Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1708 postów 302 komentarze

PREZYDENT

Czerwony Korsarz z Gdańska - RADNY DZIELNICY GDAŃSK-STOGI. Od 2014 r. prowadzę redakcję POMORSKIEJ TELEWIZJI NARODOWEJ, którą to z mojego pomysłu pomógł mi założyć EUGENIUSZ SENDECKI. Od 2006 roku jestem Prezydentem założonej przeze mnie www.fundacja - slawpol.eu

DULKIEWICZ PREZYDENT GDAŃSKA UCIEKŁA OD KAMERY TV NARODOWEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj pani Aleksandra Dulkiewicz zorganizowała spotkanie z mieszkańcami rozkopanej już dwa lata gdańskiej dzielnicy STOGI.Przybyła na salę gimnastyczną Szkoły Podstawowej nr 11 z dwoma ochraniarzami i czterema V-ce Prezydentami...

 Pani Aleksandra Dulkiewicz przybywa na dzielnice STOGI wraz  z  dwoma ...ochraniarzami i czterema V-ce Prezydentami:

www.youtube.com/watch

 ALAN ALEKSANDROWICZ V-ce PREZYDENT GDAŃSKA UDZIELA WYWIADU Pomorskiej TV NARODOWEJ:

 www.youtube.com/watch

 

  W dniu 1-go października o godzinie 17- tej pani Aleksandra Dulkiewicz Prezydent Gdańska zorganizowała spotkanie z mieszkańcami dzielnicy STOGI w Gdańsku.Pani Dulkiewicz przybyła w towarzystwie dwóch ochoniarzy i po wygłoszeniu swojego przemówienia, przywitaniu obecnych oddała głos swojemu zastępcy panu Aleksandrowiczowi , który to nadzoruje przebudowę infrastruktury drogowej i budowę nowego torowiska tramwajowego od Przeróbki do Plaży Stogi.Pan V-ce Prezydent powiedział , że firma Aldesa ma problemy z terminowym wykonastwem tego projektu.Jest on podzielony na dwa etapy drogi i torowisko.Problemem są niezinwentaryzowane wcześniej elementy pod ziemią oraz ujawniane niewybuchy.Cała inwestycja jest jest finansowana ze środków UE.Poinformował nas pan V-ce Prezydent , że w połowie listopada 2019 r. ruszą tramwaje ale tylko do ulicy Zimnej.Pani Dulkiewicz nie pozwoliła mi zadać pytania , kiedy zakończy się ten remont na Stogach całkowicie! Później zaprosiła wszystkich do stołu, aby porozmawiać mogli z Prezydent i jej zastępcami.Zrobił się wtenczas straszny charmider i wszyscy ruszyli do zadawnia pytań.Udało mnie się z trudem dostać do pana Grzelaka V-ce Prezydenta d/s komunalnych i zapytłem go o to czy po zakończeniu inwestycji naprawione zostaną ulice , którymi zrobiono objazdy i kto to zrobi.Powiedził mi , że firma Aldesa jest za to odpowiedzialna a Gdański Zarząd Dróg i Zieleni za bieżacą eksploatację dróg.Nastepnie poprosiłem o udzielenie wywiadu pana Aleksanrowicza i zadałem mu kilka pytań.Posłuchajcie i zobaczcie co odpowiedział.

Pomorska TELEWIZJA NARODOWA
red.Sławomir Ziembiński
www.fundacja-slawpol.eu

UCIECZKA pani Aleksandry Dulkiewicz z przed kamery Pomorskiej TV NARODOWEJ: 

  www.youtube.com/watch


Pani Alaksandra Dulkiewicz posiadła SYNDROM NOŻA ,   tak mówi Kontradmirał i dowódca Morskich Drużyn Strzeleckich Sławomir Ziembiński:

 www.youtube.com/watch

 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej