Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1744 posty 307 komentarzy

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

STRIPTIZ ŻELEŃSKIEGO PREZYDENTA UKRAINY Z TRAMPEM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zelenski Prezydent Ukrainy spotkał sie Donaldem Trumpem Prezydentem USA i sobie ...porozmawiali.Rozmowa była bardzo ciekawa ale Żelenski onbażył w niej kto go prowadzi?

 W opublikowanej rozmowie z nagim odcinkiem Trumpa Zelenskim stało się bezlitośnie jasne, kto jest panem Zeleńskim.

Po dojściu do władzy na Ukrainie w kwietniu Zelensky nie pojawił się wyraźnie, próbowali go osądzić po nominacjach, przez ludzi wybranych przez niego do rządu na ministrów, ale to nie działało dobrze.
Było kilka spotkań, a Zelensky nie ujawnił swoich celów.
Ale nikt go nie poinstruował, nie Kołomojśkyj, ani kto tam jest, żeby trzymać faceta na kłódkę, milczeć, ukrywać się i mieć zarówno twoje uczucia, jak i marzenia. I w rozmowach z przywódcami planety, a zwłaszcza z Wielkim Chanem.

A potem sam Wielki Chan zawołał i wyrzucił z siebie zwykły tekst: „Czy możesz mi pomóc, drogi Włodzimierzu, dowiedzieć się, co się stało z twoim synem Joe Bidenem na Ukrainie?”

Nie powinienem tego mówić, ponieważ Joe Biden prawdopodobnie będzie rywalem Trumpa w nadchodzących wyborach prezydenckich. W kategoriach amerykańskich okazuje się, że Trump nielegalnie szuka kompromisowych dowodów na swoim przeciwniku. Gdzie myślał, Trump, dlaczego nie był bystry? Okazało się, że nie jest mądry.

Grzechotka i sługa Zelenskiego po drugiej stronie drutu zaakceptowali propozycję zbadania działalności obywatela amerykańskiego przez obce mocarstwo, nie tylko żadnego, ale syna rywala Trumpa w wyborach.

Jąkając się z radości, Zelansky z satysfakcją poinformował, że w jaki sposób my, och, Wielki Khan, możemy wyznaczyć takiego prokuratora przeze mnie teraz, w jego własnym zarządzie, aby przyniósł pożądany rezultat w dziobie.

„Proszę bardzo” - ująłby to Trump, gdyby był Rosjaninem lub Ukraińcem. Ale jako Amerykanin Trump doradził ukraińskiemu prokuratorowi, który zostanie powołany, aby skontaktował się z amerykańskim prokuratorem.

Obaj prezydenci zachowali się z grubsza jako ostatni frajerzy. Zelensky głęboko wierzył, że Wielki Chan przejął wszystko i że jego rozmowa z Wielkim Chanem nie złapie żadnej żywej duszy. Nie przeniknie do uszu innych ludzi.

A amerykański prezydent, Wielki Khan, mający doświadczenie zdradzania wielu swoich podwładnych, w tym prokuratorów i szefów tajnych służb, również nie dbał o to, co prowadził przez międzynarodowy telefon. Beztroska łysa się pojawiła.

Amerykańskiego prezydenta otaczają informatorzy. To najbardziej oddany prezydent na świecie. Powinien zgłosić coś w najbardziej prymitywny sposób, pokazać notatki, na przykład spotkać go w korytarzach władzy i pokazać notatki, natychmiast zniszczyć. Może od razu jeść. Pokazał tekst i zjadł go. I amerykański prezydent powinien pokazać swoje przesłanie i natychmiast je zniszczyć. Ale jak inaczej, jeśli Wielki Khan mieszka w otoczeniu informatorów. i nawet jego pozornie rodzima CIA powala go ...

Trump nie komunikował się z Zelenskim za pomocą notatek. Oto rezultat: chcą oskarżyć Trumpa, już zaczęli to organizować, przemawiała przewodnicząca izby niższej parlamentu Nancy Pelosi.

A Zelensky głupio wystawił się na cały świat. Tak i skłamał, skarżył się Trumpowi, że Merkel (Niemcy) i Macron (Francja) nie pomogły Ukrainie. I byli teraz obrażeni, ponieważ naprawdę pomagają, a przynajmniej nadal pomagają, udzielają miliardów pożyczek.

Trump, obserwatorzy mówią, że się wydostanie, ma w Senacie 53 senatorów. Nie głosuj za impeachment. Chociaż babcia powiedziała na pół, mogą pojawić się dezerterzy z obozu Trumpa.

Sługa ludu również jutro nie zostanie wyrzucony z pałacu prezydenckiego. Jednak stracił całą swoją reputację. To jest jak kobieta, która jest uważana za przyzwoitą kobietę, ale nagle pojawia się film z nią leżącą w brudnym rowie, a nawet w złym towarzystwie, i wszystko leci w błoto.
Teraz jest jasne, że Zelensky wcale nie jest sługą narodu ukraińskiego, ale sługą Wielkiego Khana, gotowym popełnić wszelką niegodziwość na pozornie potężną potęgę USA i jej Chana.

Ponadto poważnie obraził Niemcy i Francję. Magazyn Spiegel napisał już, że Zelensky obraził niemiecki rząd i Macron France.

Rosja Rosja może całkiem pocierać ręce i mruczeć: „Cóż, nawet nie mieliśmy nadziei na taki striptiz. Ostrzegamy jednak… ”Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłosiło już niebezpieczeństwo komunikacji między światowymi przywódcami a Trumpem.

I rzeczywiście ostrzegali przed Zelenskim. I rzeczywiście, komunikacja z Trumpem stała się niebezpieczna.

Eduard Limonov

KOMENTARZE

  • Przeciwnicy Trumpa to cienkie Bolki.
    Trump wygrywa z nimi potyczki za kazdym razem. Mowi sie ,ze Trump nie gra w zwykle szachy ale szachy 3D.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej